Skip To Content
Genel Bakış

Yeni Vivaro Cargo & Vivaro City Van

 

 

Ticaretin yeni enerjisi

 

 

 

Yeni Vivaro, yüksek verimliliği ve akıllı teknolojileriyle işinde kolaylık sağlarken, yüksek taşıma kapasiteli kargo alanı ve katlanan koltuklarıyla üretkenliğini arttırır. Çok yönlü kullanım özellikleri ile Yeni Vivaro, her iş tipi için farklı çözümler sunar.


2,8 m
Azami yük uzunluğu
6,1 m3
1Azami yük hacmi
1,400 kg
2Azami taşıma kapasitesi

1Model ve seçilen donanıma göre değişiklik gösterebilir.

2Azami taşıma kapasitesine sürücü ağırlığı dahildir.Yeni Vivaro, en iyi yardımcın

Yeni Vivaro her türlü zorluğa hazır! Kişisel iş ihtiyaçlarına uyacak şekilde, FlexCargo® da dahil olmak üzere farklı boyutlar ve iç tasarım seçenekleriyle bir van ürün yelpazesi şeklinde sunuluyor.

The future is electric

Discover  the new Vivaro Electric. Performance without compromise. Are you ready for a change?

Çok yönlülük
Mükemmel uyumu yakala
Tüm profesyonel ihtiyaçlarını karşılayabilmen için tasarlandı. Yeni Vivaro, sunduğu farklı gövde tipleriyle aradığın esnekliği sağlar.
Kargo
Akıllı paketleme
Yeni Vivaro; FlexCargo® çift yolcu koltuğu, çift kayar kapılar ve 180o açılabilen arka kapılar özelliklerinin tamamını kompakt gövdesinde birleştiriyor. Böylece çok daha verimli ve esnek bir depolama alanı alternatifi sunuyor.

Akıllı bilgi sistemleri

 

Nereye gittiğinin her an farkında
Yeni Vivaro’nun gelişmiş multimedya sistemleri sayesinde her yere vaktinde ve keyifle ulaş.

Mobil ofis

 

İstediğin yerden çalışabilirsin
Direksiyon sana engel olurken kucağında dizüstü bilgisayarı dengede tutmaya artık gerek yok. Vivaro'nu tekerlekli bir ofise dönüştür ve işini geleceğe taşı.
Güvenlik ve sürücü desteği
Önce güvenlik
Yeni Vivaro, hem yolcuların hem de kargoların için gelişmiş güvenlik özellikleri sunarak işletmenin güvenliğini düşünür.
Sürüş verimliliği
İşini ileriye taşıyor
Yeni Vivaro’nun güçlü motor ve şanzıman seçenekleri, daha verimli bir sürüş deneyimi sunar. Böylece ağır yüklerle bile uzun mesafeleri kolaylıkla katedebilirsin.
Aksesuarlar Opel + ve daha fazlası
Daha da iyileştir
Jantlardan çeki demirine kadar, Yeni Vivaro’nun tüm profesyonel ihtiyaçlarını karşılayacak geniş aksesuar yelpazesini keşfet.

1 Disclaimer