İLETİŞİM FORMU.

Talebinizi işleme alabilmemiz için lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Lütfen aşağıdaki bilgilerinizi kontrol edin:

1. TALEBİNİZİN İÇERİĞİ

2. İLETİŞİM BİLGİLERİNİZ

* zorunlu alanlar

 1. Cinsiyet
 2. Doğum tarihi
 3.  
 4. Telefon numarası
 5.  
 6. Faks Numarası
 7. Tercih Edilen İletişim Kanalı
 8. Tercih edilen iletişim zamanı

3. Mevcut/Gelecek Aracınızın bilgileri

İlgilenilen Model
 1. Planlanan satın alma zamanı
 2. Trafik tescil tarihi
 3. Mevcut aracınız:
 4. Aracınızın mülkiyet tipi:
 5. Yeni araç mı yoksa 2. el araç almakla mı ilgileniyorsunuz?
 6. Şirketinizi hangi kategori tanımlamaktadır?
 7. Bu aracın kullanıcısı mı yoksa aracı seçen kişi misiniz?
 8. Halen Opel araç mı kullanıyorsunuz?

4. Gizlilik Bildirimini Onaylayın

“Gönder“ tuşuna basarak, kişisel bilgilerinizin işleneceğini, Gizlilik Bildirisi’nde belirtilen üçüncü kişiler tarafınca belirtilen amaçlar doğrultusunda kullanılacağını ve belirttiğiniz iletişim kanalları tarafından sizinle iletişime geçileceğini kabul etmiş sayılırsınız.

 

Ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında aşağıdaki iletişim kanalları aracılığıyla daha fazla bilgi almak istiyorum:

ve İletişim Bildirisi’nde açıklanan ilgili veri işleme konusunu kabul ediyorum.

Close

İletişim Bildirisi

İletişim BildirisiPazarlama, pazar araştırması ve satış verisi takibi için kişisel bilgileriniz, toplanacak, işlenecek, transfer edilecek ve bayiniz, Opel Türkiye Otomotiv Limited Şirketi, Opel Automobile GmbH (Rüsselsheim, Almanya), General Motors Holdings LLC (Michigan, ABD), OnStar Europe Ltd. (Luton, BK) ve yetkilendirilmiş veya seçilmiş tedarikçi firmalar tarafından kullanılacaktır.

 

Gerekli görüldüğü takdirde, yukarıdaki amaçlar doğrultusunda bilgilerinizi, bu bilgilerin işlenebileceği ve kullanabileceği General Motors Holdings LLC şirketinin alt kuruluşlarıyla, bağlı ortaklarıyla, ajanslarıyla ve tedarikçi firmalarıyla paylaşabiliriz.

 

Bu amaçlar doğrultusunda kişisel bilgileriniz Avrupa Ekonomik Topluluğu (“AET”) dışında yukarıda bahsi geçen kişilere transfer edilecek ve bu kişiler tarafından işlenecektir. Verilerinizin gizliliğe ve yasalara uygun bir şekilde işlenebilmesi için tüm makul önlemleri alacağız.

 

Daha fazla bilgi almak için lütfen Gizlilik ve Çerezler Politikası’nı okuyunuz.

Close

Gizlilik Bildirisi

Taleplerinizi karşılamak veya mesajlarınıza cevap vermek için kişisel bilgileriniz, toplanacak, işlenecek, transfer edilecek ve bayiniz, Opel Türkiye Otomotiv Limited Şirketi, Opel Automobile GmbH (Rüsselsheim, Almanya), General Motors Holdings LLC (Michigan, ABD), OnStar Europe Ltd. (Luton, BK) ve yetkilendirilmiş veya seçilmiş tedarikçi firmalar tarafından kullanılacaktır.

 

Talebinizi karşılamak için gerekli görüldüğü takdirde, yukarıdaki amaçlar doğrultusunda bilgilerinizi, bu bilgilerin işlenebileceği ve kullanabileceği General Motors Holdings LLC şirketinin alt kuruluşlarıyla, bağlı ortaklarıyla, ajanslarıyla ve tedarikçi firmalarıyla paylaşabiliriz.

 

Bu amaçlar doğrultusunda kişisel bilgileriniz Avrupa Ekonomik Topluluğu (“AET”) dışında yukarıda bahsi geçen kişilere transfer edilecek ve bu kişiler tarafından işlenecektir. Verilerinizin gizliliğe ve yasalara uygun bir şekilde işlenebilmesi için tüm makul önlemleri alacağız.

 

Daha fazla bilgi almak için lütfen Gizlilik Bildirisi'ni okuyunuz.