Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


ÖN CAM.

Önceden hazırlanmış Opel Orijinal Ön Cam mükemmel uyum sağlar.

 

Ön cam bir otomobilin güvenliğinde önemli bir unsur olduğu için Orijinal ekipmanımızın ön camları, yolculara yüksek düzeyde koruma sağlamak için araçlarda çarpma testine tabi tutulmuştur.

DETAYLAR KÜÇÜLT

TAMPONLAR.

Opel Orijinal Tamponlar, düzgün şekilde oturması ve aracınızın Orijinal görünümünü koruyabilmesi için üretilmiş kaliteli parçalardır.

 

Taklit parçalar ters mühendislik işlemine tabi tutulur, böylece ek delikler açılabilir veya parçaları düzgün oturması için eğrilmiş olabilir. Bu, aracın hatlarındaki uyuşmazlıklara neden olabilir ve satış değerini düşürebilir. Opel Orijinal Tamponlar, yüksek yolcu koruması sağlamak için araç içi kazalarda test edilmiştir.

DETAYLAR KÜÇÜLT

FARLAR.

Hasar görmüş loş veya yanmış farlar tehlikeli sürüş koşulları yaratabilir - bu nedenle Opel Orijinal Farları ile kendiniz ve başkaları için görünürlüğünüzü artırdığınızdan emin olun.

 

Opel aracınızı konfor, rahatlık ve en önemlisi güvenlik açısından aydınlatılmış tutun. Opel Orijinal parçaları işlevselliği garanti eder ve uygundur.

DETAYLAR KÜÇÜLT

TEKERLEK GÖBEĞİ VE RULMANLAR

Düzgün ve verimli bir performans önemli olduğunda Opel Orijinal Tekerlek Göbeği ve Rulmanları, nereye giderseniz giderseniz, ihtiyacınız olan kalite, güvenilirlik ve performansa sahiptir.

 

Opel,geniş kapsamlı ve uygun maliyetli bir tamir ve aracınıza mükemmel uyum sağlar. Opel Orijinal kaliteli  tamir setleri, çoğu model tekerlek rulmanı için mevcuttur.

DETAYLAR KÜÇÜLT

RADYATÖRLER.

Opel Orijinal Radyatörler güvenilir, hafif, korozyona dayanıklıdır ve optimum ısı transferi özellikleri sunar. Opel, tüm araç uygulamaları için eksiksiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Radyatör bir aracın soğutma sisteminin kalbidir. Radyatör kapağı soğutma sistemini sızdırmaz hale getirirken; ısınırken, ısıyı motorun soğutucusundan dışa havaya aktarır. Orijinal Opel Radyatörleri, mükemmel uyum, şekil ve işlev sağlar. Opel Orijinal parçaları, en iyi yolcu güvenliği sağlamak için çarpışma testine tabi tutulmuştur. DETAYLAR KÜÇÜLT

GAZLI AMORTİSÖR.

Performans güvenilirliği ve dayanıklılığı için uygun, form ve fonksiyona sahip yüksek kaliteli ürün. Sürüş ve taşıma sistemi, aracın ağırlığını destekler, tekerlekleri yol ile temas ettirmez ve yolcular için rahat bir sürüş sağlar. Aracınızın süspansiyonunun düzenli bakımı, taşıma özelliklerinde, sürüş konforunda önemli bir rol oynar.

 

Lastik aşınmasını da iyileştirdiği için, her yağ değişiminde görsel bir inceleme ve şasi yağlaması ile süspansiyonun kapsamlı bir şekilde kontrol edilmesini öneririz.

DETAYLAR KÜÇÜLT