Skip To Content
Özellikler

Mokka Elektrik

Enerjisine Yükseleceksin

Daha çok yenı̇li̇k

Saflık ve mükemmel oranlar
Mokka Elektrik, çığır açan tasarımıyla geleceğin Opel’ine ışık tutuyor. Opel Mokka Elektrik özgün tasarımı, SUV silüeti, güçlü kimliği ve kavisli çizgileriyle her yolculukta güven verir. Mokka Elektrik kalabalıkların arasında özel hissetmeni sağlayan ve tarzını tamamlayan bir tasarım sunar.  
Farklı olmaya cesaret et
Mokka Elektrik ile modern Alman tasarımında yepyeni bir yön keşfet. Öne çıkan iç mekan tasarımıyla dijital detoksu merkeze alan Mokka Elektrik, sürüş deneyimini bambaşka bir seviyede hissetmeni sağlar. Tarzını tamamlayacak benzersiz kumaşlar, dekorlar ve tavan döşemeleriyle ruhunu daha çok yansıtır. 
Her açıdan cesur
Hangi açıdan bakarsan bak, Mokka Elektrik'te cüretkâr bir tasarım ve geleceğe ışık tutan bir duruş bulacaksın. Opel imzalı yeni vizör tasarımından LED arka stop farlarına kadar uzanan estetiğiyle Mokka Elektrik'te keşfedilecek daha çok şey var. 
Cesur jant tasarımları
Mokka Elektrik, sıra dışı ve benzersiz tasarımıyla hayatına girmeye hazır. 18” cesur ve dikkat çeken jantlarıyla öne çıkan Mokka Elektrik ile dikkat çekiciliğini bir sonraki seviyeye taşı. 
Ki̇şi̇selleşti̇ri̇lmi̇ş sti̇l
Farklı kişiselleştirme seçenekleriyle kalabalıklar arasından kolayca sıyrıl! Siyah tavan ve siyah renkte kaput opsiyonuyla tarzını ifade et. 
Yeni̇ bi̇r i̇kon
Opel’in ikonik imza vizörü Mokka Elektrik'te yeniden yorumlandı. Yenilenen Opel imza vizörü Mokka Elektrik'in kusursuz görünmesini kolaylaştırmak için özenle tasarlandı. 

Daha çok güvenli̇k

LED® Matrix Farlar
IntelliLux LED® Matrix Farlar, farklı aydınlatma modları ile her durumda mükemmel görüş sunar. Uzun far asistanı sayesinde diğer sürücüleri rahatsız etmeden en iyi şekilde aydınlatma sağlar. 
Adapti̇f hız sabi̇tleyi̇ci̇

Adaptif hız sabitleyici öndeki araca göre otomatik hızlanma ve fren sağlayarak uzun yollarda daha konforlu bir yolculuk sunar. 30 - 180 km/s hızda kullanılırken aktifleşen bu sistem, gerekli gördüğü zamanlarda Mokka Elektrik’ini tamamen durdurur ve kaza riskini en aza indirir.

 

 

 
Akti̇f aci̇l frenleme si̇stemi̇
Ön Çarpışma İkazı ve Aktif Acil Frenleme Sistemi tehlikeli koşullar fark ettiğinde seni sesli olarak uyarır. Üstelik sistem bir yayanın ya da farklı bir aracın sana çok yaklaşması durumunda aracı yavaşlatabilir ve tamamen durdurabilir. Böylelikle Mokka Elektrik, kaza riskinin en aza inmesini sağlar. 
Yaya Tanıma Özelliği ile Aktif Acil Frenleme, 5–150 km/s hızlar arasında aktiftir. 5–30 km/s hızlar arasında sistem aracı tam durdurur. 30–150 km/s hızlar arasında sistem, aracı 50 km/s hıza kadar yavaşlatacaktır. Bu noktadan sonra sürücünün fren uygulayarak aracı yavaşlatması gerekir. Sistemin operasyonel çalışma hız aralığı hareketli nesneler için 5–150 km/s, sabit nesneler için 5–120 km/s, yayalar içinse 5–60 km/s’dir. Opel sürücü asistanı sistemlerin amacı, sistem sınırları çerçevesinde sürücüyü desteklemektedir. Sorumluluk sürücüye aittir.
Pure panel
Mokka Elektrik'in sofistike sadeliğinin sırrı Opel Pure Panel’de saklı. Kişiselleştirilebilir 12” dijital gösterge paneli ve 10” multimedya ekran ile tamamen dijital bir kokpit deneyimi yaşamaya hazır mısın? 
Panorami̇k geri̇ görüş kamerası
Yüksek çözünürlüklü panoramik geri görüş kamerası 180°’lik görüntüleme imkanı sunar. Böylelikle geri manevralarını rahatça yapabilir, olası engellerden kolaylıkla kaçınabilirsin. 

Daha çok konfor

Konforu hi̇sset
Mokka Elektrik'in ergonomik koltukları ve Süet döşemeleriyle her yolculukta üst seviye bir konfor sunar. Onunla şimdi tüm yolculukların konforlu ve rahat. 
Isıtmalı koltuklar
Soğuk bir günde, sıcacık bir koltuk Mokka Elektrik'te! İstediğin sıcaklık seviyesine göre ayarlayabileceğin ısıtmalı ön koltuklarla yolculuğunun keyfini daha çok çıkar. 
Çok yönlülük
Mokka Elektrik'in geniş kabini ve dikkat çekici saklama alanları, ister büyük bir yükle istersen de tüm ailenle seyahat etmen için hep hazır. 

Daha çok teknoloji̇

Bi̇lgi̇ ve eğlence si̇stemi̇
Apple CarPlay*, Android Auto**, Bluetooth ve USB gibi bağlantı seçenekleriyle olmak istediğin yerdesin. Ayrıca Mokka Elektrik ile tüm yolculukları daha keyifli hale getirmek için 6 hoparlörlü müzik sisteminin sesini biraz daha açmayı da unutma. 

*iOS ve Apple Apple Inc. firmasının ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı tescilli markasıdır.

**Android, Google Inc. firmasının tescilli markasıdır.

Opel'ini oluştur
Tıkla
Yetkili satıcı arama
Tıkla
Fiyat teklif talebi
Tıkla
Randevu talebi
Tıkla