Önceki
Sonraki
Önceki
Sonraki
Opel Astra Sedan – Basında Çıkan Yorumlar

Sportif ve Şık Yeni Astra Sedan, Astra Ailesi’ni Tamamlıyor

Opel, başarılı Astra ailesini, sportif ve şık bir sedan modeliyle genişletiyor. Astra’ya özgü gücü, gelişmiş teknolojileri ve tüm Avrupa’da nam salmış kalitesiyle bu üstün ve seçkin sedan, orta boy segmenti müşterilerini cezbedecek.

Haberi oku

OPEL ASTRA SEDAN.

Şık sedanımızı keşfedin

Opel Astra Sedan’ın sürüşü, görünümü kadar dinamik. Mükemmel bir direksiyon tepkisi ve olağanüstü süspansiyonuyla sizi yola bağlıyor. Buna hassas ve verimli motorları eklediğinizde ise sonuç canlı bir sürüş deneyimi oluyor.

 

Etkileyici alan ve esnekliğe sahip şık bir otomobil mi arıyorsunuz? Opel Astra Sedan’ın sıradışı özelliklerine bir göz atın.

  • Baş döndüren çarpıcı tasarım
  • Üstün konfor donanımı
  • Sıradışı sürüş dinamikleri
  • Hassas tepkili motorlar
  • Son teknoloji ürünü güvenlik özellikleri

Enlarge

Zarif, sportif şıklık

Hayret veren oranlara sahip Opel Astra Sedan ile tanışın. Rekabeti gölgede bırakın.


Enlarge

İstisnai konfor

Dış tasarımın zarafeti, Opel Astra Sedan’ın iç tasarımına da yansıyor. Sürücü odaklı benzersiz ergonomiler, 5 kişiye kadar üstün kalite konfor ve akıllı saklama imkanları sunuyor.


Enlarge

Kusursuz sürüş

En yeni teknolojiyle tamamen etkileşim içinde olduğunuzda sürüş daha kolay, daha güvenli ve daha konforlu oluyor. Opel Astra Sedan, ruh halinize ve tarzınıza uyan farklı bir sürüş keyfi sunuyor.


Enlarge

Kesin üstünlük

Yakıt tasarrufu sağlayan temiz ve güvenilir güç, Opel Astra Sedan’ın anahtar özelliklerinden biri. Kapsamlı benzinli ve dizel motor seçenekleri arasından seçiminizi yapın.


Enlarge

Derinlemesine güvenlik

Son teknoloji ürünü Opel’in SAFETEC® aktif ve pasif güvenlik sistemleri, tüm Opel modellerinin karakteristik kalite işaretidir. Astra Sedan ile güvenlik hiç bu kadar şık ve kapsamlı olmamıştı.