Önceki
Sonraki
Önceki
Sonraki

En yüksek güvenlik standartları: Opel Zafira Tourer ve Astra GTC’ye Euro NCAP’ten 5 Yıldız

Bağımsız tüketici kuruluşu Euro-NCAP’ten (Avrupa Yeni Araç Değerlendirme Programı) yeni Opel modelleri için 2 tane daha 5 yıldız geldi. Kaza testi uzmanları, hem Astra GTC’yi hem de Zafira Tourer’ı, güvenlik ve kaza önleme konularında 5 yıldız ile notlandırdı.

Haberi oku

OPEL ZAFIRA TOURER.

Aile MPV arabamızı keşfedin.

Yüksek hızlı trenlerin lüksünden ilham alan Opel Zafira Tourer, esnekliği yeniden tanımlıyor. Kendine has Opel dokunuşlarına sahip bu otomobil 7 kişiye kadar rakipsiz konfor sunuyor.

 

Premium ve lüks bir otomobil mi arıyorsunuz? Benzersiz Opel Zafira Tourer’a bakın.

 

  • Etkileyici premium tasarım
  • Zahmetsiz ve çok yönlü yaşam tarzı
  • Premium sınıf
  • Gelişmiş güvenlik sistemleri
  • Dinamik sürüş
  • Temiz ve verimli

Enlarge

Tarz dünyası

Sıradan aile araçlarından bıktınız mı? O zaman Opel Zafira Tourer tam size göre. Şık çizgileri, farklı alaşımlı jant tasarımları ve bumerang şekilli ön farlarıyla göze çarpıyor. Aile yolculuğu hiç bu kadar şık olmamıştı.


Enlarge

Kişisel yaratıcı alan

Alanı kendi yaşam tarzınıza göre uyarlayın. Her detayda kalite, akıllı saklama çözümleri ve oturma esnekliğiyle Opel Zafira Tourer premium duyguyu size yaşatmayı bekliyor.


Enlarge

Başarı duygusu

Bazı araçlar size kendinizi sadece iyi hissettirir. Opel Zafira Tourer size sadece üstün konfor sunmakla kalmaz, etkileyici pratiklik ve rahatlık ekler. Her durumda kazanan siz olursunuz.


Enlarge

Sizi önemseyen teknoloji

Son teknoloji pasif güvenlik donanımıyla uyumlu olarak çalışan teknoloji, sizi çevreleyerek ileriyi hem görür hem de düşünür. Opel Zafira Tourer, sınıfına yeni asistan sistemler getiriyor.


Enlarge

Olağanüstü dinamizm

İster tek başınıza, ister ailenizle seyahat ediyor olun Opel Zafira Tourer şasisi, içerisinde bulunan teknolojik yenilikler ve 3 farklı sürüş modu sunan opsiyonel FlexRide Sürüşe Duyarlı Şasi Teknolojisiyle, hassas ve güvenli yol tutuşu sunuyor.