Önceki
 • Yeni Opel ADAM ROCKS – Genel Bakış
 • Yeni Opel ADAM ROCKS – Genel Bakış
 • Yeni Opel ADAM ROCKS – Genel Bakış
 • Yeni Opel ADAM ROCKS – Genel Bakış
 • Yeni Opel ADAM ROCKS – Genel Bakış
Sonraki
Başlangıç Fiyatı
66.700,00 TL

Opel ADAM ROCKS Konsept: En kişisel haliyle özgürlük

61.000 dış tasarım, neredeyse 82.000 iç tasarım kombinasyonu, son teknoloji ürünü IntelliLink müzik ve bilgi sistemiyle yaşam tarzınızı yansıtan Opel ADAM, tam bir kişiselleştirme şampiyonu ve pazardaki en çok bağlantıya sahip otomobil.

Haberi oku

YENİ OPEL ADAM ROCKS.

En ufak ve en cool crossover.

Yeni Opel ADAM ROCKS, konsept bir otomobilin üretim halidir. Baside indirgersek en cool şehir ve arazi otomobilidir. Kaslı duruşu artık daha büyük. Koyu renkli heykelsi gövde koruması son derece etkili. 18” alaşımlı büyük jantları caddelerde tozu dumana katacak, tıpkı parkur koşucuları gibi. Daha yüksek bir sürüş ve buna özel tasarlanan süspansiyon dinamiği, çimenlerin yeşerdiği yerde bitmez! SwingTop sayesinde güneşin tadını çıkaracaksın. Dilersen ADAM’da sunulan sabit cam tavanı kullanarak yüzer tavan etkisini sürdürebilirsin. Bağlantı seçenekleriyle sürekli temas halinde, yüksek teknolojili motorlar sayesinde daima önde olacaksın.

 

Yeni Opel ADAM ROCKS ile farklı bir dünyanın keyfini sürün:

 • Baş döndüren tasarım
 • Sınırsız kişiselleştirme imkanları
 • Ödüllü bağlantı seçenekleri
 • Çok yönlü ve konforlu
 • Etkileyici sürücü asistanı sistemler
 • Olağanüstü sürüş dinamikleri

Enlarge

Şehrin gözbebeği

Yeni Opel ADAM ROCKS, rakiplerini gözü yaşlı ve eski bir halde bırakıyor. Çift renkli tasarım sunan yüzer tavanından ADAM ROCKS’a özel 18” alaşımlı jantlarıyla baştan sona dikkat çekiyor. Harika renk kombinasyonları, yepyeni iç tasarımı ve eşsiz ADAM ROCKS tasarım öğeleriyle kusursuz. Kalanı sen ekle!


Enlarge

Kendi ADAM ROCKS’ını yarat

Yeni Opel ADAM ROCKS, ortalığı birbirine katarak kişiselleştirme alanına yepyeni kişiselleştirme imkanları dizisiyle katılıyor:

 

 • Çoklu dış renk seçenekleri
 • 2 farklı renkte SwingTop kumaş tavan renkleri
 • Çağrışım yaratan iç tasarım
 • ADAM ROCKS’a özel jant seçenekleri

Enlarge

Bağlantıda kalın

ADAM ROCKS’ın hepsi bir arada tek multimedya sistemi “IntelliLink” ile standart olarak sunuluyor. Hem Android hem de iOS işletim sistemi ile çalışan akıllı telefonlar için bağlantı desteği sunmakla kalmıyor, aynı zamanda fotoğraf, video ve istediğin müziği oynatıyor, 7” dokunmatik renkli ekranına navigasyon bilgilerini yansıtıyor. ADAM ROCKS, emirlerini yerine getiren ve sorularını cevaplayan, iPhone üzerinden Siri Eyes Free özelliğini de aracının içine getiriyor.


Enlarge

Rahat olun

Park etmek artık çok kolay. Bu canlı mini otomobil sadece uygun bir park alanı bulmakla kalmıyor seni oraya yönlendiriyor. Sen de rahatına bakıyorsun. Üstelik bununla da kalmıyor. Ekstra hafif bir direksiyon tepkisi için City tuşuna bastığında park manevraları hiç olmadığı kadar kolaylaşıyor.


Enlarge

Artık sürüş daha keyifli

ADAM ROCKS sadece görünüşten ibaret değil. Bu şehirli mini-crossover’ın modern teknoloji dünyasına uyan sürüş özellikleri bulunuyor. Park pilotu, City modu ve tam otomatik iklim kontrollü klima bu özelliklerden sadece birkaçı.


Enlarge

Dinamik performansın başladığı yer

Yeni Opel ADAM ROCKS, 17” alaşımlı jantlar ve 15 mm yükseltilmiş süspansiyon ile ideal bir sürüş sunuyor. Tümüyle yeni 3 silindirli 1.0 Turbo ECOTEC® güç seçeneği de motor ailesine katılarak ADAM ROCKS’a boşa gitmeyen bir güç sunuyor. Direkt enjeksiyon teknolojisini kullanan bu motor 4000 devirde 170 Nm tork ve 85 kW (115 HP) güç sunuyor. Bu motor, Opel’in son teknoloji ürünü 6 ileri manuel şanzımanıyla birlikte sunuluyor.

 

Bütün ADAM ROCKS motorları Euro 6 emisyon standartlarını karşılıyor.