Gelişmiş Bağlantı Seçenekleri
Navigasyon
Opel’in yeni nesil teknolojisine sahip 10” multimedya ekranına entegre olan 3 boyutlu navigasyonla, istediğin yere gitmek şimdi çok daha kolay!  
Kablosuz şarj
Yeni Astra Elektrik’in kabini, dijital detoks sayesinde dağınıklıklardan ve kablo karmaşasından arınarak sürüş deneyimini yenilikçi özelliklerle birleştiriyor. Entegre kablosuz şarj cihazını kullanarak uyumlu cihazlarını şarj edebilirsin. Dahili güvenlik sistemi sayesinde engebeli yollarda, cihazının pilinde kablosuz şarj kaynaklı aşırı yük hasarı oluşması önlenir.  

Multimedya
Yalın ve tamamen dijital Pure Panel® Pro kokpit, standart 10 ̋ + 10 ̋ HD ekranları ile sürüş bilgilerine erişimi kolaylaştırırken minimalist yapısı ile sürüş odağını artırıyor. Yeni arayüze sahip akıllı bilgi-eğlence sistemi, telefonunuzu Apple CarPlayTM1 veya Android AutoTM2 üzerinden kablosuz olarak bağlıyor ve sesli komutlara yanıt veriyor, yüklenebilir kişiselleştirme olanakları sunuyor.  

1 Apple CarPlayTM, Apple Inc.‘in ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı tescilli ticari markasıdır.

 

2 Android AutoTM, Google Inc.‘in tescilli ticari markasıdır.

OpelConnect hizmetleri

Seni güvende tutmak ve heyecan verici, verimli bir yolculuk sağlamak için bağlantı ve modern yenilikler sunan akıllı teknolojiler ile tanış.

 

B-Call ile arıza durumlarında yol yardım destek ekibimize ulaşabilir,
E-Call ile ise acil durumlarda yetkili mercilere hızla ve kolaylıkla erişebilirsin