Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


GELİŞMİŞ INTELLILUX LED®  MATRIX FARLAR.

 

Uzun huzmede göz kamaştırmayan IntelliLUX LED® Matrix ön farlar, diğer araçların etrafını otomatik bir şekilde karartarak yolun kalanını 400 metreye kadar oldukça parlak bir şekilde aydınlatır.

 
  • Diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmaz
  • Gece sürüşü daha güvenli ve daha konforludur
  • Viraj aydınlatması ile karanlık noktaların önüne geçilir. 40 km/s hıza kadar aktiftir1.

1IntelliLUX LED® Matrix farlar devrede olduğunda, 50 km/s hızın üzerinde farlar otomatik olarak uzun huzmeye geçer. 35 km/s hızın altında farlar otomatik olarak kısa huzmeye geçer.
DETAYLAR KÜÇÜLT

GÜVENLİ SÜRÜŞ ALANINI KORUR.

 

Otomatik Hız Sabitleyici, öndeki araçla aranızda belirlediğiniz mesafede kalmak için otomatik olarak gaz ve fren uygular.

 

Öndeki araçla aranızdaki belirlediğiniz mesafeyi gaz ve fren uygulayarak, hatta aracı tamamen durdurarak1 tampon tampona kazaların önüne geçmenize yardımcı olur. Bu sistem yolu tarayıp otomobilinizi bir güvenlik kalkanıyla çevreleyerek riskleri minimuma indirip güvenliği maksimuma çıkarır.

 

1Sistem, tehlikeli durumlarda sürücüyü destekler. Sorumluluk sürücüye aittir. 30 - 180 km/s hızlar arasında 150 metrelik bir çalışma aralığı bulunur. Otomatik şanzımanlarla birlikte sistem Otomatik Stop & Go özelliği sunar. Araç tamamen durdurulduktan sonra, trafik koşullarına göre öndeki aracı otomatik olarak takip etmeye başlar.

DETAYLAR KÜÇÜLT

İLERİ TEKNOLOJİ SÜRÜCÜ ASİSTANLARI.

 

Head-Up Display, gözlerinizi yoldan ayırmayın diye anahtar bilgileri ön cama yansıtır. Gösterilen bilgiler arasında seyir hızı, navigasyon yönlendirmeleri ve tehlike uyarıları bulunur.

GELİŞMİŞ GÜVENLİK SİSTEMLERİ.

 

Opel'in güvenlik teknolojileri size aşağıdaki özellikleri sunar:

 

  • Yaya tanıma özelliği ile Aktif Acil Frenleme Sistemi
  • Kör Nokta Uyarı Sistemi
  • Şerit koruma özelliği ile Şerit İhlali Uyarı Sistemi

 

Gelişmiş güvenlik sistemlerimiz1 hem kamera hem radar temellidir. Sürücünün her türlü tehlikeye karşı tetikte olmasını sağlar. Görünmez kazalardan, çarpışmalardan ve aşırı hız cezalarından kaçınmanıza yardımcı olur. Bu sistemler Insignia'nızın kontrolünü size bırakır ve sadece olası bir tehlike durumunda devreye girer.

 

1Opel sürücü asistanı sistemlerin amacı, sistem sınırları çerçevesinde sürücüyü desteklemektir. Sorumluluk sürücüye aittir. Sistem, 8-80 km/s hızlar arasında aktiftir. Olası bir kazada çarpışma hızını azaltmak için 8-40 km/s hız aralığında 1g'ye kadar fren gücü uygulanır. 40-80 km/s hız aralığında sistem çarpışma hızını maksimum 15 km/s kadar azaltır. Bu noktadan sonra sürücünün fren uygulayarak aracı yavaşlatması gerekir. Sürücü, dilediği zaman sistemi devreye alıp çıkarabilir.

DETAYLAR KÜÇÜLT

SİHİRLİ DOKUNUŞ.

 

Aracınıza binin ve sürmeye başlayın. Insignia'nın Anahtarsız Giriş ve Anahtarsız Çalıştırma Sistemi, tüm modellerde standarttır ve tek bir tuşa basarak motoru çalıştırmanızı sağlar.