Opel - Haberler

OPEL HABERLER.

Yenilikler, model lansmanları, organizasyonlar, yarışlar… Otomotiv endüstrisindeki önde gelen itici güç hakkında güncel bilgiler edinin. Arşive bakabilir ya da bir kategori seçebilirsiniz.

Opel Haberler – Moskova’da 4 Dünya Prömiyeri

Moskova’da 4 Dünya Prömiyeri

  • 15.Ağu.2012

Opel, tarihinde ilk kez Rusya’da bir otomotiv dünya prömiyerini gerçekleştiriyor. 29 Ağustos – 9 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek Moskova Uluslararası Otomobil Fuarı’nda (Moscow International Auto Salon) görücüye çıkan tümüyle yeni, dört kapılı Astra Sedan, Opel’in tartışmasız odak noktası.

Haberi oku
Opel Haberler – Paris Dünya Prömiyeri: Opel ADAM, Moda’nın Başkenti’ni Fethediyor

Paris Dünya Prömiyeri: Opel ADAM, Moda’nın Başkenti’ni Fethediyor

  • 13.Ağu.2012

Opel, tümüyle yeni ADAM’ın dünya prömiyeri için dünyanın moda başkenti Paris’i seçti. 29 Eylül - 14 Ekim 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek olan “Mondial de l’Automobile” ile moda ikonu ADAM’ın sınırsız kişiselleştirme imkanları, ilk defa halkın görüşüne sunulacak.

Haberi oku
Opel Haberler - Expo 2020 Izmir

EXPO 2020 İzmir

  • 10.Ağu.2012

Dünyanın en eski ve en büyük uluslararası etkinliklerinden biri olan EXPO'nun 2020 adayı İzmir ve İzmir'in adaylık sürecindeki en önemli destekçilerinden biri Opel Türkiye.

Haberi oku
Opel Haberler – simTD Araştırma Projesi Filo Testlerinde Opel Başı Çekiyor

simTD Araştırma Projesi Filo Testlerinde Opel Başı Çekiyor

  • 05.Ağu.2012

Daha güvenli, daha verimli ve daha çevreci kapasitelere sahip bireysel mobiliteye yönelik gelişmeler, günümüz toplumunda çok büyük bir konu. Bu süreçte, otomobil kullanıcılarının her biriyle (araçtan araca) olduğu kadar çevreyle de etkileşimi (araçtan nesneye) gittikçe önem kazanıyor. simTD (“Safe Intelligent Mobility – Test Field Germany”—Güvenli Akıllı Mobilite – Almanya Test Sahası) projesinin test aşaması Hesse’de başladı ve bu tür araç iletişiminin oluşturulması konusunda bir kilometre taşı niteliği taşıyor.

Haberi oku
Opel Haberler - ADAM

Opel ADAM

  • 10.Tem.2012

Şık, küçük ve şehirli yepyeni otomobili ADAM ile Opel, moda rüzgarları esen A segmentine ilk adımını atıyor.

Haberi oku
Opel Haberler - Astra GTC Red Dot Tasarım Ödülü Sahibi

Astra GTC Red Dot Tasarım Ödülü Sahibi

  • 02.Tem.2012

Opel Astra GTC, bu yılın ürün tasarımı kategorisinde uluslararası üyelerin bulunduğu jüri tarafından prestijli “Red Dot Tasarım Ödülü”ne layık görüldü.

Haberi oku
Opel Haberler – Yeni Kompakt OPC: Gelmiş Geçmiş En Güçlü Astra

Opel’in Yeni Kompakt OPC Modeli: Gelmiş Geçmiş En Güçlü Astra

  • 18.Haz.2012

Opel’in Astra Ailesi’ne yeni bir yüksek performanslı üye katıldı. Corsa OPC ve Insignia OPC’den sonra OPC ailesini tamamlayan Astra OPC 206 kW/280 HP güç üretiyor.

Haberi oku
Opel Haberler: Yeni Opel Astra Ailesi: Daha Fazla Çeşit, Yeni Motorlar ve Teknolojik Özellikler

Yeni Opel Astra Ailesi: Daha Fazla Çeşit, Yeni Motorlar ve Teknolojik Özellikler

  • 14.Haz.2012

Yeni Sedan gövde tipi, son teknoloji ürünü motorları, yeni sürüş sistemleri ve yepyeni tasarımıyla Yeni Astra Sedan, Opel’in en başarılı ve ödüllü ailesine biraz daha sportif bir duygu ve çeşitlilik katıyor.

Haberi oku
Opel Haberler: Sportif ve Şık Yeni Astra Sedan, Astra Ailesi’ni Tamamlıyor

Sportif ve Şık Yeni Astra Sedan, Astra Ailesi’ni Tamamlıyor

  • 05.Haz.2012

Opel, başarılı Astra ailesini, sportif ve şık bir sedan modeliyle genişletiyor. Astra’ya özgü gücü, gelişmiş teknolojileri ve tüm Avrupa’da nam salmış kalitesiyle bu üstün ve seçkin sedan, orta boy segmenti müşterilerini cezbedecek.

Haberi oku
Opel Haberler – Segment Lideri Opel Meriva’dan Benzinli Otomatik Şanzıman

Segment Lideri Opel Meriva’dan Benzinli Otomatik Şanzıman

  • 03.Haz.2012

Avrupa’da Monocab-B segment lideri (2011 yılı %25 segment payı), mevcut 1.7 CDTI dizel otomatik şanzımana ek olarak artık 88 kW/120 HP 1.4 turboşarjlı benzinli otomatik şanzıman ile de sipariş edilebiliyor.

Haberi oku