Önceki
 • INSIGNIA SEDAN

Sonraki
Önceki
 • GELİŞİMİN ŞEKİL BULMUŞ HALİ.

  Insignia'nın rüzgarı aldatan aerodinamik tasarımı, yakıttan tasarruf etmenizi ve sessiz bir sürüşün tadını çıkarmanızı sağlar. Insignia Sedan tam anlamıyla bir başyapıttır.

 • Opel, Insignia Notchback, Design, Interior, AGR

  MÜKEMMELİYET ALANI.

  Geniş iç tasarımın ve kaliteli malzemelerin tadını çıkarın. Çok yönlü ayarlanabilir, AGR1 onaylı ergonomik spor ön koltuklar seçeneği ile 1. sınıf yolculuğu yaşayın.

  1Sağlıklı Sırtlar Kampanyası

 • GÖZ KAMAŞTIRAN JANTLAR.

  Geniş jant seçenekleriyle Insignia'nızı dilediğiniz şekilde kişiselleştirin. Boyutları 17'' ve 20'' arasında değişen jant seçenekleri göze çarpan lastik kemerine ve Insignia'nın sportif çizgilerine mükemmel uyum sağlar.

 • OPC LINE SPORT PAKETİ.

  Insignia'nıza daha spor bir görünüm kazandırmak için OPC Line Sport Paketi'ni tercih edebilirsiniz.

Sonraki
Önceki
 • DIŞ TASARIM

 • İç Tasarım

 • JANTLAR

 • OPC LINE SPORT PAKETİ

Sonraki
Önceki
 • GÜVENLİ ALANDA KALMAK.

  Opel'in Adaptif Hız Sabitleyici sistemi özellikle yavaş ilerleyen şehir trafiğinde sürüş keyfinizi daha rahat bir hale getirir. Önünüzdeki araçla aranızda güvenli bir mesafe bırakır.

 • ŞERİT TAKİP ASİSTANLARI.

  Insignia'nın Kör Nokta Uyarı Sistemi, Şerit Değiştirme İkazı ve Şeri İhlali Uyarı Sistemi gibi aktif güvenlik sistemleri sürüşü daha güvenli hale getirir.

 • ÇOK YETENEKLİ.

  Daha fazla güvenlik, daha az stres. Opel Eye ön kamerası Trafik İşareti Tespit Sistemi, Ön Çarpışma İkazı, Takip Mesafesi Göstergesi ve Ön Çarpışma İkazı özelliklerini beraberinde sunar.

 • GELİŞMİŞ GÖRÜŞ VE GÜVENLİK.

  En iyi gece görüşü. AFL+, Bi-Xenon farları değişen sürüş koşullarına göre otomatik olarak ayarlar.

Sonraki
Önceki
 • ADAPTİF HIZ SABİTLEYİCİ

 • SÜRÜŞ ASİSTANLARI

 • OPEL EYE

 • GELİŞTİRİLMİŞ SÜRÜŞE DUYARLI ÖN FARLAR (AFL+)

Sonraki
Önceki
 • SİZİN İÇİN EN DOĞRU GÜÇ.

  Güç, dayanıklılık ve verimliliği birleştiren etkileyici motorları keşfedin. Insignia, artık Fısıldayan Dizel motorlarıyla. Çok sessiz, çok çevreci ve gücü ayaklarınızın altına seriyor.

 • HIZLAN!

  Seçim senin. Manuel veya otomatik. Tüm Opel Insignia'larda standard olan etkin 6 ileri şanzımanlar manuel veya otomatik seçeneği ile sunuluyor.

 • YOLU HİSSET.

  Daha fazla güvenlik ve daha fazla sürüş keyfi. Insignia'nın Adaptif 4x4 sistemi bütün sürüş şartlarında size daha iyi yol tutuş ve denge sağlar.

 • Opel, Insignia Notchback, Driving Efficiency, Flexride

  EĞLENCENİN ARTTIĞI NOKTA. SPORT TUŞU.

  FlexRide teknolojisi ile modunuza uygun olarak Insignia'nızın sürüş dinamiklerini değiştirebilirsiniz. FlexRide; sürüş deneyiminize daha çok keyif katacak.

 • YÜKSEK VERİMLİLİK.

  Start & Stop Sistemi, aktif aero kapakçık, nitrojen oksit emisyonlarını azaltan BlueInjection teknolojisine sahip motorlar ve ecoFLEX teknolojileri sayesinde maksimum yakıt verimliliği sağlanır.

Sonraki
Önceki
 • GÜCÜN SEÇİMİ

 • ŞANZIMANLAR

 • ADAPTİF 4X4

 • FLEXRIDE

 • YEŞİL TEKNOLOJİ

Sonraki
Önceki
 • OTOMOBİLİNİZDEKİ KONSER KALİTESİ.

  8 hoparlörü ve birinci sınıf ses kalitesi sunan güçlü, premium Bose® Ses Sistemi ile otomobilinizde konser kalitesini yaşayın.

 • SÜRÜCÜYE ÖZEL BİLGİLER.

