Önceki
Sonraki
Önceki
Sonraki

OPEL MOKKA.

SUV arabamızı keşfedin.

Pürüzsüz kıvrımlar ve kaslı bir duruş, sürüş keyfinde yeni bir stil belirliyor. Opel Mokka son derece zarif ve gelişmiş bir otomobil.

 

 

Sıradanlıktan uzaklaşmak mı istiyorsunuz? Opel Mokka sizi bekliyor.

  • İçte ve dışta dinamik bir tasarım
  • Çok yönlü ve geniş alan
  • Konforlu ve sizinle iç içe
  • Güvenli ve destekli
  • Güven veren şasi ve ekonomik motorlar

 


Enlarge

Tarzınızdan ödün vermeyin

Sofistike tarzı, ciddi duruşu ve pürüzsüz hatlarıyla Opel Mokka size taptaze bir değişikliğin sözünü veriyor. Anında göze çarpan çok çekici bu otomobilin farkedilmek için gösteriş yapmasına hiç ihtiyacı yok.


Enlarge

Beğeniye hazır

Ortalama bir boyuta bir dünya alan sığdıran ve buna çok yönlülüğü de ekleyen Opel Mokka bütün yaşam tarzlarına uyum sağlıyor. Daha fazla alana mı ihtiyacınız var? Arka koltukları katlayın yeter. Daha fazla saklama alanı mı gerekiyor? Hepsini önceden düşündük ve yaptık.


Enlarge

Her ayrıntıda kalite

Gerçek memnuniyeti tanımlaması zordur, ancak deneyimlemek kolaydır. Opel Mokka’da da bu böyle. Olağanüstü bir ses, etkileyici bir bağlantı ve en ince detaylarda bile üstün kalite sizi daima keyif içinde tutmaya yetiyor.


Enlarge

Maksimum güvenlik

Gelişmiş sürüş asistanı sistemler, kanıtlanmış pasif güvenlik önlemleri ve akıllı teknolojiler, Mokka’nızı nereye götürürseniz götürün daima güvenle kullanabileceğiniz anlamına geliyor.


Enlarge

Emniyet ve kontrol

Güvenli ve kullanışlı, sıradışı yol tutuş ve esnek ekonomik güç, Opel Mokka’nın kalite imgeleri. Uzmanlar tarafından ispatlı teknolojiler, konfor, dayanıklılık ve bütünlük konularında mükemmel bir kombinasyon.