Yeni Opel Insignia - Tasarım
Opel Insignia – Bilinmesi Gerekenler

Faydalı Linkler

KESİNLİKLE BİR INSIGNIA.

Kusursuz bir tasarımın en güçlü ve en kolay tanınabilir özelliklerinden biri de zarafettir. Heykelsi çizgilerin ve etkileyici iç tasarımın ne anlama gelebileceğini keşfedin.

Enlarge

Dış Tasarım

Ön tasarımda ızgara daha cesur bir duruş sergilerken krom tasarım elemanlarına biraz daha vurgu yapıldı. Ön farların stili daha alçak konumlandırılan sis farlarında olduğu gibi artırıldı. Insignia, oldukça şık ve üst sınıf bir otomobil.

 

Yeni LED arka farlar, geniş ve güçlü duruşa fazladan bir benzersiz bir karakter ekliyor. Yenilikler arasında zarafeti baştan tanımlayan, Opel logosunu gururla taşıyan krom bar da bulunuyor.

 

Benzerliğin dünyasında Insignia’nın tasarımı klasik oranlar ve kapsamlı geliştirmeler ile öne çıkıyor. Aerodinamikler de aynı önem derecesine sahip. Bu yüzden Insignia, her alanda sınıfının lideri konuma oturuyor.


Enlarge

İç Tasarım

Herhangi bir Opel Insignia’nın kapısını açtığınız an kalite ve tasarım duygusunu hissedeceksiniz. Etkileyici kanat şekilli gösterge panelinin kapı panellerine kusursuz akışına dikkat edin. Yarattığı düzen ve şık görünüm, oldukça ayrıcalıklı bir görünüm verirken aynı şeyi saklama imkanları için de söyleyebiliriz.

 

Sürücü Bilgi Merkezi ve alçak konumlandırılan 8” ekranlar, direksiyondan kumanda tuşları gibi modern teknolojilerin, geleneksel kalite standartlarına kusursuz bir şekilde nasıl uyum sağladığını keşfedin.


Enlarge

Premium Deri Lüksü

Doğal, şık ve konforlu hakiki deri, gerçek anlamda lüks bir ortamın en önemli parçasıdır. “Brandy” renginde yeni, kaliteli Nappa premium deri, kontrast dikişleriyle üst sınıf bir dokunuş ekliyor. Perfore deri ile koltuk soğutması sayesinde kusursuz bir konfor garanti ediliyor.