Özellikler

BEKLENTİLERİNİZİ YÜKSELTİN.

Yeni Corsa geliyor.

GÖZ ALICI VE KUSURSUZ
Göz alıcı detayları ve kusursuz Alman Tasarımı ile Yeni Corsa her açıdan dikkat çekici. 
 
SPORTİF VE ATLETİK
Ultimate donanıma özel sportif ve atletik tasarımıyla özel ön ve arka tamponlar, 17" Elmas Kesim jantlar ve çift çıkışlı krom egzoz ile senin için kusursuz bir tercih. 
LÜKSÜ HİSSET
Yolculuğun keyfini iki katlayan her detayın altında ince ayrıntılar ve yüksek kaliteli malzemeler gizli. Sürücü odaklı dijital gösterge tablosuyla yolculuğunu  keyifle takip et.
 
HER AN HEYECAN VERİCİ
Sürüş keyfini aracın içine taşıyan sportif ve çekici detaylarla Corsa'nın içindeki her an seni daha da heyecanlandıracak.
 
BAŞ DÖNDÜRÜCÜ JANTLAR

Corsa'nın çekiciliğini özel jantlarla tamamlamak istersen 16'' ve 17'' alaşım jantlar arasında seçim senin.

 

 
TAVAN SEÇENEKLERİ

Yeni Corsa'nın siyah ya da beyaz tavanıyla şıklığını yansıtabilirsin. Ama tercihin yıldızları seyretmekse, Panoramik Cam Tavan seçeneğini unutma.

 

 
INTELLILUX LED MATRIX ÖN FARLAR

Sınıfında ilk olan IntelliLux LED® Matrix Ön Farlarsayesinde çıktığın her yolu kusursuzca aydınlat ve geniş görüş kabiliyetiyle güvenli gece yolculuklarının keyfini çıkar.
 

1Opsiyonel.

 
TAVAN SEÇENEKLERİ

Yeni Corsa'nın siyah ya da beyaz tavanıyla şıklığını yansıtabilirsin. Ama tercihin yıldızları seyretmekse, Panoramik Cam Tavan seçeneğini unutma.

 

 
ŞERİT KORUMA ÖZELLİĞİ İLE AKTİF ŞERİT TAKİP SİSTEMİ

Şerit Takip Sistemi (LKA)1,2 tehlikeli sürüşlere aktif tepki göstererek aracınızı şeride geri döndürür2. Şerit Değiştirme Uyarı Sistemi (LDP)2 ise aracınız şeritten istemsizce çıktığında sizi uyararak kazalara karşı önlem almanızı sağlar.

1Kullanım sırasında eller direksiyon simidinde kalmalıdır.

2Opel sürücü yardım sistemleri, sürücüyü sisteme özel sınırlar dahilinde desteklemeyi amaçlar. Sürüş görevi sürücünün sorumluluğunda kalır.

 
180°  PANORAMİK GERİ GÖRÜŞ KAMERASI
Yeni Corsa'nın 180 derece Panoromik Geri Görüş Kamerası ile dar park alanlarında bile ustaca manevra yapmak hem güvenli hem de kolay hale geliyor. 
AKTİF ACİL FRENLEME SİSTEMİ (AEB)
Beklenen Yeni Corsa'dan beklenenin ötesinde güvenlik önlemleri. Yeni Corsa'nın Aktif Acil Frenleme Sistemi, araçları ve yayaları algılayarak aracı yavaşlatır ya da fren yapmasını sağlar.
 
ÖN ÇARPIŞMA İKAZI (FCA)
Beklenen Yeni Corsa'dan beklenmedik uyarılar.  Yeni Corsa'nın Ön Çarpışma İkaz Sistemi öndeki araç ve yaya ile aradaki ideal mesafeyi ayarlayarak olası kaza riskini azaltmaya yardımcı olur. 
DİJİTAL GÖSTERGE TABLOSU 
Yolculuğu her detayıyla yaşa! Yeni Corsa'nın geniş dijital gösterge tablosuyla hız, navigasyon ve çok daha fazlası her an gözünüzün önünde!
 
