Skip To Content
Sizi Opel Sahibi Yapacak Teklifler
Seni Opel sahi̇bi̇ yapacak tekli̇flerle tanış

Alman teknolojisine showroom'a özel indirimlerle sahip olmak için hemen formu doldur, seni arayalım. 

 

Kampanyalar stoklarla sınırlıdır. Stok bilgisi için bayilerimiz ile irtibata geçebilirsin.

Yeni Corsa

 • 200.000 TL kredi için 12 ay, %1,99 faiz seçeneği ile ödeme imkanı.
 • Ultimate donanımında Nisan ayına özel metalik renk ve Grafik Gri renk hediye.
 • Ultimate donanımı online rezervasyona özel 1.368.900 TL'den başlayan fiyatlarla.*

 

*Kampanya 1 Nisan 2024 - 30 Nisan 2024 tarihleri arasında Corsa Ultimate model aracın online rezervasyon aracılığıyla kampanyaya katılım sağlayan bayilerde satın alımında geçerlidir. Belirtilen tavsiye edilen fiyat sadece, ön rezervasyonu yapılan Corsa Ultimate aracın rezervasyon tarihindeki opak renk ve opsiyonsuz standart paket alımlarında uygulanmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Aracın nihai fiyatı, tercih edilen araç paketine, rengine ve diğer araç özelliklerine göre bayi özelinde değişiklik gösterebileceği gibi tahmini teslimat tarihi, aracın seçilen teknik özelliklerine ve stok durumuna bağlı olarak belirlenecektir. Ayrıntılı bilgi ve katılım sağlayan bayi listesi için www.opel.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Stoklarla sınırlıdır.

Yeni Corsa Elektrik

 • 200.000 TL kredi için 12 ay, %1,99 faiz seçeneği ile ödeme imkanı.
 • Online rezervasyona özel 1.287.000 TL’den başlayan fiyatlarla.*

 

*Kampanya 1 Nisan 2024 - 30 Nisan 2024 tarihleri arasında Corsa Elektrik GS model aracın online rezervasyon aracılığıyla kampanyaya katılım sağlayan bayilerde satın alımında geçerlidir. Belirtilen tavsiye edilen fiyat sadece, ön rezervasyonu yapılan Corsa Elektrik GS aracın rezervasyon tarihindeki opak renk ve opsiyonsuz standart paket alımlarında uygulanmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Aracın nihai fiyatı, tercih edilen araç paketine, rengine ve diğer araç özelliklerine göre bayi özelinde değişiklik gösterebileceği gibi tahmini teslimat tarihi, aracın seçilen teknik özelliklerine ve stok durumuna bağlı olarak belirlenecektir. Ayrıntılı bilgi ve katılım sağlayan bayi listesi için www.opel.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz. Kampanya sadece nakit alımında geçerlidir.

Stoklarla sınırlıdır.

Mokka

 • 300.000 TL kredi için 12 ay, %1,99 faiz seçeneği ile ödeme imkanı.
 • GS donanımı online rezervasyona özel 1.590.000 TL’den başlayan fiyatlarla.*
 • ÖTV muafiyeti uygulaması, 1 Nisan 2024 – 30 Nisan 2024 tarihleri arasında Özel Tüketim Vergisi ve her türlü vergi dahil olacak şekilde ilgili yetkili satıcının belirleyeceği 1.591.200 ₺ bedeli altındaki sınırlı sayıdaki Mokka Edition, GS ve Ultimate modelleri bakımından, 29330 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Özel Tüketim Vergisi (II) Sayılı Liste Uygulama Genel Tebliği’ne uygun olarak alınan ve tebliğdeki şartları taşıyacak şekilde engellilik sağlık kurulu raporuna sahip müşterilerimizin, tebliğdeki diğer şartların da karşılanmasına bağlı olarak, satın alımında geçerli olacaktır.

 

*Kampanya 1 Nisan 2024 - 30 Nisan 2024 tarihleri arasında Mokka GS model aracın online rezervasyon aracılığıyla kampanyaya katılım sağlayan bayilerde satın alımında geçerlidir. Belirtilen tavsiye edilen fiyat sadece, ön rezervasyonu yapılan Mokka GS aracın rezervasyon tarihindeki opak renk ve opsiyonsuz standart paket alımlarında uygulanmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Aracın nihai fiyatı, tercih edilen araç paketine, rengine ve diğer araç özelliklerine göre bayi özelinde değişiklik gösterebileceği gibi tahmini teslimat tarihi, aracın seçilen teknik özelliklerine ve stok durumuna bağlı olarak belirlenecektir. Ayrıntılı bilgi ve katılım sağlayan bayi listesi için www.opel.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz. Kampanya sadece nakit alımında geçerlidir.

