Skip To Content
Manta GSe ElektroMOD

Yeni̇ Opel Manta GSe ElektroMod

Manta efsanesi geri dönüyor.

1970’li yılların süperstarı Opel Manta, şimdi ElektroMOD adıyla tamamen elektrikli konsept araç olarak geri dönüyor. 

GSe ElektroMod tasarımı

Cesur ve benzersi̇z

Yeni Opel Manta GSe ElektroMOD, Opel’in cesur ve yalın yeni tasarım dünyasının, teknolojik bir yansıması. 

Devri̇m ni̇teli̇ği̇nde yalın tasarım

Yeni Opel Manta, devrim niteliğindeki yenilikleriyle birlikte geliyor. Geleceğin Opel'ine ışık tutan dijital vizörü ile Yeni Opel Manta GSe ElektroMOD'un anlatacağı çok şey var. 

Gelecek odaklı

MOD her şeyiyle modern dünyanın bir temsilcisidir. Bu benzersiz ElektroMOD konseptinde yalınlık ve duygusal cesareti birleştiren sürücü odaklı, tamamen dijital bir kokpit bulunur. Orta sarı dekorlu modern spor koltuklarla tamamlanan bu kokpit, detoks deneyimini artırmaya hazır.

GSe ElektroMOD gücü

Geleceğe öncülük et

Zamanın ruhunu yansıtan tasarımıyla geleceğe hazır. Yeni Opel Manta’nın elektrikli kalbi, seçilebilir otomatik mod ile birlikte dört vitesli bir şanzıman ve emisyonsuz tam 108 kW / 147 hp güç sağlar.

Yüksek tork gücü

İkonik Manta GT/E 1974 yılında dört silindirli ve 105 PS (77 kW) ile döneminin sportif efsanesiydi. Ancak Yeni Opel Manta GSe 225 Nm anlık hızlanmayla tarihi yeniden yazmaya hazırlanıyor. Yeni Opel Manta GSe'nin bu kadar iddialı olmasının sebebi Opel'in sürdürülebilir gelecek için herkese meydan okumasında gizli.

Sıfır emi̇syon

31 kWh, 200km menzilli bataryası ile GSe ElektroMOD, Opel'in elektrifikasyon öncüsü olduğunun bir başka heyecan verici kanıtıdır. 2021'in sonunda müşterilerimiz  dokuz elektrikli otomobil arasından seçim yapabilecektir. Ayrıca 2024 yılına geldiğimizde ise her modelin elektrikli bir versiyonu da olacaktır.

GSe ElektroMod i̇le di̇ji̇tal devri̇m

Kod adı: Manta

GSe ElektroMod, ikonik Manta vizörüne getirdiği dijital yorumla efsaneyi bir başka boyuta taşıyor! Yeni Opel Manta şimdi, iQR kodları sayesinde dünyayla konuşuyor. 

Mükemmel pi̇ksel

GSe ElektroMOD, yeni marka yüzünün piksel vizörlü özel bir versiyonuna sahiptir. Aracın tüm genişliği boyunca uzanan bu LED ekran, Manta'nın dünyayla konuşmasını sağlar.

Söz Manta'da

GSe ElektroMOD'un piksel vizörüyle size anlatacağı çok şey var. Bunlardan ilki ise teknolojisi... Manta size ilk olarak "Alman kalbim elektriklendi. Sıfır emisyonluyum. Ben bir ElektroMOD'um” diyor.

Efsane. Yenı̇den

Ashley Niall
Elektrikli araçlar, otomobilin geleceği olacak.
 
Vi̇deoyu i̇zle
Auto Design Magazine
“Elektrik Rönesansı.”
 
Yazıyı oku
SlashGear
Retro stiliyle göz kamaştırıyor. Efsane, şimdi kendini gösteriyor. 
Yazıyı oku