Insignia

YENİ OPEL INSIGNIA

50.000TL, 30 Ay, %0,94 Faiz Seçeneğiyle

Yeni Opel Insignia

50.000 TL, 30 AY, %0,94 FAIZ SEÇENEĞİYLE

Yeni Insignia sınıfının en iyisi Intellilux Led® Matrix farları, otomatik hız sabitleyici ve gelişmiş Opel Eye güvenlik sistemleri ile Opel Showroom'larında!

YENİ OPEL INSIGNIA

50.000 TL 30 AY %0,94 FAİZ

Görünüşe Önem Veren Liderlerin Otomobili

Yeni Insignia, Monza'dan aldığı ilhamla sadeliği lüks detaylarla bir araya getiriyor. Grand Sport'un coupe tarzı özel hatları ona mükemmel bir aerodinamizm kazandırırken. Sport Tourer'ın premium sınıf yenilikleri onu station wagon bir otomobilin çok yönlülüğü ile birleştiriyor. AGR onaylı ergonomik koltuklar, sırt ağrılarınızı önlemeye yardımcı oluyor ve rahat bir şekilde yola odaklanmanızı sağlıyor. Insignia'nın sürücü koltuğuna geçtiğinizde size sadece yolculuğun keyfini çıkarmak kalıyor.

 

Geleceği Öngören Liderlerin Otomobili

Opel Insignia'nın Intellilux LED® Matrix farları sınıfının en iyisi! 16 LED® bölmeye sahip farlar sürüş koşullarına göre en iyi görüş için kendini otomatik olarak ayarlıyor ve diğer sürücülerin görüşünü engellememek için minisaniyeler içinde tekli LED® bölmelerini açıp kapatabiliyor. Insignia, diğer araçların etrafındaki her yeri tamamen aydınlık bırakırken, size 400 metrelik bir görüş mesafesi sağlıyor. Böylece yolunuzdakileri daha erken görebiliyor ve daha erken tepki verebiliyorsunuz. Insignia, hem kamera hem de radar temelli Opel Eye Güvenlik Sistemi ile sizin için güvenli bir ortam oluşturuyor. Adaptif Hız Sabitleyici, önceki araçla aranızdaki mesafeyi korumanıza yardımcı olurken, aracınızın hızını ayarlarınız doğrultusunda yükseltiyor ve yavaşlatıyor. Head-up Display ise önemli bilgileri görüş açınızda bulunan cama yansıtarak, gözlerinizi yoldan ayırmadan sürüşünüze devam etmenize olanak veriyor.

 

Güçlü Bağlar Kuran Liderlerin Otomobili

Navi 900 Intellilik Bilgi ve Eğlence Sistemi ile her zaman bağlantıda kalın. Insignia'nın üstün bağlantı teknolojileri akıllı telefonunuzla mükemmel uyum sağlıyor ve önemli uygulamalarınızı kolayca önünüze getiriyor. Kablosuz sarj özelliği sürüşünüz sırasında telefonunuzu sarj ederek her zaman bağlantıda kalmanızı sağlıyor.

 

Kendi Yolunu Seçen Liderlerin Otomobili

Yeni Twinster Adaptif 4x4 Sistemi size keskin bir hakimiyet ve gelişmiş güvenlik sunuyor. Bu üst sınıf yenilik, motor gücünün %60'ını yan tekerlere iletiyor ve bunu tork gücüyle birleştirerek, saniyeler içinde en iyi çekiş gücüyle yolculuğunuza devam etmeniz için gereken gücü üretiyor. Dilerseniz gelişmiş otomatik 8 ileri vites seçeneğiyle, dilerseniz de 6 ileri manuel şanzımanla bütün yönetimi size bırakıyor.

 

 

 

 

Yeni Insignia'da 50.000TL, 30 Ay, %0,94 Faiz Fırsatı

Yeni Insignia perakende satın alımlarında siz müşterilerimize sunduğumuz %0,94 faiz kampanyası ile Insignia prestijine sahip olmak artık çok daha avantajlı. Kampanya ile ilgili detayları Opel Yetkili Satıcılarından öğrenebilirsiniz.

 

Kredi Tutarı

(TL)

Vade

(Ay)

Faiz Oranı

(%)

Taksit Tutarı

(TL)

Tahsis Ücreti

(TL)

Yıllık Toplam Maliyet Oranı

(%)*

Toplam Geri Ödeme

(TL)**

50.000,00
30
0,94
1.973,84
262,50
14,94
59.215,20

Kampanya 01-31 Mart 2018 tarihleri arasında ve 2017 model 0 km Opel Yeni Insignia model araçlar için geçerlidir. Kampanya kapsamında kullanılabilecek krediler, bireysel Türk Lirası taksitli oto kredisidir. Kampanya kapsamında araç bedelinin 50.000 TL ye kadar olan kısmı için %70, 50.000 TL Kampanya kapsamında araç bedelinin 100.000 TL ye kadar olan kısmı için %70, 100.000 TL üzerindeki kısımı için %50 kredilendirme yapılacaktır. Kredi oranının  belirlenmesinde aracın Nihai fatura değeri dikkate alınacaktır  Bireysel müşterilere kullandırılacak 50.000 TL kredi için aylık % 0,94 faiz oranı ile 30 ay vadeli, eşit taksitli ödemeli kredi için, Tahsis ücreti 262,50 TL, toplam geri ödeme tutarı 59.215.,20 TL olmaktadır. Kredinin yıllık maliyet oranı %14,94 dir. Kampanya kapsamında hayat sigortası zorunluluğu bulunmadığından toplam maliyete dahil edilmemiştir. Aylık ve yıllık maliyete Kasko dahil edilmemiştir. Kredi kullanımı finans kuruluşunun onayına bağlıdır. Finansal kuruluşunun, kredi koşullarında, kampanyada ve faiz oranlarında değişiklik hakkı saklıdır..

 

*Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir.


**Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir.

 

*** Kampanya 2017 model Yeni Insignia Grand Sport ve Yeni Insignia Sports Tourer modellerinde geçerlidir.

Fiyat Teklifi Almak İçin Formu Doldurunuz