Stoklarla sınırlıdır.

Mokka Elektrik

 • 300.000 TL kredi için 12 ay, %1,99 faiz seçeneği ile ödeme imkanı.
 • Online rezervasyona özel 1.450.000 TL’den başlayan fiyatlarla.*

 

*Kampanya 1 Nisan 2024 - 30 Nisan 2024 tarihleri arasında Mokka Elektrik Ultimate model aracın online rezervasyon aracılığıyla kampanyaya katılım sağlayan bayilerde satın alımında geçerlidir. Belirtilen tavsiye edilen fiyat sadece, ön rezervasyonu yapılan Mokka Elektrik Ultimate aracın rezervasyon tarihindeki opak renk ve opsiyonsuz standart paket alımlarında uygulanmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Aracın nihai fiyatı, tercih edilen araç paketine, rengine ve diğer araç özelliklerine göre bayi özelinde değişiklik gösterebileceği gibi tahmini teslimat tarihi, aracın seçilen teknik özelliklerine ve stok durumuna bağlı olarak belirlenecektir. Ayrıntılı bilgi ve katılım sağlayan bayi listesi için www.opel.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz. Kampanya sadece nakit alımında geçerlidir.

Stoklarla sınırlıdır.

Crossland 

 • 200.000 TL kredi için 12 ay, %1,99 faiz seçeneği ile ödeme imkanı.
 • Essential AT donanımı online rezervasyona özel 1.216.000 TL’den başlayan fiyatlarla.*

 

*Kampanya 1 Nisan 2024 - 30 Nisan 2024 tarihleri arasında Crossland Essential AT model aracın online rezervasyon aracılığıyla kampanyaya katılım sağlayan bayilerde satın alımında geçerlidir. Belirtilen tavsiye edilen fiyat sadece, ön rezervasyonu yapılan Crossland Essential AT aracın rezervasyon tarihindeki opak renk ve opsiyonsuz standart paket alımlarında uygulanmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Aracın nihai fiyatı, tercih edilen araç paketine, rengine ve diğer araç özelliklerine göre bayi özelinde değişiklik gösterebileceği gibi tahmini teslimat tarihi, aracın seçilen teknik özelliklerine ve stok durumuna bağlı olarak belirlenecektir. Ayrıntılı bilgi ve katılım sağlayan bayi listesi için www.opel.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz. Kampanya sadece nakit alımında geçerlidir.

Stoklarla sınırlıdır.

Astra

 • 300.000 TL kredi için 12 ay, %1,99 faiz seçeneği ile ödeme imkanı.
 • GS donanımı online rezervasyona özel 1.591.000 TL’den başlayan fiyatlarla.*
 • ÖTV muafiyeti uygulaması, 1 Nisan 2024 – 30 Nisan 2024 tarihleri arasında Özel Tüketim Vergisi ve her türlü vergi dahil olacak şekilde ilgili yetkili satıcının belirleyeceği 1.591.200 ₺ bedeli altındaki sınırlı sayıdaki Astra GS  ve Edition  modelleri bakımından, 29330 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Özel Tüketim Vergisi (II) Sayılı Liste Uygulama Genel Tebliği’ne uygun olarak alınan ve tebliğdeki şartları taşıyacak şekilde engellilik sağlık kurulu raporuna sahip müşterilerimizin, tebliğdeki diğer şartların da karşılanmasına bağlı olarak, satın alımında geçerli olacaktır.

 

*Kampanya 1 Nisan 2024 - 30 Nisan 2024 tarihleri arasında Astra GS model aracın online rezervasyon aracılığıyla kampanyaya katılım sağlayan bayilerde satın alımında geçerlidir. Belirtilen tavsiye edilen fiyat sadece, ön rezervasyonu yapılan Astra GS aracın rezervasyon tarihindeki opak renk ve opsiyonsuz standart paket alımlarında uygulanmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Aracın nihai fiyatı, tercih edilen araç paketine, rengine ve diğer araç özelliklerine göre bayi özelinde değişiklik gösterebileceği gibi tahmini teslimat tarihi, aracın seçilen teknik özelliklerine ve stok durumuna bağlı olarak belirlenecektir. Ayrıntılı bilgi ve katılım sağlayan bayi listesi için www.opel.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz. Kampanya sadece nakit alımında geçerlidir.

