Skip To Content
Genel Bakış

Yeni Combo Cargo

Başlangıç Fi̇yatı 864.900 TL

 

Ticaretin yeni enerjisi

 

 

Sağlam, pratik ve çok yönlü. Yeni Combo Cargo, yüksek taşıma kapasitesiyle tam sana göre bir iş ortağı.


3,4 m
Azami yük uzunluğu(1)
4,4 m3

Azami kargo hacmi(1)

 

982 kg
Azami taşıma kapasitesi(2)
(1)  Seçilen donanıma göre değişkenlik gösterir.
(2)  Sürücü ağırlığı dahil hesaplanmıştır. Combo Cargo Edition donanımı için geçerlidir.

Yenilikçi ve çok yönlü

 

Yeni Combo Cargo, kompakt görünümü, yenilikçi özellikleri ve yüksek taşıma kapasitesi ile hayatını kolaylaştırmak için tasarlandı.


Dış ve iç tasarım
Karakteristik tasarım
Yeni Combo Cargo’nun karakteristik duruşu ve ince düşünülmüş konfor özellikleri, her detayıyla Alman tasarımını yansıtıyor. Akıllı ve çok yönlü yeni Combo Cargo’nun sunduğu imkanları keşfet!
Çok yönlülük
Esnek ve akıllı
Yeni Combo Cargo’nu ihtiyaçlarına göre kişiselleştir. İki farklı gövde uzunluğu ve donanımı, iç tasarımının esnekliğini artıran çok sayıda akıllı çözümleriyle yeni Combo Cargo, günlük işlerin için kusursuz bir Alman aracı. 
Kargo
Her türlü yüke uygun

Her iş için güvenilir ortağınız: Yeni Combo Cargo, Flex Cargo ve uzun yük kapağı gibi akıllı özelliklerle geliştirilen sınıfının öncüsü yükleme boyutları sunuyor. Azami 3.440 mm uzunluğundaki yükleri taşıyabilen yeni Combo Cargo, dışarıdan kompakt bir görünüme sahip olsa da iç hacmi oldukça geniş.1,2

 

1 Boyutlar donanıma göre değişiklik gösterir. 

2 Yeni Combo Cargo Edition donanımında azami yük uzunluğu 3.090 mm, Combo Cargo Ultimate XL donanımında ise ayırma duvarı kapağı açık ve yolcu koltukları katlı durumdayken azami yükleme uzunluğu 3.440 mm’dir.

Bağlantı
Bağlantı seçenekleri
Yeni Combo Cargo ile her sürüşte verimliliğini en üst düzeye çıkar. En son teknoloji ekonomik motorların yanı sıra gelişmiş bilgi ve eğlence sistemi ekibinin yola güvenle devam etmesini sağlıyor.
Güvenlik
Önce güvenlik

Yeni Opel Combo Cargo, sürücü ve yolcu güvenliğini artırmak için IntelliLux LED® Matrix farlarla donatıldı. IntelliLux LED® Matrix Farların 14 bağımsız LED hücresi vardır ve karşıdan gelen sürücülerin gözlerini kamaştırmamak için otomatik uyarlama özelliğine sahiptir.

 

 

Performanslı ve verimli motor seçenekleri
İşinizi ileriye taşıyor
Yüksek verimlilik sunan güçlü motorlar ve şanzıman seçenekleri sayesinde yeni Combo Cargo’ndan en iyi şekilde faydalan. Yakındaki bir müşteriyi ziyaret etmek, uzun mesafeler kat etmek ya da ağır yüklerle azami performans göstermek gerektiğinde yeni Combo Cargo işini eksiksiz şekilde yerine getiriyor.
Opel + Aksesuarlar
Daha da iyileştir
Yeni Combo Cargo’nu kişisel ve profesyonel ihtiyaçlarına göre uyarlaman için port bagajlardan römork çeki demirlerine kadar geniş bir yelpazede yer alan aksesuarları keşfet.