  3 farklı Sürücü Bilgi Ekranı tasarımı bulunur. Yeni nesil bilgi ve eğlence sistemleriyle kusursuz bir şekilde çalışması için tasarlanmıştır.

Sonraki
Önceki
 • INTELLILINK

 • BOSE® SES SİSTEMİ

 • SÜRÜCÜ BİLGİ EKRANI

Sonraki

OTOMOBİLİNİZE ÖZEL AKSESUARLAR

Orijinal Opel aksesuarlarıyla kendinizi ifade edecek ve otomobilinizi en verimli şekilde kullanacaksınız.
Üstelik sizin Opel'iniz için tasarlandı ve test edildi.

Bu web sitesindeki fotoğrafta görünen ürünler ile Opel yetkili satıcıları, Opel'in ithalatını yaptığı gerçek ürünlerin standart ve opsiyonel özellikleri ve yetkili satıcıya tavsiye edilen satış fiyatları arasında farklar olabilir. Araçlar ile ilgili nihai bilgi temini için Opel yetkili satıcıları ile temasa geçilmesini önemle rica ederiz. Bu web sitesinde yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ve araç üstündeki model yazıları, 556 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Logolar hiçbir şekilde kopyalanamaz ve kullanılamazlar. Opel logosunun veya web sitesine ait sayfaların, bir başka web sitesinde herhangi bir şekilde yer almasından, veya web sitesine üçüncü kişiler veya ziyaretçiler tarafından yapılabilecek herhangi bir içerik yüklemesinden dolayı elde edilecek bilgilerin kullanımından, Opel'in veya ona bağlı veya onun bağlı olduğu herhangi bir grup şirketi veya çalışanı, yöneticileri, yetkilendirdikleri kişi veya kuruluşlar, hiçbir şekilde hukuki veya cezai olarak sorumlu değildirler. Bu bilgiler ışığında, General Motors Türkiye Ltd. Şti., web sitesinde yer alan bilgilerin (aksi açık bir şekilde belirtilmedikçe) bir satış teklifi olmadığını ve General Motors Türkiye Ltd. Şti. adına bir taahhüt teşkil etmediğini beyan eder.

 

 

 

Close

Insignia'nın Adaptif 4x4 sistemi, motor torkunu sadece ön ve arka akslar arasında değil sağ ve sol tekerlekler arasında da dağıtır. Bu güç dağılımı, maksimum çekiş, yol tutuş ve olağanüstü sürüş dinamiği sağlar.

Close

Yeni 1.6 CDTI motor o kadar sessiz ve bir o kadar güçlü ki biz ona Fısıldayan Dizel diyoruz. 100 kW (136 HP) güç sunan bu motor hem çok ekonomiktir hem de çok verimli. 104 g/km gibi düşük bir CO2 emisyonu rakamıyla1 örnek teşkil eder.

Tercihiniz benzinli motordan yana olursa 125 kW (170 HP) güç üreten 1.6 Turbo motor, gürültü ve titreşim alanlarında ölçüt niteliğindedir.

1Geçerli yakıt tüketimi ve emisyon değerleri, 2008/692/EC direktifine göre (715/2007 yerine) ölçülmüş fabrika test ortamı sonuçlarıdır.

Close

Kör Nokta Uyarı Sistemi (SBZA)
Eğer bir araç İnsignia'nın "kör noktasına" girerse yan aynada bir uyarı simgesi belirir.


Şerit Değiştirme İkazı (LCA)
Radar 70 metreye kadar, arkanızdan hızla gelen araçları fark eder ve siz şerit değiştirmeye çalıştığınızda bir uyarı ışığı ile sizi ikaz eder.


Şerit İhlali Uyarı Sistemi (LDW)
Farkında olmadan şeridinizden çıktığınız koşullarda Şerit İhlali Uyarı Sistemi sizi sesli ve görsel olarak uyarır.

Close

Insignia'nın Adaptif Hız Sabitleyici özelliği şehir trafiğinde sürüş keyfinizi daha güvenli ve kolay hale getirir. Hız ve mesafe özellikleri ayarlandığında, sistem otomatik olarak sizin yerinize hızlanır ve yavaşlar. Bir radar sensörü kullanarak öndeki araçla aranızdaki mesafeyi ölçer ve Insignia'nın hızına bağlı olarak aranızdaki mesafeyi ayarlar. Otomatik şanzıman ile tercih edildiği takdirde Adaptif Hız Sabitleyici, aracınızı tamamen durdurma özelliğine sahiptir.

Close

Sensörler ışık ve hava koşulları, seyir hızınız, önünüzde seyreden araçlar, karşıdan gelen araçlar ve direksiyon açısı gibi verileri toplar. AFL+, size ideal aydınlatmayı sağlamak için huzmeyi, açıyı ve ışık dağılımını otomatik olarak kontrol eder.

Close

Opel Eye kamera sistemi yoldaki potansiyel tehliklere karşı sizi uyarır.

