Araç Sağlık Kontrolü

Araç Sağlık Kontrolü

Opel, aracınızın güvenliği ve güvenilirliği ile ilgili 97 ana madde vardır. Opel uzmanımızın bunları görsel olarak kontrol etmesi yalnızca 12 dakika sürer ve aracınız için bir güvenlik durum raporu hazırlar. Şimdi Opel servis partnerinize ücretsiz görsel kontrol için uğrayın!

12 Dakikalık Aydınlanma

Opel Araç Sağlık Kontrolü, aracınızın durumunun kapsamlı bir resmini vermek için oluşturulmuştur.

Deneyimli teknisyenlerimiz görsel kontrolü 12 dakika içinde gerçekleştirmektedir ve herhangi bir bulgunun ayrıntılarını içeren elektronik bir rapor sunmaktadır. İhtiyacınız olan herhangi bir iş için rekabetçi bir bütçe tahmini alırsınız ve ne zaman ne yapılacağına siz karar verirsiniz.

Basit bir trafik ışığı sistemi, aracınızın her bir bölümünün ne kadar sağlıklı olduğunu ve yaklaşan değiştirme veya onarım zamanlarını önerir.

 

Kırmızı Öğeler
Bu bölgeye acilen dikkat edilmesi gerekmektedir. Aracınızı bu durumda kullanmanız yasa dışı veya güvensiz olabilir. Kırmızı olarak işaretlenmiş herhangi bir öğe acilen onarılmaya ihtiyaç duymaktadır.

 

Sarı Öğeler
Sarı, bir şeylerin yanlış olduğunu gösterir. Servis danışmanı, bu kusurun acilen giderilmesi gerektiğini size bildirecektir. Arıza ilerlemeden önce müdahale edin; kendinize zaman ve para kazandırın.

 

Yeşil ürünler
İyi haber! Hiçbir yeşil öğe için, en azından bir sonraki servise kadar endişelenmenize gerek yok.

 

Bayilikteki deneyimli kadromuz, hangi işlemi yapacağınıza karar vermenize yardımcı olmak için raporu size kapsamlı bir şekilde açıklayacaktır.

 

Bir myOpel hesabınız varsa raporun genel görünümünü kayıtlarınız için pdf olarak alacaksınız ve sarı & kırmızı öğeler için  servis hatırlatıcıları hesabınızda bulunacaktır.
Ücretsiz görsel kontrol için şimdi randevu alın ve aracınızın durumu hakkında bilgi edinin!