ADAM’lar İstanbul’u Geziyor

19.May.2013

  • ADAM’lar İstanbul’u Geziyor
Opel Haberler – ADAM’lar İstanbul’u Geziyor

İstanbul. Moda rüzgarlarının estiği mini segmentinin yeni yıldızı Opel ADAM istanbul caddelerinde dikkatleri üzerine çekiyor. ADAM GLAM ve ADAM SLAM, dev kulaklıklarıyla yolda yürüyenlerin ve trafiktekilerin bakışları arasında İstanbul’un tozunu atıyorlar.

 

Opel ADAM, ruhuna ve kişiliğine uygun dev kulaklığıyla gençlerin ve kendisini genç hissedenlerin İstanbul Caddelerinde ilgi odağı oldu. Opel’in yeni adım attığı bu segmentte birçok kişiselleştirme özelliği sunan ADAM, taktığı kulaklıkla rakiplerini kıskandıran yeni multimedya sistemin haberini vermekte. IntelliLink sistemi, kullanıcının akıllı telefonu ile tam uyumlu bağlantı kurarak kullanıcının kişisel çevresine, ailesine, arkadaşlarına ve en sevdiği eğlenceli uygulamalara otomobilinde ulaşma imkanı sunuyor.

 

Haftasonu düzenlenen ve devam eden proje kapsamında Adam’ın ruhunu yansıtan, modaya ilişkin farklı ve bir o kadar çeşitli alternatifleri sunan ve sürekli hareket halinde olan modern güzergahlar seçildi. 11-12 Mayıs 18-19 Mayıs tarihleri arasında Bagdat Caddesini, Caddebostan Sahil yolunu dolaşarak ilgililerin sorularını ve görüşlerini alarak yoluna devam etti. 25-26 Mayıs ve 1-2 Haziran tarihleri arasında da Beşiktaş, Ortaköy, Bebek, Etiler, Ulus güzergahlarında kulaklığıyla otomobilseverlerin dikkatini çekecek.