Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


INTELLILINK. DÜNYA İLE BAĞLANTINIZI SAĞLAR.

 

Üstün bilgi ve eğlence sistemi R 4.0 IntelliLink, Apple CarPlayTM1 ve Android AutoTM1 ile uyumludur. Bu sayede büyük dokunmatik renkli ekranı üzerinden akıllı telefonunuzun önemli özelliklerine kolayca erişebilirsiniz.

 

Apple CarPlayTM1 ve Android AutoTM1, sürücülerin, akıllı telefonlarının aşağıdaki gibi önemli ve uyumlu özelliklerini sürüş esnasında kullanmalarına olanak verir1:

  • Telefonu kullanarak Haritalar üzerinden navigasyon desteği
  • Spotify üzerinden müzik dinleme
  • TuneIn ve Stitcher ile internet tabanlı radyoları dinleme

Bu uygulamalara Apple Siri veya Google Voice gibi sesli komut özelliği ile kolaylıkla erişilebilir. Bu sayede elleriniz direksiyonda, gözleriniz de yolda olur.
 

1Android AutoTM ve Apple CarPlayTM, sadece belirli ülkelerde çalışmaktadır. Ülkenizde sunulup sunulmadığını kontrol etmek için:
https://www.android.com/auto/
http://www.apple.com/ios/feature-availability/#applecarplayapplecarplay

DETAYLAR KÜÇÜLT

SON TEKNOLOJİ ÜRÜNÜ NAVIGASYON.

8’’ dokunmatik renkli ekranı ile NAVI 900 IntelliLink tüm özellikleri bünyesinde barındıran bir navigasyon sistemidir. Sesli komut özelliği ile adres girilebilir veya favorilerinizden seçim yapabilirsiniz.

 

8" dokunmatik renkli ekran üzerinden son teknoloji ürünü tam entegre bir navigasyon sisteminin konforunu yaşayın. Türkiye haritası dahildir ve Apple CarPlayTM1 ve Android AutoTM1 ile uyumludur.

 

1Android AutoTM ve Apple CarPlayTM, sadece belirli ülkelerde çalışmaktadır. Ülkenizde sunulup sunulmadığını kontrol etmek için:
https://www.android.com/auto/
http://www.apple.com/ios/feature-availability

DETAYLAR KÜÇÜLT