Opel - Opel Club Card

OPEL CLUB CARD.

Opel Club Card sahibi olmak bir ayrıcalıktır.

Ayrıcalıklı Opel araç sahiplerine yani size özel avantajlar sağlayan Opel Club Card, Opel Yetkili Servisleri’nde hem orijinal yedek parça hem de işçiliklerde belirli oranda indirimler sunar. Ayrıca Opel ile ilgili güncel haberlerin size ulaştırılmasını ve programın uygulandığı herhangi bir Opel Yetkili Servisi’nde hızlı servis verilmesini sağlar. Opel Club Card üzerinde taşıdığı çip sayesinde sizin ve aracınızın kimlik bilgileri ile aracınızın Opel Yetkili Servisleri’nde gördüğü işlemleri ve sahip olduğu indirim haklarını saklayan, bu bilgilerin bir Opel Yetkili Servisi’nde işlem yaptırmanız durumunda güncellenmesine olanak veren bir akıllı karttır.

Sıfır kilometre Opel araç sahiplerinin araçlarının içerisinde bir adet Opel Club Card bulunmaktadır. Bu karta aracın ve araç sahibinin bilgileri bayiniz tarafından yüklenerek araç teslimi sırasında size verilir. Eğer aracınıza ait bir Opel Club Card mevcut değil ise, bir Opel Yetkili Servisi’nde yapacağınız ilk işlemde kartınızı talep edebilirsiniz. İşlemlere başlamadan önce kartınızı servis görevlisine vermeniz, daha önce Opel Yetkili Servisleri’nde kazandığınız indirim haklarının uygulanmasını ve ilk defa gittiğiniz bir Opel Yetkili Servisi’nde aracınızın kolaylıkla tanınmasını sağlayacaktır.

Opel Yetkili Servisleri’nde yapılan KDV dahil her 1 YTL’lik harcama** aracınıza 1 puan kazandırır ve her işlemden sonra kartınıza bu puanlar eklenir. Kartınızda yüklü olan toplam puan ve aracınızın yaşı aşağıdaki tablolarda gösterildiği şekilde alacağınız indirim*** oranını belirler. Aracınızın yaşına ve puanına uyan indirimlerden yüksek olan servis faturanıza uygulanır.

 • Yaş****
  İşçilik
  Yedek Parça
  5-...
  25%
  25%
  0-1
  0%
  0%
  1-2
  5%
  0%
  2-5
  20%
  20%
Puan
İşçilik
Yedek Parça
2500-...
20%
15%
0-499
0%
0%
500-1499
10%
5%
1500-2499
15%
10%

Opel Club Card sahipleri sahip oldukları indirim haklarını bu programın uygulandığı herhangi bir Opel Yetkili Servisinde kullanabilirler.

 

** Garanti işlemlerine, hasar, boya/kaporta ve sigorta ödemeli harcamalar ile sarf malzemelerine ve orijinal GM parçası olmayan harcamalara puan verilmez.

*** Opel Club Card sahipleri sahip oldukları indirim haklarını sadece orijinal GM parçalarında ve bu parçaların işçiliklerinde kullanabilirler.

**** Aracınızın yaşı hesaplanırken, aracınızın ilk trafiğe çıkış tarihi esas alınır.

 

Opel araç sahibi olmanın ayrıcalığını yaşamak ve Opel Club Card avantajlarından faydalanmak için kartınızı daima aracınızın torpido gözünde saklamanızı tavsiye ederiz.

 

Opel Club Card ve Opel satış sonrası kampanyaları ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

 

www.opelclubcard.com