Fırsat Araçları

BU AY EN İYİSİ ALMAN!

Fırsat araçlarını görmek için tek yapmanız gereken hayallerinizi süsleyen modeli seçmek.

* Gösterilen fiyatlar Hurda Teşvikli Anahtar Teslim Fiyatlarıdır. Hurda Teşvikli Anahtar Teslim Fiyatları, 14/5/2018 tarihli ve 2018/11750 sayılı Bakanlar Kurulu Kararının eki Kararın 5 inci maddesinin birincifıkrasının (a) bendinde yer alan Terkin Edilecek Özel Tüketim Vergisi tutarları (TL) dahil edilmiş ve hurda aracın müşteri tarafından temin edilmesi durumunda geçerli olacaktır.

 

1- Tavsiye edilen fiyat listemizde belirtilen fiyatlar, standart donanımlı araçlara ait olup opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır. Araca opsiyonel ekipman eklenmesi durumunda, 25 Kasım 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 2016/9542 sayılı “Bazı Mal ve Hizmetlere Uygulanan Katma Değer Vergisi Oranları ile Özel Tüketim Vergisi Oranlarının Yeniden Belirlenmesi Hakkında Karar” uyarınca aracın Özel Tüketim Vergisi matrahı ve vergi oranı değişebilecektir. Vergi mevzuatından kaynaklanan bu değişiklik, aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

2- Kampanyada yer alan ürünler mevcut stok ve renklerle sınırlıdır. Ürün model yılları değişkenlik gösterebilir.

3- Görüntülenen stok ve fiyat bilgileri anlık olarak değişkenlik gösterebilir, Opel Türkiye stok ve fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar, listedeki araçlardan satılan olması durumunda Opel Türkiye aynı fiyatlı başka bir araç satmayı taahhüt etmez.

4- Kampanya, katılım gösteren Opel yetkili satıcılarıyla sınırlıdır.