Yeni Opel Insignia Grand Sport: Kış Soğuğundan Korkmayın

25.Oca.2017

  • Isıtmalı direksiyon simidi, ön koltuklar ve arka koltuklar ile sıcak bir ortam
Opel News - There is no reason to fear the winter chill in the new Opel Insignia Grand Sport, which features an array of protective measures against the cold, including a heated windshield

Rüsselsheim. Yeni nesil Opel Insignia’da sürücü veya yolcu olarak bulunuyorsanız kış soğuğundan korkmayın. Yeni amiral gemimiz, ısıtmalı ön ve arka koltuklar gibi bir dizi soğuğa karşı koruyucu önlemleri bünyesinde barındırıyor.

 

Sürücüler ısıtmalı direksiyon simidi ve koltuk ısıtmasının keyfini sürerken bütün yolcular koltuk ısıtmasının tadını çıkarabiliyor. Ön koltuklarda ısıtma seviyesi ayarlanabilirdir ve otomatik koltuk ısıtma özelliği bilgi ekranındaki kişiselleştirme menüsünden de kontrol edilebiliyor.

Opel News - The new Opel Insignia Grand Sport features an array of protective measures against the cold, including a remote controlled stationary heater and heated seats front and rear

Opel’in Satış ve Satış Sonrası Başkan Yardımcısı Peter Christian Küspert konuyla ilgili şunları söyledi: “Yeni Opel Insignia ile bir otomobilde rahat hissetmek ve sıcak bir ortama girmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.”

 

Koltuk ve direksiyon ısıtması sadece motor çalışıyorken değil araç start / stop esnasındayken de çalışıyor. Arka cam ısıtmasını açmak yan aynaların ısıtmasını da devreye alarak arkayı görüş kabiliyetini geliştiriyor.

 

Sıcaklık olduğu kadar konforda da en iyisi için soğutma ve masaj özelliğine sahip AGR (Sağlıklı Sırtlar Kampanyası) onaylı 18-yönlü elektrikli ayarlanabilir ergonomik spor koltuklar bulunuyor.