Skip To Content
Özellikler

Crossland

Hayat kadar güzel

Tasarım

Dış tasarım
Crossland'in cesur ve yenilikçi tasarımı, yoğun günlük yaşamınıza renk katmaya her zaman hazır. 
İç tasarım
Geniş ve pratik sürücü kokpiti, kaliteli malzemeler ve yüksek oturma pozisyonu ile birinci sınıf konforun keyfini çıkar. 
Arka tasarım
Crossland, arka tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Kanat tasarımlı koyu renkli LED arka stoplar, stoplar arasında bulunan siyah şerit ve yenilenen yazı tipi ile daha geniş ve güçlü bir görünüm.  
Yeni̇lenen jant tasarımı
16'' ve 17'' jant seçenekleri ile daha güçlü bir görünüme sahip olun. Jantlardaki elmas kesim detaylar, Crossland'in gövdesindeki krom detaylarla mükemmel bir uyum sağlar. 
Panorami̇k cam tavan & çi̇ft renk tavan
Crossland’in yenilikçi dış tasarımını biraz daha heyecan verici kılmak için Elmas Siyah ya da Alp Beyaz renk tavan seçeneklerinden birini seçebilirsin. Tercihin gök yüzünü seyretmek ise Panoramik Cam Tavan seçeneği tam sana göre. 

Güvenli̇k ve yenı̇li̇kler

AFL LED farlar
Crossland'ın sürüşe duyarlı AFL Full LED farları, her koşulda görüşünüzü büyük ölçüde artırır ve güvenli bir sürüş sağlar. Otomatik uzun far asistanı, otomatik far yükseklik ayarı ve viraj aydınlatmaları ile gözünüzü yoldan ayırmadan tüm dikkatini sürüşe vermen mümkün. 
180° panorami̇k geri̇ görüş kamerası
Crossland'in panoramik geri görüş kamerası yüksek çözünürlüklü ve 180 derecelik bir görüş açısı sağlar. Böylece geri manevralarını rahat bir biçimde yapabilir ve olası engellerden kaçınabilirsin. 
Akti̇f aci̇l frenleme si̇stemi̇
Aktif acil frenleme sistemi düzenli olarak yayaları ve gözden kaçırabileceğin araçları algılar. Olası bir çarpışma durumunda seni uyarır ve bir aksiyon alınmazsa otomatik olarak fren yapar1
1Otomatik olarak 5km/s üzerinde ve 85km/s altında çalışır. 0'dan 30km/s'e çaprışma hızını azaltmak için yavaşlama metriği 0.9g 'dir. 30'dan 85km/s aralığında sistem hızını en fazla 22km/s oranında azaltır. Bu eşikten sonra sürücünün, kendi hızını azaltması için fren yapması gerekmektedir. AAFS'nin çalışma hızının aralığı tespit edilen engellere bağlıdır (mobil hedef 5 ila 80km/s, yaya: 5 ila 60km/s). Opel Sürücü Asistanı Sistemler, sürücüyü sistemler dahilinde desteklemeyi amaçlamaktadır. Sürücü, sürüş görevinden bizzat sorumludur.

Üstün konfor

Çok yönlü bagaj
Çok yönlü Crossland ile ihtiyacınız olan tüm alana sahipsiniz. Standart 410 litrelik bagaj hacmi, arka koltukların katlanması ile 1.255 litreye kadar yükselir. 
Isıtmalı koltuklar ve di̇reksi̇yon
Soğuk kış günleri artık daha konforlu. Üç kademeli ısıtmalı ön koltuklar ve ısıtmalı direksiyon simidi ile kendinizi her an evinizde gibi hisset. 
Ergonomi̇k AGR koltuklar
8 yönlü AGR (Sağlıklı Sırtlar Kampanyası) onaylı ergonomik koltuklar, uzun yolculuklarda üstün konfor sunar. Elektrikli ayarlanabilir bel desteği, elektrikli eğimi ayarlanabilir oturma minderi ve bacak minder uzantısı ile konforu hisset. 

Bağlantı seçenekleri̇

Bi̇lgi̇ ve eğlence si̇stemi̇
7'' R 4.0 IntelliLink üzerinden Bluetooth, Apple CarPlayTM1 ve Android AutoTM2 ile akıllı telefonuna kolayca bağlanabilir ve telefonuna önemli işlevlerini dikkatin dağılmadan kullanabilirsin. 
  • 1iOS ve Apple Apple Inc. firmasının ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı tescilli markasıdır.
 
  • 2Android, Google Inc. firmasının tescilli markasıdır.

Sürüş di̇nami̇kleri̇

Motorlar
Crossland'in verimli ve performanslı motorları ile tanışın.120 beygir dizel, 130 beygir benzinli motorları ile dinamik ama bir o kadar da verimli bir sürüş sağlayın. 
Şanzımanlar
6 ileri manuel ve 6 ileri tam otomatik şanzıman ile rahat ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşayın. Üstelik 6 ileri otomatik şanzımandaki Quickshift teknolojisi ile hızlı ve sarsıntısız vites geçişleri mümkün. 
Emi̇syonlar
Crossland 'in motorları tüm Avrupa emisyon standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Verimlilik artırıcı teknolojiler ve Start- Stop sistemi gibi emisyon azaltıcı özellikler, daha düşük yakıt tüketimi ve daha az çevre krililiği anlamına gelir. 

Opel+ aksesuarlar

Crossland'in için üretildi

Orijinal Opel aksesuarlarıyla kendini ifade edecek ve otomobilini en verimli şekilde kullanacaksın. Üstelik senin Opel'in için tasarlandı ve test edildi.
Yan basamak
Detaylar
Arka tampon koruyucu
Detaylar
Kargo ızgarası
Detaylar
Çeki demiri
Detaylar
Port bagaj
Detaylar
Flexconnect tablet tutucu
Detaylar

Sırada ne var?

Daha fazlasını keşfetmek 
ister misin?
Opel’i̇ni̇ oluştur
Daha fazlasını keşfetmek 
ister misin?
Yetki̇li̇ satıcı arama
Daha fazlasını keşfetmek 
ister misin?
Fi̇yat tekli̇fi̇ al
Daha fazlasını keşfetmek 
ister misin?
Randevu talebi̇