Trafik İşareti Tespit Sistemi hız limiti ve diğer trafik işaretlerini görür, hatırlar ve sizi uyarır.

Takip Mesafesi Göstergesi sürekli olarak öndeki araçla aranızdaki mesafeyi sürücü bilgi ekranında gösterir ve sizi güvenli bir mesafede tutar.

Ön Çarpışma İkazı önde daha yavaş seyreden araçlara yürüme hızının üstünde bir hızda yaklaştığınız durumda sizi sesli ve görsel olarak uyarır. Buna otomatik olarak hafif fren uygulama ve sürücü tarafından yapılacak sert frenleme için hazırlık da dahildir.

Close

FlexRide, amortisörlerin sertliğini anlık olarak otomatik bir şekilde ayarlayarak kusursuz bir yol tutuş sunar. FlexRide, gaz pedalı, ESP, direksiyon, otomatik şanzıman ve varsa 4x4'ün tepkisini daha hassas bir hale getirerek nefes kesen bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlar.
3 farklı sürüş modu arasından istediğinizi seçebilirsiniz:

 • Daha sportif bir sürüş için Sport modu
 • Uzun yolculuklar için rahat Tour modu
 • İdeal yakıt ekonomisi ve konforlu sürüş için Standard modu
Close

OPC Line Sport Dış Tasarım Paketi'nde1 krom egzoz borusu, arka spoyler, kapı eşikleri ile ön ve arka tamponlar için alt etekler bulunuyor.
OPC Line Sport İç Tasarım Paketi'nde2 siyah iç tavan kaplaması, OPC tasarımlı düz tabanlı deri direksiyon simidi, OPC tasarımlı vites topuzu ve alaşımlı pedallar bulunuyor. Otomatik şanzıman ile tercih edildiği takdirde direksiyon arkasında vites değiştirme pedalları ile birlikte sunuluyor.
Recaro spor koltuklar3 ise ısıtma özelliği bulunan, 8 yönlü perfore siyah deri ve 4 yönlü bel desteği ile sunuluyor.

1Sport modeli ile standart.
2Premium Deri Paketi ile standart.
3OPC modeli için standart.

Close

Cosmo modelleri ile standart olarak sunulan 8" (20 cm), yüksek çözünürlüklü renkli ekran ise bilgi ve iletişimin merkezidir. Ekranın görüntüsünü Tour (dijital hız göstergesi, daha az araç bilgisi ve daha fazla medya detayı) ve Sport (analog göstergeler ve daha fazla araç sistemleri bilgisi) modları ile değiştirebilirsiniz.

Close

Kaliteye verilen önemi hissedin. Sürücü odaklı kokpit tasarımı ile ihtiyacınız olan her şey elinizin altında. 8" renkli dokunmatik ekran ile gün boyu iletişimde kalın. Geniş kumaş ve deri döşeme seçenekleri ile iç tasarımınızı tamamlayın. AGR1 onaylı ergonomik spor ön koltuklar uzun yolculuklarda sırtınızı destekler ve geniş ayarlama seçenekleri ile koltuğunuzu istediğiniz gibi ayarlayarak rahat bir yolculuk geçirmenizi sağlar.

1
Sağlıklı Sırtlar Kampanyası

Close

Şık ve zarif oranlarıyla Insignia Sedan, kaslı çizgileri Opel'in ödüllü heykelsi tasarımıyla birleştirerek sadece 0.26'lik bir sürtünme katsayısı sunar. Klasik coupé silüeti, tavan çizgisinin dahili spoylere süzülmesiyle vurgulanır. Geniş duruşu ise dengeyi ve keskin yol tutuşunu geliştirir.

Close

Start & Stop Sistemi, aracınız durduğunda siz debriyaja basana kadar motoru kapatır. Bu trafik ışıklarında sıfır emisyon demektir. Izgaradaki aktif aero kapakçık ise yakıt verimliliğini bir üst seviyeye çıkarır. Motoru soğutmak için hava gerekmediği durumlarda otomatik olarak kapanır. BlueInjection teknolojisi ise sürüş esnasında nitrojen oksit emisyonlarını azaltır.

Close

NAVI 900 IntelliLink® ile aşağıdaki özellikler sunuluyor:

 

 • 8’’ dokunmatik renkli ekran1
 • 3 boyutlu navigasyon sistemi
 • Apple CarPlayTM 2 ve Android AutoTM 3 desteği4
 • Sesli komut özelliği
 • Köpekbalığı yüzgeci tavan anteni
 • AM/FM radyo


1Uyumluluk ve bazı işlevlerin çalışması cihazın modeline, ülkelere ve işletim sistemi sürümüne bağlıdır.

2iOS ve Apple Apple Inc. firmasının ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı tescilli markasıdır.

3Android, Google Inc. firmasının tescilli markasıdır.

4Android Auto ve Apple CarPlay, sadece belirli ülkelerde çalışmaktadır. Ülkenizde sunulup sunulmadığını kontrol etmek için:

https://www.android.com/auto/

http://www.apple.com/ios/feature-availability/#applecarplayapplecarplay