Skip To Content
Yönetim Kurulu

Yöneti̇m kurulu

Yöneti̇m kurulumuzdaki̇ ki̇şi̇ler

Florian Huettl

  • CEO Opel Automobıle GmBH

 

Florian Huettl, Opel Automobile GmBH’ın CEO’sudur. Daha öncesinde Opel / Vauxhall Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevinde bulunan ve Opel Automobile GmBH Yönetim Kurulu üyesi olan Huettl, Haziran 2022’de Rüsselheim merkezli Opel markasının CEO’su olarak çalışmaya başladı.

 

Huettl bu görevinin yanı sıra Stellantis üst yönetim ekibinin bir üyesidir ve doğrudan Stellantis CEO'su Carlos Tavares'e bağlı olarak çalışmaktadır.

 

 

Otomotiv endüstrisindeki kariyeri boyunca Stellantis ve Renault Group’ta çeşitli üst yönetim pozisyonlarında görev yapmıştır. Geçtiğimiz 20 sene içerisinde Büyük Britanya, Fransa, İsviçre ve Rusya’da uluslararası görevlerde bulunan Huettl, Almanya, Bergish-Gladbach’ta yer alan Fachhochschule der Wirtschaft’ta Uluslararası İş Yönetimi (International Business Management) eğitimi almıştır.

 

Ralph Wangemann

  • Opel Automobile GmBH İnsan Kaynakları Genel Müdürü

 

Ralph Wangemann, Ocak 2019'dan bu yana Opel Automobile GmbH'nin İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Wangemann, kariyerine General Motors / Opel ile 1998 yılında Satış Sonrası bölümünde başladı. Almanya ve Avusturya'da İK içinde çeşitli yönetim pozisyonları almaya devam etti. Son zamanlarda, Opel / Vauxhall İK Direktörü olarak görev yaptı.

 

Ralph Wangemann 2 Nisan 1970'de doğdu ve Würzburg'daki Julius Maximilians Üniversitesi'nde hukuk eğitimi aldı.

Bizimle ilgili daha fazla bilgi