Grandland X

YENİ GRANDLAND X

50.000 TL, 30 AY, 0,94 FAİZ SEÇENEĞİYLE.

YENİ GRANDLAND X

YENİ GRANDLAND X 50.000 TL , 30 AY 0,94 FAİZ SEÇENEĞİYLE.

 

Arkanıza yaslanın ve derin bir nefes alın. Özgür olmak güzel değil mi? Şimdi keşfettiğin yollarda kaybolarak özgürlüğün tadını çıkarma zamanı. Yeni SUV Grandland X’in gazına bas ve hayatı büyük yaşa!

YENİ GRANDLAND X 50.000 TL , 30 AY 0,94 FAİZ SEÇENEĞİYLE.

Arkanıza yaslanın ve derin bir nefes alın. Özgür olmak güzel değil mi? Şimdi keşfettiğin yollarda kaybolarak özgürlüğün tadını çıkarma zamanı. Yeni SUV Grandland X’in gazına bas ve hayatı büyük yaşa!

Kontrolü Büyük Yaşayın!

 

Yeni Grandland X’te IntelliGrip Antipatinaj Sistemi’nin üstün yol tutuş özeliği sayesinde kontrol hep sizde olacak. Görüş açınızı en yüksek seviyeye çıkaran 360 derece Kuş Bakışı Çevre Görüş Kamerası ile geri manevralarda kontrolü elden bırakmayacaksınız. Yeni Grandland X; Şerit Koruma Özelliği, Otomatik Hız Sabitleyici, Aktif Acil Frenleme Sistemi ve Sürücü Yorgunluk Tespit Sistemi gibi üstün güvenlik teknolojileriyle sizi ve ailenizi güvende tutmak için tasarlandı.

 

Macerayı Büyük Yaşayın!

 

1652 litreye kadar genişleyebilen* bagaj hacmi ile şehir içinde olduğu kadar şehir dışında da size büyük rahatlık sağlayan Grandland X tüm planlarınız için gereken alana sahip. Üstelik otomatik açılır elektrikli bagaj kapağını, ayağınızın tek bir hareketiyle açabilirsiniz.

 

Akıllı telefonunuzu NAVI 5.0 IntelliLink bilgi ve eğlence sisteminize, Apple CarPlayTM ile sorunsuzca bağlayın ve Yeni Grandland X’in kablosuz sarj özelliği sayesinde yol boyunca telefonunuzdaki uygulamalara kolayca ulaşın.

 

Hayatı Büyük Yaşayın!

 

Yeni Grandland X ile kendinizi yepyeni bir hayatın içinde bulun! Üstelik lansmana özel cazip ödeme koşulları ve 50.000 TL 30 Ay % 0.94 faiz avantajıyla!

 

Yeni Grandland X perakende satın alımlarında siz müşterilerimize sunduğumuz faiz kampanyası ile

Yeni Grandland X’e sahip olmak artık çok daha avantajlı. Kampanya ile ilgili detayları Opel Yetkili Satıcılarından öğrenebilirsiniz. Lansmana özel bu fırsatı kaçırmayın!

Kredi Tutarı

(TL)

Vade

(ay)

Faiz Oranı

(%)

Taksit Tutarı

(TL)

Tahsis Ücreti

(TL)*

Yıllık Toplam Maliyet Oranı

(%)*

Toplam Geri Ödeme

(TL) **

50.000,00
30
0,94
1.973,84
262,50
14,94
59.215,20

Kampanya 01-31 Ocak  2018 tarihleri arasında ve 2017 model 0 km Opel Yeni Grandland X  model araçlar için geçerlidir. Kampanya kapsamında kullanılabilecek krediler, bireysel Türk Lirası taksitli oto kredisidir. Kampanya kapsamında araç bedelinin 100.000 TL ye kadar olan kısmı için %70, 100.000 TL üzerindeki kısımı için %50 kredilendirme yapılacaktır. Kredi oranının  belirlenmesinde aracın Nihai fatura değeri dikkate alınacaktır. Bireysel müşterilere kullandırılacak 50.000 TL kredi için aylık % 0,94 faiz oranı ile 30 ay vadeli, eşit taksitli ödemeli  kredi için, Tahsis ücreti 262,50 TL, toplam geri ödeme tutarı 59.215.,20 TL olmaktadır. Kredinin yıllık maliyet oranı %14,94 dir. Kampanya kapsamında hayat sigortası zorunluluğu bulunmadığından toplam maliyete dahil edilmemiştir. Aylık ve yıllık maliyete Kasko dahil edilmemiştir. Kredi kullanımı finans kuruluşunun onayına bağlıdır. Finansal kuruluşunun, kredi koşullarında, kampanyada ve faiz oranlarında değişiklik hakkı saklıdır..

 

*Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir.


**Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir.

Fiyat Teklifi Almak İçin Formu Doldurunuz