Stoklarla sınırlıdır.

Yeni Astra Elektrik

 • 300.000 TL kredi için 12 ay, %1,99 faiz seçeneği ile ödeme imkanı.
 • Online rezervasyona özel 1.645.000 TL’den başlayan fiyatlarla.*

 

*Kampanya 1 Nisan 2024 - 30 Nisan 2024 tarihleri arasında Astra Elektrik Ultimate model aracın online rezervasyon aracılığıyla kampanyaya katılım sağlayan bayilerde satın alımında geçerlidir. Belirtilen tavsiye edilen fiyat sadece, ön rezervasyonu yapılan Astra Elektrik Ultimate aracın rezervasyon tarihindeki opak renk ve opsiyonsuz standart paket alımlarında uygulanmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Aracın nihai fiyatı, tercih edilen araç paketine, rengine ve diğer araç özelliklerine göre bayi özelinde değişiklik gösterebileceği gibi tahmini teslimat tarihi, aracın seçilen teknik özelliklerine ve stok durumuna bağlı olarak belirlenecektir. Ayrıntılı bilgi ve katılım sağlayan bayi listesi için www.opel.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz. Kampanya sadece nakit alımında geçerlidir.

Stoklarla sınırlıdır.

Grandland

 • 300.000 TL kredi için 12 ay, %1,99 faiz seçeneği ile ödeme imkanı.
 • 1.2 GS donanımı online rezervasyona özel 1.807.000 TL’den başlayan fiyatlarla.*
 • ÖTV muafiyeti uygulaması, 1 Nisan 2024 – 30 Nisan 2024 tarihleri arasında Özel Tüketim Vergisi ve her türlü vergi dahil olacak şekilde ilgili yetkili satıcının belirleyeceği 1.591.200 ₺ bedeli altındaki sınırlı sayıdaki Grandland 1.2 130 HP AT8 GS  modelleri bakımından, 29330 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Özel Tüketim Vergisi (II) Sayılı Liste Uygulama Genel Tebliği’ne uygun olarak alınan ve tebliğdeki şartları taşıyacak şekilde engellilik sağlık kurulu raporuna sahip müşterilerimizin, tebliğdeki diğer şartların da karşılanmasına bağlı olarak, satın alımında geçerli olacaktır.

 

*Kampanya 1 Nisan 2024 - 30 Nisan 2024 tarihleri arasında Grandland 1.2 GS model aracın online rezervasyon aracılığıyla kampanyaya katılım sağlayan bayilerde satın alımında geçerlidir. Belirtilen tavsiye edilen fiyat sadece, ön rezervasyonu yapılan Grandland 1.2 GS aracın rezervasyon tarihindeki opak renk ve opsiyonsuz standart paket alımlarında uygulanmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Aracın nihai fiyatı, tercih edilen araç paketine, rengine ve diğer araç özelliklerine göre bayi özelinde değişiklik gösterebileceği gibi tahmini teslimat tarihi, aracın seçilen teknik özelliklerine ve stok durumuna bağlı olarak belirlenecektir. Ayrıntılı bilgi ve katılım sağlayan bayi listesi için www.opel.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Stoklarla sınırlıdır.

Combo Life

 • 200.000 TL kredi için 12 ay, %1,99 faiz seçeneği ile ödeme imkanı.

 

Kobilere özel ek fırsatlar.

Stoklarla sınırlıdır.

Combo Cargo

 • 200.000 TL kredi için 12 ay, %1,99 faiz seçeneği ile ödeme imkanı.

 

Kobilere özel ek fırsatlar.

Stoklarla sınırlıdır.

Zafira Life

 • 300.000 TL kredi için 12 ay, %1,99 faiz seçeneği ile ödeme imkanı.

 

Kobilere özel ek fırsatlar.

Stoklarla sınırlıdır.

Vivaro City Van

 • 200.000 TL kredi için 12 ay, %1,99 faiz seçeneği ile ödeme imkanı.

 

Kobilere özel ek fırsatlar.

Stoklarla sınırlıdır.

Vivaro Cargo

 • 200.000 TL kredi için 12 ay, %1,99 faiz seçeneği ile ödeme imkanı.

 

Kobilere özel ek fırsatlar.

Stoklarla sınırlıdır.