Önceki
Sonraki
Opel ecoFLEx - Önerdiklerimiz

Faydalı Linkler

Opel OPC Modelleri - Basında Çıkan Yorumlar

Opel’in en yeni yüksek performanslı koltukları yeni Astra OPC ile görücüye çıkıyor

Yeni Astra OPC, son teknoloji ürünü yüksek performanslı en yeni çanak koltuklar ile sunulacak. Kompakt spor coupé’lerin dünya prömiyerine çıkacağı Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda 6 Mart’ta gözler önünde olacak.

Haberi oku

Yeni OPC – Gelmiş Geçmiş En Güçlü Astra

Yeni Opel astra GTC artık daha da sivri: sportif yeni kompakt coupé’nin baş tâcı, 2012 yazında yüksek performanslı OPC modeli altında sunulacak.

Haberi oku

Opel Insignia OPC: İleri Teknoloji Tutkulu Sürüşe Tat Katıyor.

Dinamik ve tutkulu sürüşün Opel’de yeni bir adı var: Insignia OPC.

Haberi oku

OPEL PERFORMANS MERKEZİ (OPC).

Sürüş heyecanı uyanıyor.

Alman mühendisliği, yüksek performans, yüksek kalite ve etkileyici tasarım her OPC modeline ve ürününe kişisel özelliğini veriyor. Opel Performans Merkezi’ndeki uzmanlar tarafından kışkırtıcı sürüş heyecanı ve kişisel deneyim vermesi için tasarlanıyor.

 

Opel OPC sürüşe heyecanı geri katıyor. Yakından bakın.

  • Genel performans konsepti
  • Yüksek performans tasarımı
  • Gelişmiş motor teknolojisi
  • OPC Line özel kişiselleştirme imkanları

Enlarge

OPC Konsepti

Opel OPC markasının felsefesi kesindir: mevcut en iyi performans modelleri ve aksesuarlarını sunmak. OPC modelleri, onları tasarlayan ekip tarafından geliştirildiği için hiçbir tuning firmasının yakalayamayacağı bir bütünlük sunar.


Enlarge

OPC Modelleri

Sadece gücün hayalini kurmayın, onu kontrol edin. Yeni Opel Corsa OPC ve Opel Insignia OPC caddede canlı güç vermesi için geliştirilmiştir. Kışkırtıcı performansı, gelişmiş şasi teknolojisi ve etkileyici tasarımıyla dinamik bir şekilde eşleştirmektedir.


Enlarge

OPC Line

Herkesin performans ve kişiselleştirme fikirleri farklı olduğu için Opel OPC serisi, sizin Opel’inize uyumlu OPC tasarım parçalarını seçmenize olanak vermektedir. Talep edilen her parça, OPC standartlarına göre üretilmekte, fiziksel ve stil olarak sizin Opel’inize tam oturmaktadır.