Opel - Haberler

OPEL HABERLER.

Yenilikler, model lansmanları, organizasyonlar, yarışlar… Otomotiv endüstrisindeki önde gelen itici güç hakkında güncel bilgiler edinin. Arşive bakabilir ya da bir kategori seçebilirsiniz.

Opel Haberler - Opel bir Anonim Şirket oldu

Opel, bir Anonim Şirket oldu.

  • 04.Oca.2011

Bugünden itibaren Opel, bir kez daha Anonim Şirket olarak faaliyetlerini sürdürecek. Şirketin yasal yapısında değişiklik yapılmasına yönelik olarak Kasım ayında yapılan başvuru Darmstadt mahkemesince hisse sahiplerinin kararının ardından resmen onayladı. Şu anda şirket Darmstadt mahkemesinde yasal olarak Adam Opel AG (Aktiengesellschaft - Anonim Şirket) olarak kayıtlıdır.

Kalite ve Güven: Ödüller ve Başarılı Satış Grafiği

  • 18.Mar.2010

Yeni Opel modelleri ve prototipleri – Insignia, Yeni Astra ve Ampera ödül toplamayı alışkanlık haline getirerek, Avrupa genelinde bugüne kadar yaklaşık 50 farklı uluslararası ödül kazandı.

Diğer

2010 Cenevre Otomobil Fuarı Dünya Prömiyeri - Yeni Meriva

  • 02.Mar.2010

Yenilikçi, çok yönlü ve tarz sahibi: Dünya prömiyerini Cenevre’de yapan ikinci nesil Opel Meriva, çok yönlülüğü açısından çıtayı yükseltiyor. Meriva boş alanların esnek kullanımını optimum düzeye çıkarmak üzere düşünülen ve tümü kendine özgü, modern bir tasarımla sunulan pek çok yenilikçi özelliği bünyesinde topluyor.

Diğer

Yeni Opel Astra: Avrupa Genelinde 100.000'i Aşan Sipariş

  • 02.Mar.2010

Piyasaya sürüldüğü Aralık ayından bu yana yeni jenerasyon beş kapılı Astra, Avrupa genelinde yüzbini aşkın siparişle beklentilerin üzerinde satış rakamına ulaştı. Bu artış yılın ikinci çeyreğinde Opel’in Polonya-Gliwice’deki üretim tesislerine üçüncü bir vardiyanın ekleneceği anlamına gelmektedir.

Diğer

Opel CEO'su Reilly ilk Ampera Prototipini Cenevre'de Sunuyor

  • 01.Mar.2010

Avrupa yollarında şimdiden test edilen uzatılmış menzilli elektrikli motor. Seri üretime 2011’in sonunda başlamak için program hazırlanıyor.

Diğer

Cenevre Otomobil Fuarı 2010 - Opel Ampera

  • 01.Mar.2010

Genişletilmiş elektrikli sürüş menzili Opel’in gelişmiş itiş sistemlerindeki liderlik misyonunu gözler önüne seriyor. Hedeflenen üretim tarihi 2011. Avrupa piyasalarındaki ilk seri-üretim elektrikli taşıt olacak.

Diğer

2010 Cenevre Otomobil Fuarı Dünya Prömiyeri

  • 01.Mar.2010

Flextreme GT/E konsepti Opel’in yakın gelecekte yapacaklarının habercisi Marka vizyonu: Çevreci performansından güç alan dışavurumcu tasarım - Cesur, dışavurumcu ve yüksek verimli bu otomobil, gelecekte tüm pazar segmentlerinde büyük-küçük tüm modellerde uygulanacak ürün stratejisini temsil ediyor.

Diğer

Yeni Opel Corsa Color

  • 18.Oca.2010

Canlı ve kendine özgü yeni bir Corsa serisi...

Diğer

Yeni Opel Astra: Sınıf Birincisi Yollara Çıktı

  • 26.Eki.2009

“Yeni Astra heyecan verici tasarımı, dinamik sürüş özellikleri ve mükemmel pratik özellikleri ile kompakt sınıfta standartları yükseltmekte. Opel markası olarak bireylerin duygularına hitap eden ve Alman mühendisliğinin mükemmelliğine sahip otomobiller ürettiğimizin bir göstergesidir.” diyor Opel/Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik.

Diğer

Opel Başkan Yardımcısı Alain Visser: “Araçlar bizim tutkumuz”

  • 16.Eyl.2009

IAA 2009’da, Opel yeni sloganını duyurdu: “Wir leben Autos.” Alain Visser, Opel Pazarlama, Satış ve Satış Sonrası Başkan Yardımcısı açıklıyor.

Diğer