Mini & Cam Onarımları

MİNİ ONARIMLAR

OPEL YETKİLİ SERVİSLERİNDE ARACINIZI UZMAN EKİPLERİMİZE TESLİM EDİN.

Aracınızı Tamir Etmenin En Kolay Yolu

Taş parçacıkları, dolu, çizikler - evet, bunlar can sıkıcı, ancak iyi haber, Opel'inize eski güzel görünümünü tekrar kazandırabilirsiniz. Opel Mini Bakımlar, küçük hasarları gidermek için hızlı, düşük maliyetli kolay bir yoldur.
Hızlı ; çünkü Mini Bakım, ön camlardaki, vücut boyalarındaki veya döşemelerdeki nokta onarımlarıyla arıza süresini kısaltır.
Maliyet açısından etkili çözümler sizin için ve bizim için önemlidir! Bu yüzden Opel, parçaları değiştirmek yerine her zaman küçük hasarları onarmayı dener. Bu para ve zaman kazandırır.
Tek yapmanız gereken Mini Bakımınız için bayilerinden randevu almaktır. Geri kalanıyla biz ilgileneceğiz!

Cam Onarımları

Aracınızın ön camındaki taş parçacıkları dikkat dağıtıcıdır ve iyi görünmemektedir. Birçok durumda, ön camlar,  değiştirilmek yerine onarılabilir, böylece paradan tasarruf edilebilir. Opel Mini Bakım bu hasarları kolayca onarabilir, böylece yola geri dönebilir ve güvende hissedebilirsiniz!

Spot Onarım

Araç gövdesine küçük hasarlar, arabayı park ederken çizikler bazen oluşabiliyor. Ancak yenilikçi boya püskürtme tekniğimiz sayesinde, hasarlı vücut boyalarının daha büyük noktalarını hızla onarabiliriz. Lokalize boya onarım esnektir, zamandan tasarruf sağlar ve uygun maliyetlidir.