Önceki
  • Opel - Flexcare Uzatılmış Garanti
Sonraki

SİZ KEYFİNİZE BAKIN, BİZ OPEL’İNİZE UZUN YILLAR BAKARIZ.

Flexcare Uzatılmış Garanti ve Yol Yardım Hizmeti.

Flexcare ile Opel’inizin garantisini 1, 2 ya da 3 yıl daha uzatabilir, 7/24 Opel Yol Yardım Hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Opel Uzatılmış Garanti Programı:

Opel Genişletilmiş Garanti programı araçlarınızın üretici garantisini 5 yıla kadar uzatıyor. Böylece aracınız garanti kapsamında olacağı için, gelecekteki arıza işlemlerinin maliyetlerini düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

 

Opel Yol Yardımı:

Opel Yol Yardımı arıza veya kaza durumlarında sizi yolda bırakmaz. Türkiye‘nin neresinde olursanız olun, aracınızı çekme, araç kiralama, eve ulaştırma, otelde konaklatma ve benzeri hizmetleri de dahil ederek yolculuğunuzu sürdürmenizi garanti eder.

 

Opel FlexCare programımız pek çok sıra dışı fayda sunuyor:


Gönül Rahatlığı

Her türlü kaza veya arıza durumunda birçok yardım şekli ile yanınızda olacağız. Bunu biliyor olmanız size ve ailenize ek bir güven hissi verir.


Daha yüksek ikinci el değeri

Komple bir servis geçmişi ve garanti paketiyle otomobilinizin ikinci el değeri önemli ölçüde artar.


Opel Yetkili Servis Kalitesi

Yalnızca Opel Orijinal Parçaları kullanılır ve çok sıkı emniyet standartlarımızın gereklerini yerine getiren kalitede işçilik uygulanır. Opel Yetkili Servisini ziyaret ettiğinizde, aracınız için en iyi hizmeti aldığınızdan ve en güncel teknik bilginin uygulandığından emin olabilirsiniz. Sonuçta, araçlarımızın detaylarını iyi biliyoruz ve mükemmel, ileri teknolojili bir bakım işçiliği sunmak için gereken özel tasarım alet ve parçalara sahibiz. En yüksek kaliteyi sağlamak için tüm servis işlemleri eğitimli teknisyenler tarafından gerçekleştirilir. Opel otomobilinizi bizden daha iyi kim bilebilir?


Daha az emek

Aracınızla ilgili ihtiyaçlarınız için artık sadece bir Opel Yetkili Servisine başvurmanız yeterli.