Öne çıkan özellikler
Verimli aktarma organları

Yeni Zafira ile hem yolcuları, hem de yükleri en verimli şekilde taşı! Yeni Zafira’nın geniş tasarımıyla beraber sunulan çevik sürüş özellikleri sayesinde dinamik bir sürüş deneyimi seni bekliyor. 

 

 

 
Birinci sınıf iç tasarım

Ferah kabin tasarımı ile yeni Zafira, sınıfında rekabetçi bir sürüş deneyimi sunuyor. Sürücü dahil dokuz kişilik yolcu kapasitesini yük alanında herhangi bir daralma olmadan sağlıyor.

Yeni Zafira, 10'' dokunmatik ekranı ve bilgi/eğlence sistemi ile donatılmış iç tasarımıyla teknolojik bir yolculuk sağlıyor. Kablosuz Android AutoTM1 ve Apple CarPlayTM1 bağlantısı sayesinde her yolculuğunda telefonunla araca bağlanarak eğlenceli bir yolculuğun keyfini çıkarabilirsin.

 
1Uyumluluk ve bazı işlevler cihaz tipine ve işletim sisteminin sürümüne bağlı olarak farklılık gösterebilir. Apple CarplayTM, ABD ve diğer ülkelerde tescilli, Apple Inc. şirketine ait bir ticari markadır. Android AutoTM, Google Inc. şirketine ait bir ticari markadır.
İkna edici kapasite
Yeni Zafira, günlük kullanımda esneklik açısından kendi sınıfında standartları belirliyor. Dokuz koltuk kapasitesi ve ferah iç tasarımıyla, yolcular birçok farklı oturma seçeneğine sahip.  
Elektrikli kapılar
Yeni Zafira'nın elektrikli, geniş ve kayar yan kapıları sayesinde yolcular araca çok daha kolay binebiliyor. Yukarı açılır arka bagaj kapağı ise yükleri araca yüklemeyi kolaylaştırıyor.