Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


DİLEDİĞİNİZ KADAR DOLDURABİLİRSİNİZ.

Crossland X yaşam tarzınıza mükemmel uyum sağlar. Gününüz sürprizlerle dolu olsa da olağanüstü derecede çok yönlüdür ve büyük SUV otomobillerin saklama alanlarına sahiptir.

 

410 litrelik bagaj hacmiyle Crossland X, geleneksel SUV tasarımı ile rakipleri arasındaki en büyük bagaj hacimlerinden birini sunar. Üstelik koltuklar katlandığında 1255 litreye kadar genişleyebilir. Otomobilinizi daha da geniş yapabilmek için pek çok imkan bulunur. Arka koltuklar 40/60 oranında katlanabilir ve bagaj zemini yüksekliği ayarlanabilir.1

 

160/40 katlanabilir arka koltuklar tüm modeller için standart.

DETAYLAR KÜÇÜLT

SIRT AĞRISI YOK.

Gideceğiniz yere ağrısız varın. AGR kalite mührünü taşıyan, ergonomik onaylı koltuklarımız1 8 yönlü ayarlanabilir.

 

Yüksek oturma pozisyonu sayesinde Crossland X, iyi bir görüş açısından daha fazlasını sunar. Sağlıklı Sırtlar Kampanyası tarafından onaylanan özel ergonomik koltuklar ile sürüş esnasında sağlıklı bir vücut pozisyonu sağlanır. Ayarlanabilir koltukları, sırt destekleri ve kafalıklarıyla size ve sevdiklerinize uyum sağlayan bir otomobil.

 

1Ultimate için standart. AGR koltuklar, ergonomi konusunda uzman bir merkez olan Alman AGR (Sağlıklı Sırtlar Kampanyası) tarafından onaylanmıştır. Bu onay, farklı tıp alanlarında uzman doktorlardan oluşan, bağımsız bir test kuruluşu tarafından verilen bir kalite mührüdür.

DETAYLAR KÜÇÜLT