OPEL INSIGNIA.

Şık sedanımızı keşfedin.

Çekici, şık, teknik ve teknolojik anlamda oldukça gelişmiş Opel Insignia’nın yakaladığı momentum sınıfına hükmetmeye ve onu daha da geliştirmeye götürüyor. Aracınızla etkileşimde bütünüyle yeni bir yöntem sizi bekliyor. Opel Insignia’da sizi bekleyen yeni kusursuzluğa ilk adımınızı atın.

 

Çığır açan tasarımı, teknolojisi ve çevreci motorlarıyla sizi kalabalıktan ayıran Opel Insignia’yı yakından inceleyin. Onu bu kadar özel kılan noktalara yakından bakın.

 

  • Çığır açan tasarım
  • Çepeçevre konfor
  • Kapsamlı sürüş asistanları
  • Gelişmiş arayüz sistemleri
  • Etkileyici sürüş dinamikleri
  • Olağanüstü güvenlik önlemleri

Enlarge

İlham verici, sürükleyici ve zarif

Opel Insignia, bir sınıfı tamamen baştan tanımladı. Insignia ise ince oranları ve akıcı çizgileri daha da zarif bir hale dönüştürüyor. Bir dakikanızı ayırın ve Insignia’nın duruluğunu, kalitesini keşfedin.


Enlarge

Size kolaylık sağlayan konfor

Akıcı çizgiler, olağanüstü ergonomiler, kolay erişilebilen tuşlar ve görüş açınız dahilinde ekranlar. Premium kalite malzemeler, sıradışı saklama imkanları ve derinlemesine konfor ile Insignia’da konforun tek odak noktası sizsiniz.


Enlarge

Kendinden emin ve güvenli

Yol hakimiyeti çok önemli. Nerede ne zaman olursanız olun en acil zamanda bile Insignia’da bunun üstesinden gelecek teknolojiler bulunuyor. Sizi ve yolcularınızı koruyan, konforu artıran ve dinamizmi geliştiren teknolojiyi keşfedin.


Enlarge

Sürüş dinamiklerini baştan yazmak

Insignia, dinamik olarak sınıfının çok ötesindeki rakiplerine meydan okuyor. Akıllara durgunluk veren yol tutuşu ve yeni güçlü motor birleşimi, unutamayacağınız bir sürüş deneyimi sunuyor.


Enlarge

Daha güvenli, daha emniyetli

Insignia, sınıfında aktif ve pasif güvenliği tümüyle baştan yazmıştı. Insignia ile en yüksek standartlar geleneği sürdürülmeye devam ediyor.


Enlarge

Size özel hazırlanan bilgi

Opel Insignia’da, detaylı bilgi ve içgüdüsel kontrol sunan kusursuz bir arayüz sistemi bulunuyor. Bu sayede gelişmiş teknoloji, açık bir şekilde, kolay erişilebilir bir halde size sunuluyor.