Opel - About Opel

OPEL FELSEFESİ.

Opel’ in kökleri bir asırdan fazla geriye gitmektedir. 110 yılı aşkın bir süredir geleceğe güvenle bakarak, tüm enerjimizi sürüşünüzü daha değerli bir hale getirmeye adıyoruz. 110 yıldan fazla bir süreyi kapsayan tutkulu mühendisliği yeni prensibinde özetlenmiştir: “Wir leben Autos”.

 

“Wir leben Autos”: Opel değerinin yaşayan ifadesi.

 

“Wir leben Autos” sadece bizim Alman köklerimize ve Alman mühendisliği için paylaştığımız hususlara atıfta bulunmakla kalmayıp, ayrıca yaptığımız her şeyi etkileyen güçlü duyguyu ve tutkuyu ifade etmektedir.

 

“Wir” müşterilerimiz için akıllıca, şaşırtıcı ve yenilikçi ürünler geliştirmemizi sağlayan ortak coşku ve güçlü bir pozitif “yapabilirlik” yaklaşımını ifade etmektedir.

 

Fakat biz sadece araç üretmiyoruz, araçlar için yaşıyoruz ve “leben” kelimesi yüksek seviyedeki enerjimizi ifade etmekte ve bu enerji hayatı Opel ile çakışan herkes tarafından hissedilmektedir. Bunu, belli bir amaca yönelik Opel özelliklerinin değeri, algılaması güçlü yenilikler ya da çekici ve çağdaş tasarımı ile hissedebilirsiniz.

 

Son olarak da gelecekte “Autos” (arabaların) insanlar için taşımacılıktan çok daha fazla anlama sahip olacağını düşünüyoruz. Opel araçları, sadece sürüş ile ilgili değildir, fakat günlük hayatımızın önemli bir parçasını teşkil etmektedir.

 

Günlük hareketliliklerini daha kolay ve daha değerli hale getirmek için, kendi tecrübelerimizi tüketicilerin tecrübesi ile bir araya getirdik. Opel markasına her temaslarında insanların hayatlarını olumlu yönde etkileyebilecek ya da enerji verecek yeni ve sürdürülebilir yollar hakkında düşünmekten vazgeçmedik.


“Wir leben Autos”, tutkumuz, bağlılığımız, ayrıntılardaki dikkatimiz, sorumluluğumuz, niyetimiz ve tabii ki kendimize güvenimizdir.


Biz buyuz.
Opel. Wir leben Autos.

Opel - Haberler

Haberler

Avrupa otomotiv endüstrisindeki itici güç hakkında güncel kalın. En yeni Opel haberlerine bakın.

 

En güncel Opel haberlerini okuyun
Opel - Geçmiş ve Miras

Geçmiş ve Miras

Yüzyıl boyunca yapılan yenilikler Opel’in en modern modellerine yol açtı. Zamanda mükemmel bir yolculuk yapın.

Geçmiş ve mirasımızı keşfedin