Skip To Content
Büyüklerimize Özel Teklifimiz

ARACINIZ YOLLARA DA YILLARA DA MEYDAN OKUSUN!

7 Yaş üzeri Opel’iniz için Eurorepar parça bakım paketi Opel Yetkili Servislerinde. Sınırlı süre için geçerli 3.299 TL’lik bakım paketinden* hemen yararlanın, yola güvenle çıkın.

Bakım sonrası araç dezenfeksiyonu ve 1 yıl boyunca Opel Assistance hizmetlerinden de ücretsiz faydalanma fırsatlarını da yakalayın. Opel servislerinde aracınız ve sağlığınız güvende!

* Fiyat 1 Eylül-30 Kasım 2023 tarihleri arası 7 yaşını doldurmuş tüm Opel marka araçların bakımlarında geçerlidir. Tavsiye edilen fiyatlar katılım gösteren yetkili servislerde geçerlidir.  Araç yaşı hesabında, trafiğe çıkış tarihi esastır. Bakım içeriği Eurorepar marka yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi, motor yağı ve karter tapa contasından oluşmaktadır. Eurorepar Bakım Paketi kapsamı dışında yapılacak işlemler için ayrıca ücretlendirme yapılacaktır. Opel Assistance hizmeti, Stellantis Türkiye tarafından yapılacak yol yardım hizmetini belirtmektedir. Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş. fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Eurorepar yedek parçaları, Stellantis Otomotiv Pazarlama’nın bakım ve servis işlemleri için sunduğu çözümdür. Eurorepar yedek parçaları, sağlamlık, konfor, estetik ve performans açısından geçerli tüm standartlara ve yönetmeliklere uygundur. Kalitesi ve teknik uzmanlarımız tarafından onaylanmaktadır ve iki yıl üretici garantilidir.