SKIP TO CONTENT
Özellikler

YENİ MOKKA

Normali Unut, Artık Mokka Var!

DAHA ÇOK YENİLİK

DİKKAT ÇEKİCİ
Yeni Mokka'nın atletik ve dinamik görünümü, tasarımdaki cesur bir ifadeden çok daha fazlası! Mokka'nın tasarımı yeni Alman mühendislik felsefesinin ve Opel'in bakışları üzerine çeken gelecek felsefesinin yollara ilk yansımasıdır. 
GÖZ ALICI
Yeni Mokka’nın gövdesinin heyecan verici çizgileri, yeni Alman tasarım dünyasına yolculuğun başlangıcıdır. İç mekandaki orantılı tasarım, ışık, hacim ve teknoloji uyumunun yarattığı olağanüstü sürüş deneyimini yeni Mokka'nla keşfedeceksin. 
MUHTEŞEM DETAYLAR
Yeni Mokka her açıdan heyecan verici görünür. Opel imzalı vizör tasarımından LED arka stoplara kadar her bir çizgisi; dinamizm ve işlevselliği birleştirmek için tasarlandı. 
CESUR JANT TASARIMLARI
Yeni Mokka, sıra dışı ve benzersiz tasarımıyla hayatına girmeye hazır. 17” veya 18” cesur ve dikkat çeken jant seçenekleriyle öne çıkan Yeni Mokka ile sportifliği bir sonraki seviyeye taşı. 
KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ STİL
Farklı kişiselleştirme seçenekleriyle kalabalıklar arasından kolayca sıyrıl! Siyah, beyaz veya kırmızı renkte tavan seçeneği ve siyah renkte kaput opsiyonuyla tarzını ifade et. 
YENİLİKÇİ TASARIM
Yeni Mokka, özgün, saf ve cesur kimliğiyle farkını her an yansıtır. Ön yüzde yer alan vizör ve Pure Panel iç kokpit modern bir görünüm sunar. 

DAHA ÇOK GÜVENLİK

LED® MATRIX FARLAR
IntelliLux LED® Matrix Farlar, farklı aydınlatma modları ile her durumda mükemmel görüş sunar. Uzun far asistanı sayesinde diğer sürücüleri rahatsız etmeden en iyi şekilde aydınlatma sağlar. 
ADAPTİF HIZ SABİTLEYİCİ
Adaptif hız sabitleyici öndeki araca göre otomatik hızlanma ve fren sağlayarak uzun yollarda daha konforlu bir yolculuk sunar. 30 - 180 km/s hızda kullanılırken aktifleşen bu sistem, gerekli gördüğü zamanlarda yeni Mokka’nı tamamen durdurur ve kaza riskini en aza indirir. 
AKTİF ACİL FRENLEME SİSTEMİ
Ön Çarpışma İkazı ve Aktif Acil Frenleme Sistemi tehlikeli koşullar fark ettiğinde seni sesli olarak uyarır. Üstelik sistem bir yayanın ya da farklı bir aracın sana çok yaklaşması durumunda aracı yavaşlatabilir ve tamamen durdurabilir. Böylelikle yeni Mokka kaza riskinin en aza inmesini sağlar. 
PURE PANEL
Yeni Mokka’nın sofistike sadeliğinin sırrı Opel Pure Panel’de saklı. Kişiselleştirilebilir 12” dijital gösterge paneli ve 10” multimedya ekran ile tamamen dijital bir kokpit deneyimi yaşamaya hazır mısın? 
PANORAMİK GERİ GÖRÜŞ KAMERASI
Yüksek çözünürlüklü panoramik geri görüş kamerası 180°’lik görüntüleme imkanı sunar. Böylelikle geri manevralarını rahatça yapabilir, olası engellerden kolaylıkla kaçınabilirsin. 
GELİŞMİŞ PARK PİLOTU
Mükemmel bir park yeni Mokka ile hiç olmadığı kadar kolay. Gelişmiş park pilotu boş yerleri belirler ve Mokka’yı kendi kendine park eder. Ayrıca bu sistem park alanlarından direksiyona dokunmadan çıkmanı da sağlar. 

DAHA ÇOK KONFOR

KONFORU HİSSET
Yeni Mokka ergonomik koltukları ve Alcantara döşemeleriyle her yolculukta üst seviye bir konfor sunar. Yeni Mokka ile şimdi tüm yolculukların konforlu ve rahat. 
ISITMALI KOLTUKLAR
Soğuk bir günde, sıcacık bir koltuk yeni Mokka’da! İstediğin sıcaklık seviyesine göre ayarlayabileceğin ısıtmalı ön koltuklarla yolculuğunun keyfini daha çok çıkar. 
ÇOK YÖNLÜLÜK
Yeni Mokka’nın geniş kabini ve dikkat çekici saklama alanları; ister büyük bir yükle istersen de tüm ailenle seyahat etmen için hep hazır.
 

DAHA ÇOK TEKNOLOJİ

NAVİGASYON
Opel’in son teknolojiyle donatılan 10” Multimedya NaviPro'da yer alan 3 boyutlu navigasyonuyla, istediğin yere gitmek şimdi çok daha kolay! 
BİLGİ VE EĞLENCE SİSTEMİ
Apple CarPlay*, Android Auto**, Bluetooth ve USB gibi bağlantı seçenekleriyle olmak istediğin yerdesin. Ayrıca yeni Mokka ile tüm yolculukları daha keyifli hale getirmek için 6 hoparlörlü müzik sisteminin sesini biraz daha açmayı da unutma. 

*iOS ve Apple Apple Inc. firmasının ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı tescilli markasıdır.

**Android, Google Inc. firmasının tescilli markasıdır.

DAHA ÇOK DENEYİM

MOTOR
Yeni Mokka son teknoloji ürünü, verimli ve performanslı motor ile sunulmaktadır. 130 beygir turbo benzinli motoru ile olağanüstü kullanım özelliklerine sahiptir.  
ŞANZIMAN VE SÜRÜŞ MODLARI
Yeni Mokka’da sunulan, son teknoloji 8 ileri otomatik şanzıman ile hızlı ve sarsıntısız vites geçişlerine sahip ol. Dilersen farklı modlarından birini seçebilir veya şanzımanı manuel moda alıp direksiyon arkasında kulakçıklardan yeni Mokka’ya hükmedebilirsin. 
PERFORMANS TEKNOLOJİSİ 
Güç verileri, tek başına yeterli değildir. Gücün tam olarak nerede ve nasıl kullanıldığı da önemlidir. Mokka, akıllı özellikler ve ileri teknolojileri ile herkesin tam kontrolle gücün tadını çıkarmasını sağlar. 

SIRADA NE VAR?

Daha fazlasını keşfetmek 
ister misin?
OPEL’İNİ OLUŞTUR
Daha fazlasını keşfetmek 
ister misin?
YETKİLİ SATICI ARAMA
Daha fazlasını keşfetmek 
ister misin?
FİYAT TEKLİFİ AL
Daha fazlasını keşfetmek 
ister misin?
RANDEVU TALEBİ