Çok yönlülük
Katlanabilir arka koltuklar

Yeni Combo’nun iç alanını istediğin gibi ayarlayabilirsin. Pratik 60/40 katlanır arka sıra koltuklar veya 35/30/35 oranında bağımsız katlanabilir arka koltuklar¹ arasından seçim yapabilir, her koltukta bulunan standart Isofix çocuk koltuğu destekleriyle ufaklıkları tam güvenlik ve konfor içinde gezdirebilirsin.  

 

Esnek oturma alanı

 

Yeni Combo’da her şey esnekliğe yönelik. Daha fazla alana ihtiyacın varsa arka sıradaki 3 koltuğu rahatça katlayabilirsin. 

 

Mobilya gibi ekstra uzun kargolar mı taşıman gerekiyor? Arka koltukları kolayca katlayıp ön yolcu koltuğunu katlayarak 2,7 metre uzunluğunda nesneleri yeni Combo'ya sığdırabilirsin.

 

¹Edition donanımında opsiyonel, Ultimate donanımında standart olarak sunulmaktadır.

Saklama alanı
Hem günlük yaşam hem aile gezileri için ideal: İster sürücü koltuğunda ister arka koltuklardan birinde oturuyor ol, yeni Combo'nun toplam 186L’ye varan saklama alanı tüm eşyalarını alacak genişlikte.   
Kapılar ve bagaj

Her iki yanda da bulunan elektrikli camları tam açılabilen sürgülü kapılar sayesinde en yoğun otoparklarda bile araçtan rahatlıkla inebilirsin. Camı açılabilen bagaj kapısı ile bagaja ulaşmak çok hızlı ve kolay. 

Yeni Combo’da 1.355 litrelik¹ bagaj hacmi, sana sınırsız pratiklik sağlar. Tek yapman gereken, içine sığacak kadar eşya bulmak.  

 
 
¹ Arka yolcu koltukları dik halde, tabandan tavana kadar olan bagaj hacmi.