Skip To Content
Genel Bakış

Yeni Movano

Başlangıç Fi̇yatı 1.344.900 TL

 

Ticaretin yeni enerjisi

 

Yeni Movano; yüksek taşıma kapasitesi, profesyonel tasarımı ve üstün sürücü destek özellikleriyle Alman üretim kalitesi ve kullanışlılığını yansıtıyor. Verimliliği en üst seviyeye çıkaran Yeni Movano ile tanış! 


180 HP 
Maksimum güç
15 m3
Yükleme hacmi
6.363 mm uzunluk  /  2.524  yükseklik


Her işin için yeterli kapasite

Opel’in en büyük ticari aracı Yeni Movano ile işletmenin karşılaşabileceği her zorluğa hazır ol! Akıllı iç tasarımı ve verimli motoruyla Yeni Movano’yu keşfet.

Gelecek elektrikte

Yeni Movano Elektrik'i ve geniş model yelpazesini keşfet. Çok yönlü iç tasarımı, olağanüstü taşıma kapasitesi ve güvenilir bataryası ile bu van, neredeyse her işte seni desteklemeye hazır. Değişime hazır mısın?
Çok yönlülük
Movano her işin üstesinden gelir
Yeni Movano'yu profesyonel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlayabilirsin. Çeşitli gövde seçenekleriyle (4 uzunluk / 3 yükseklik) sunulan kişiselleştirilebilir özellikleri, müşterilerine üstün hizmet sunmanı sağlar. Senin için tasarlanan yetenekli bir araçla verimli operasyon deneyimlerinin keyfini çıkar ve en iyi sonuçları al.
Kargo
İşletmenin ihtiyaçları için geniş çözüm
Geniş taşıma kapasitesi ile Yeni Movano, işletmenin günlük akışındaki her görev için ideal çözümü sunar
Bağlantı
Nereye gittiğinin her an farkında
Yeni Movano ile her sürüşte verimliliğini en üst düzeye çıkar. Movano, bunu ekonomik dizel motorlarının yanı sıra gelişmiş bağlantı ve navigasyon özellikleri sayesinde sunar. Son teknoloji bilgi ve eğlence sistemi ve en iyi rota planlamasıyla iş gününü daha iyi hale getir.
Çok yönlü kabin
İstediğin yerden çalışma olanağı
Yeni Movanı’nu tekerlekli  bir ofise dönüştür ve işinde üretkenliği bir üst seviyeye taşı.
Sürüş verimliliği
Profesyonel Güç
İş potansiyelini en üst düzeye çıkar: Yeni Movano, 2,2 litrelik sağlam dizel motoruyla rekabetçi verimliliği bir üst seviyeye taşır. Üstelik çevik sürüş dinamiklerinden ve düşük sahip olma maliyetlerinden yararlanabilirsin.
Güvenlik ve Sürücü desteği
Önce güvenlik
Kazaları önlemek ve sürüşü kolaylaştırmak üzere tasarlanmış gelişmiş özelliklerle kendin ve ekibin için güvenliği artır: Yeni Opel Movano, çeşitli kullanışlı sürücü destek sistemlerine ek olarak isteğe bağlı tam LED farlar da sunar. Bu farlar araca daha şık bir görünüm kazandırmanın yanı sıra, daha da önemlisi standart halojen farlara kıyasla aydınlatma performansında %30 artış sağlar.
Aksesuarlar Opel+ ve daha fazlası
Daha da iyileştir
Yeni Movano’nu profesyonel ihtiyaçlarına göre uyarlaman için port bagajlardan römork çeki demirlerine kadar geniş bir yelpazede yer alan aksesuarları sunuyoruz. Kendine en uygun donanımın hangisi olduğunu öğren.
Yukarıda gösterilen ekipmanlar ve özellikler, satışa sunulan bazı versiyonlarla farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için Yetkili Opel Bayileriyle iletişime geçebilirsiniz.