Teknoloji
Gelişmiş batarya

Günlük yaşamın için ekstra güç: Yeni Combo Elektrik’in motoru, gücünü 50 kWsa'lık lityum iyon bataryasından alarak 346 km’ye varan menzil ve anlık tork beslemesi sağlıyor. Isı pompası özelliğine sahip, şasiye dengeli şekilde entegre edilmiş yüksek enerji yoğunluklu hücreleri sayesinde, Yeni Combo Elektrik’in ekranındaki tahmini menzile her zaman güvenebilirsin.

 

 

 
Ortalama enerji tüketimi 18-19,5 kWsa/100 km; CO₂ emisyonu 0 g/km, ortalama WLTP menzil 346 km.
Sürüş modları
Yeni Combo Elektrik, farklı sürüş modları sayesinde her sürüş tarzına ve her yolculuğa kolaylıkla adapte olur. POWER seçeneğiyle taşıdığı yükün ağırlığından bağımsız maksimum performans ve konforu sağlar, NORMAL sürüş modu sayesinde performans ile verimliliği dengeler. ECO sürüş modu ile maksimum menzil ve enerji verimliliğini sağlar. 
Sessiz sürüş
Yoğun günlük yaşantında aradığın huzur ve sessizliği yeni Combo Elektrik’le yapacağın bir yolculukta bulabilirsin. Opel’in elektrikli güç aktarım sistemleri, emisyonsuz sürüş  sağlarken sessiz ve titreşimsiz bir yolculuk deneyimi yaşatır. 
Araç veri takibi
Verimli sürüşün keyfini çıkar. Yeni Combo Elektrik’in Araç Veri Takibi sistemi, gelişmiş sensörleri sayesinde aracının batarya kullanımı ve menzili hakkında ihtiyacın olan bilgiyi sunar. Böylece seyahatini planlamana yardımcı olur.