ASTRA SEDAN

KARİZMATİK. EKONOMİK. PRATİK. YENİ 1.6 DİZEL OTOMATİK.

Hayalinizde mükemmel bir sedan varsa, aslında aradığınız otomobil Astra demektir. Sürüş konforunuzu ve güvenliğinizi artıracak donanımlarıyla sınıfının çok ilerisinde. Onu bu kadar özel kılan özelliklere yakından bakın:


TASARIMIYLA KARİZMATİK

Astra Sedan, oranlarıyla son derece etkileyici. Yüzeyler ve hatlar, dinamik etkileşimle genel bir izlenim oluşturarak mükemmel bir uyum içinde akıyor. Her unsur başarılı bir şekilde bütünü oluşturuyor.


İç Tasarım

Astra Sedan hem sportif hem de zarif bir görünümü aynı potada eritiyor. İç tasarımında da akıcı hatlarıyla geniş ve ferah bir algı sağlıyor. Yumuşak dokunuşlu yüzeyler ve benzersiz dokular, krom detaylar iç tasarımda Astra kalitesini yansıtıyor. Ayrıca kontrollerin tasarımları ve saklama alanlarının kolay erişimi için pratik detaylar sürücü dostu bir kokpit ortaya çıkarıyor.


PERFORMANSIYLA EKONOMİK

Astra Sedan yeni nesil 1.6 Dizel Otomatik motoruyla, yüksek performansla verimliliği buluşturuyor.

 

Euro 6 1.6 Dizel

136 HP gücündeki yeni 1.6 CDTI dizel motor, Opel’in yeni nesil motor teknolojisinin simgesi. Yeni Euro 6 emisyon standartlarını tam anlamıyla karşılıyor. Özel yapısı sayesinde bakım gerektirmiyor veya fazladan bir sıvı tankı bulunmuyor. Yeni motor yelpazesinin en dikkat çekici özelliklerinden biri de titreşim ve ses seviyesinin son derece düşük olması.

 

Düşük Tüketimin yeni adı: ecoFLEX

Çevre duyarlılığı yüksek bir sürücüyseniz, ecoFLEX modelleri tam size göre. Düşük emisyon, motor kontrol teknolojisi, gelişmiş dişli oranları ve özel aerodinamik ayarlar... Hem daha düşük yakıt tüketimi sağlayan, hem de çevre dostu bu sistemi seveceksiniz.

 

Start&Stop Sistemi

Bu sistemle şehir trafiğinde yakıt tüketimini azaltabilirsiniz. Vites boştayken araç durduğunda motor kapanır. Debriyaja basıldığında tekrar çalışır. Böylece yoğun trafikte bekleme anlarında boşa yakıt tüketiminin önüne geçilir. Dilerseniz tek tuşla bu sistemi devreye alıp, devreden çıkarabilirsiniz.

 

ECO Sürüş Asistanı

ECO Sürüş Asistanı, maksimum yakıt tasarrufu için ne zaman vites değiştirmeniz gerektiği konusunda sizi yönlendirir. Aynı zamanda son 50 kilometrede en fazla yakıt tüketen sistemleri size göstererek yardımcı olur.


SÜRÜŞ ASİSTANLARIYLA PRATİK

Astra Sedan sizin ve sevdiklerinizin daha güvenli ve konforlu yolculuklar yapması için birçok özelliğe ve asistana sahip.

 

Sürüşe Duyarlı Ön Farlar (AFL)

Bi-Xenon teknolojisiyle, farın içindeki hareketli parçalar farklı koşullara uyum sağlar. 9 farklı aydınlatma fonksiyonuyla her koşulda mükemmel aydınlatma sunar. Sabit farlara kıyasla yolu %90 oranında daha iyi aydınlatır.

 

Hız Sınırlayıcı

Şehir içi trafikte hız limitlerine uyum sağlamak için hız sınırlayıcı özelliğini kullanabilirsiniz. Böylece aracın belirlenen hız limitinin üzerine çıkmasına engel olursunuz.

 

Elektronik Park Freni

Elektronik park freni, artırılmış güvenlik sağlıyor. Yokuşta Kalkış Desteği ile sunulduğunda aracın kaymasını da engelliyor.

 

CD 600 IntelliLink

IntelliLink teknolojisiyle akıllı telefonunuzla bağlantı kurup, en önemli işlevleri 7” renkli ekran üzerinde kullanabilirsiniz. Çağrı alıp görüşebilir, müzik dinleyebilir ve gelen mesajları dinleyebilirsiniz. Üstelik tüm bunları ellerinizi direksiyondan ayırmadan yapabilirsiniz.


BİRİNCİ SINIFTA YERİNİZİ AYIRTMAK İÇİN
AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURMANIZ YETERLİ