SKIP TO CONTENT

Gelecek için #EvdeKal çünkü Gelecek Herkesindir

Nisan 1, 2020

OPEL Türkiye olarak çalışanlarımız ve siz değerli OPEL dostlarının sağlığı her şeyden önce gelir. İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemde, sizlere mümkün olan en iyi hizmeti kesintisiz bir şekilde sunabilmek adına elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. Bu süreçte aldığımız bazı aksiyonları sizlerle paylaşmayı arzu ederiz:
 

Hijyen: Tüm tesislerimiz ile showroom’larımızda ve servislerimizde bulunan araçlar en yeni ve güncel dezenfeksiyon yöntemleri ile temizlenmektedir. Çalışanlarımız ve misafirlerimiz için alkollü solüsyonlarımız, karşılıklı minimum 1m mesafede bulunmamızı sağlayacak mesafe belirleyici bantlar mevcuttur.
 

Randevulu Showroom Görüşmesi: Hijyen açısından showroom’larımızda aynı anda minimum sayıda misafir ağırlamaya özen gösteriyoruz. Bu nedenle görüşmeye gelmek istediğiniz gün ve saat için yetkili satıcılarımızdan randevu alabilirsiniz.
 

Online Araç Tanıtımı: Dilerseniz showroom’larımıza gelmeden satış danışmanlarımız size ulaşabilir, hem görüşmenizi hem de araç tanıtımınızı görüntülü görüşme üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 
 

OPEL Türkiye ve tüm Yetkili Satıcı ve Servis ağı, sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’nın talimatları ve Dünya Sağlık Örgütü’nün önerileri doğrultusunda hareket ederek gerekli önlemleri almaktadır.
 

Biz OPEL Türkiye olarak deneyiminizi en güvenli hale getirmek için bütün gücümüzle çalışmaktayız. Tüm dünyanın ve ülkemizin yaşadığı bu zorlu dönemin en kısa zamanda beraberce üstesinden geleceğimize inanıyor, bu süre içindeki anlayışınız ve desteğiniz için sizlere bir kez daha teşekkür ediyoruz.
 

Her türlü sorunuz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 

Gelecek için #EvdeKal çünkü Gelecek Herkesindir.
 

Saygılarımızla,
 

OPEL Türkiye