Opel Astra – Genel Bakış
Başlangıç Fiyatı
52.999,81 TL
Yeni Opel Astra – Basında Çıkan Yorumlar

Sportif ve Şık Yeni Astra Sedan, Astra Ailesi’ni Tamamlıyor

Opel, başarılı Astra ailesini, sportif ve şık bir sedan modeliyle genişletiyor. Astra’ya özgü gücü, gelişmiş teknolojileri ve tüm Avrupa’da nam salmış kalitesiyle bu üstün ve seçkin sedan, orta boy segmenti müşterilerini cezbedecek.

Haberi oku
Yeni Opel Astra – Ödüller

Yeni Opel Astra, Red Dot Tasarım Ödülü Sahibi

Lanse edildikten sadece 4 ay sonra Opel Astra zafer serisine yenisini ekledi. 16 mevcut ödülüyle, ürün tasarımında prestijli Red Dot Tasarım Ödülü’ne layık görüldü.

Daha fazla bilgi

OPEL ASTRA 5 KAPILI HATCHBACK.

Şık, stil sahibi ve dinamik.

Opel Astra göründüğü kadar dinamik bir otomobil. Mükemmel bir direksiyon tepkisi ve olağanüstü süspansiyonuyla sizi yola bağlıyor. Buna hassas ve verimli motorları da eklediğinizde nefes kesen bir sürüş deneyimi ortaya çıkıyor.

 

Etkileyici alan ve esnekliğe sahip şık bir otomobil mi arıyorsunuz? Opel Astra’nın sıradışı özelliklerine bir göz atın.

  • Baş döndüren çarpıcı tasarım
  • Olağanüstü konfor donanımı
  • Sıradışı sürüş dinamikleri
  • Hassas tepkili motorlar
  • Son teknoloji ürünü güvenlik özellikleri

Enlarge

Şık ve esnek tasarım

Opel Astra eğimli ve atletik bir şekle sahip fakat beş kapının rahatlığını sunuyor. Karakteristik ön farlarıyla güven veren sportif bir duruş gerçek bir sürüş keyfine dair ilk izlenimi bırakıyor.


Enlarge

İstisnai konfor

Dış tasarımın zarafeti, Opel Astra’nın iç tasarımına da yansıyor. Sürücü odaklı benzersiz ergonomiler, 5 kişiye kadar üstün kalite konfor ve akıllı saklama imkanları sunuyor.


Enlarge

Kusursuz sürüş

En yeni teknolojiyle tamamen etkileşim içinde olduğunuzda sürüş daha kolay, daha güvenli ve daha konforlu oluyor. Opel Astra, ruh halinize ve tarzınıza uyan farklı bir sürüş keyfi sunuyor.


Enlarge

Kesin üstünlük

Yakıt tasarrufu sağlayan temiz ve güvenilir güç, Opel Astra’nın anahtar özelliklerinden biri. Kapsamlı benzinli ve dizel motor seçenekleri arasından seçiminizi yapın.


Enlarge

Derinlemesine güvenlik

Son teknoloji ürünü Opel’in SAFETEC® aktif ve pasif güvenlik sistemleri, tüm Opel modellerinin karakteristik kalite işaretidir. Opel Astra ile güvenlik hiç bu kadar şık ve kapsamlı olmamıştı.