Opel ADAM ROCKS Konsept: En kişisel haliyle özgürlük

05.Şub.2013

  • Üstü açık yeni crossover – Cenevre’de ADAM ROCKS Konsepti
  • Yeni ROCKS Konsept modeli ile iyice artan kişiselleştirme imkanları
  • Güçlü tasarım ve kaslı oranlara sahip ilk şehirli mini-crossover
  • Kumaş tavan sayesinde açık hava keyfi
  • Cenevre Dünya Prömiyeri (7-17 Mart 2013)
Opel Haberler – Şehirli mini-crossover olan Opel ADAM ROCKS Konsept modeli, Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkıyor.

Cenevre/Rüsselsheim. 61.000 dış tasarım, neredeyse 82.000 iç tasarım kombinasyonu, son teknoloji ürünü IntelliLink müzik ve bilgi sistemiyle yaşam tarzınızı yansıtan Opel ADAM, tam bir kişiselleştirme şampiyonu ve pazardaki en çok bağlantıya sahip otomobil. Ancak bu Opel için yeterli değil. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda Opel, ADAM’ın kişiselleştirme imkanlarının nasıl daha da geliştirilebileceğini gösteren şehirli mini-crossover konsept çalışması olan ADAM ROCKS modelini sergileyecek. Yeni 3 kapılı gövde tipi, 3.7 meterlik uzunluğu, kaslı oranları, güçlü tasarımı ve açık hava keyfi ile ADAM ROCKS, pazarda yeni bir segmentin açılışına bir teklif bile olabilir.

Opel Haberler – Şehirli mini-crossover olan Opel ADAM ROCKS Konsept modeli, Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda (7-17 Mart 2013) görücüye çıkıyor.

ADAM’ın kişiselleştirme imkanlarının nasıl daha da ileri taşınabileceğini gösteren bu ROCKS Konsept modeli, kişisel özgürlüğünü onlara tanımlanan yolların dışında arayanlar için tasarlandı. Parkour olarak tabir edilen şehirli sporculardan esinlenildiği için daha uzun ve daha geniş bir duruşa sahip. Aynı zamanda görünüş olarak çok daha agresif ve daha kompakt. ADAM ROCKS Konsept modelinin yarattığı özel kişisel özgürlük duygusu, cabrio görünümü ve kumaş tavanıyla daha da vurgulanıyor. Kumaş, bütün tavan boyunca C sütununa kadar katlanarak kusursuz bir gökyüzüne erişim sunuyor.

Opel Haberler – Şehirli mini-crossover olan Opel ADAM ROCKS Konsept modeli, Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda (7-17 Mart 2013) görücüye çıkıyor.

“Diğer ADAM’lardan daha da güçlü bir tasarımıyla ROCKS Konsept modeli, lansmanından sonra bu yeni ve küçük şehirli otomobilimizin hala kişiselleştirme imkanları sunabileceğinin en büyük kanıtı,” diyen Opel Baş Tasarım Direktörü Malcolm Ward, Opel’in en yeni konsept otomobilinin arkasında yatan düşünceyi de şöyle açıklıyor: “Moda öncüsü ve kalabalıktan sıyrılmak isteyen sürücülerin bir sembolü olarak ADAM ROCKS, kesinlikle eşsiz bir otomobilde ne gibi gelişim yollarının açılabileceğine verilecek en olası cevaplardan biri. Bıraktığımız izi takip edecek pek çok kişi olacak.”