MULTİMEDYA SİSTEMLERİ
Beklenen Yeni Corsa'dan göz dolduracak 10 inch multimedya sistemi.  Apple CarPlay ve Android Auto destekli kapsamlı medya erişimiyle hiç bitmesin isteyeceğiniz keyifli yolculuklara çıkmaya hazırlanın. 
ISITMALI KOLTUKLAR
Sıcak bir karşılamaya ne dersin? Yeni Corsa'nın ısıtmalı ön koltukları ile kış yolculukları çok daha konforlu. 
PANAROMİK CAM TAVAN
Yeni Corsa’nın panoramik cam tavanıyla gökyüü yolcukuğunuza eşlik etsin. 
GENİŞLEYEN BAGAJ HACMİ
Yeni Corsa, 309 litrelik bagaj hacmiyle yolculuklarında sana eşlik etmeye hazır. Peki, ya daha fazlası? Katlanabilir arka koltukları sayesinde daha büyük planlar yapmak mümkün. 
ELEKTRONİK İKLİM KONTROLLÜ OTOMATİK KLİMA
Yeni Corsa, araç içindeki sıcaklığı otomatik olarak ayarlayarak en uygun dereceyi bulur. Sana da 4 mevsim sürüş keyfini yaşamak kalır. 
ROTA OLUŞTURULDU

Beklenen Yeni Corsa ile beklenmedik yolculuklara çıkma zamanı! 10'' ekranlı Multimedya Navi Pro1 ile yeni yolları keşfetmeye başla.

 

1Opsiyonel olarak sunulmaktadır. 

 
BİLGİ VE EĞLENCE SİSTEMLERİ

Beklenen Yeni Corsa'da eğlence ve teknoloji bir arada. Apple CarPlay™1,3 ve Android Auto™2,3 uyumlu dokunmatik ekran, ses kontrolü ve Bluetooth®4 özelliğiyle kesintisiz bir deneyim sunuyor.

 

1Apple CarPlay ve Apple Siri, ABD ve diğer ülkelerde tescilli Apple Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır.

2Android Auto, Google Inc. Şirketinin tescilli ticari markasıdır

3Uyumluluk ve bazı işlevler, cihaz tipi ve işletim sistemi versiyonuna göre değişebilir. Cihazınızın uyumluluğunu kontrol etmek için www.apple.com veya www.android.com internet sitesine gidin ya da Opel bayinizle iletişime geçin.

4Bluetooth®, Bluetooth SIG inc. şirketinin tescilli ticari markasıdır 

 
MULTİFONKSİYONEL DİREKSİYON
Beklenen Yeni Corsa'nın beklenmedik multifoksiyonel direksiyon özelliği sayesinde kolayca hızını sabitleyebilir, en sevdiğin şarkıya ya da radyo kanalına hızlıca geçebilirsin. 
BLUETOOTH® ÖZELLİĞİ

Tüm araç paketlerinin standart donanımında bulunan Bluetooth®1 özelliği yolculuğunuzu hem eğlenceli hem de güvenli hale getirerek sürüş kalitenizi arttırır.

 

1Bluetooth®, Bluetooth SIG inc. şirketinin tescilli ticari markasıdır 

 
MOTOR
Beklenen Yeni Corsa'dan beklenmedik motor performansı. Yılın motor geliştiricisi, sürüş performansı ve verimlilikte de bir adım önde.  Benzinli ve dizel fark etmeksizin her zaman düşük yakıt tüketimiyle kusursuz bir sürüş sağlar. 
ŞANZIMAN

Beklenen Yeni Corsa'nın sportif görünümü konforla buluştu. Direksiyon arkası kulakçıklarıyla sportif sürüşe imkan tanıyan otomatik 8 ileri şanzıman1 ile keyifli sürüşler sizi bekliyor.

 

1100 BG ve 130 BG ile sunuluyor.

 

YENİ CORSA'NIZ  İÇİN AKSESUARLAR.

Dış Gövde Kiti
İç Dekor Aksesuar Paketi
Jant Klips Seti