OPEL INSIGNIA SPORTS TOURER.

Station wagon aile arabamızı keşfedin.

Çekici, şık, teknik ve teknolojik anlamda oldukça gelişmiş Opel Insignia’nın yakaladığı momentum sınıfına hükmetmeye ve onu daha da geliştirmeye götürüyor. Aracınızla etkileşimde bütünüyle yeni bir yöntem sizi bekliyor. Opel Insignia Sports Tourer’da sizi bekleyen yeni kusursuzluğa ilk adımınızı atın.

 

 

Çığır açan tasarımı, teknolojisi ve çevreci motorlarıyla sizi kalabalıktan ayıran Opel Insignia Sports Tourer’ı yakından inceleyin. Onu bu kadar özel kılan noktalara yakından bakın:

  • Çığır açan tasarım
  • Çepeçevre konfor
  • Kapsamlı sürüş asistanları
  • Gelişmiş arayüz sistemleri
  • Etkileyici sürüş dinamikleri
  • Olağanüstü güvenlik önlemleri

Enlarge

İlham verici, pratik ve zarif

Opel Insignia Sports Tourer, bir sınıfı tamamen baştan tanımladı. Insignia Sports Tourer ise bunu bir adım öteye taşıyor. Zarif çizgilerin akıcılığı devam ederken tanımlanması zor ancak tanınması kolay bir zarafete dikkat çekiliyor.


Enlarge

İş veya eğlence için konfor

Akıcı çizgiler, yüksek kaliteli, sizi dokunmaya dürten yüzeyler ve her şeyin ele kolay geldiği bir ergonomi… Düzen, saklama ve çalışma alanınızın bulunduğu Insignia Sports Tourer’ın içine hoşgeldiniz.


Enlarge

Güçlü, güvenli ve kendinden emin

Yol hakimiyeti çok önemli. Nerede ne zaman olursanız olun en acil zamanlarda bile Opel Insignia Sports Tourer’da bunun üstesinden gelecek teknolojiler bulunuyor. Sizi ve yolcularınızı koruyan, konforu artıran ve dinamizmi geliştiren teknolojiyi keşfedin.


Enlarge

Mobilite ve dinamizmi baştan yazmak

Opel Insignia Sports Tourer, dinamik olarak sınıfının çok ötesindeki rakiplerine meydan okuyor. Akıllara durgunluk veren yol tutuşu ve yeni güçlü motor birleşimi, unutamayacağınız bir sürüş deneyimi sunuyor.


Enlarge

Daha güvenli, daha emniyetli ve kendinden daha emin

Insignia Sports Tourer, sınıfında aktif ve pasif güvenliği tümüyle baştan yazmıştı. Insignia Sports Tourer ile en yüksek standartlar geleneği sürdürülmeye devam ediyor.


Enlarge

Size özel hazırlanan bilgi

Opel Insignia Sports Tourer’da, detaylı bilgi ve içgüdüsel kontrol sunan kusursuz bir arayüz sistemi bulunuyor. Bu sayede gelişmiş teknoloji, açık bir şekilde, kolay erişilebilir bir halde size sunuluyor.