Yönetim Kurulu

YÖNETİM KURULU

YÖNETİM KURULUMUZDAKİ KİŞİLER

Michael Lohscheller

  • CEO Opel Automobile GmbH

Michael Lohscheller, Opel Automobile GmbH'nın CEO'su. Haziran 2017'den bu yana Opel'in yönetim kadrosunda bulunmaktadır. Eylül 2012'den bu yana Opel'in mali sorumluluğunu üstlendi.
Lohscheller; Eylül 2012'de Opel'e katılmadan önce Volkswagen Group of America'da Genel Müdür Yardımcısı ve CFO olarak görev yaptı ve burada başarılı bir büyüme ve kar artışı sağlamıştır.

20 yıllık çalışma hayatı boyunca Daimler, Mitsubishi Motors Europe ve Volkswagen gibi şirketlerde görev alan Lohscheller, finans, bilişim teknolojileri, pazarlama ve satış yönetimi, satınalma ve lojistik alanlarında geniş iş sorumluluklarına sahipti.

12 Kasım 1968'de Almanya'da doğmuştur. 1992 yılında Osnabrück'de Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde ve İspanya'da Barselona Üniversitesi'nde okuduktan sonra işletme alanında lisans derecesi aldı. 1993-1996 yılları arasında Londra Brunel Üniversitesi'nde Avrupa Pazarlama Yönetimi üzerine çalışmış ve Master derecesi (MA) derecesi almıştır. Michael Lohscheller evli ve iki çocuk babasıdır.

Ralph Wangemann

  • Opel Automobile GmbH İnsan Kaynakları Genel Müdürü

 

Ralph Wangemann, Ocak 2019'dan bu yana Opel Automobile GmbH'nin İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Wangemann, kariyerine General Motors / Opel ile 1998 yılında Satış Sonrası bölümünde başladı. Almanya ve Avusturya'da İK içinde çeşitli yönetim pozisyonları almaya devam etti. Son zamanlarda, Opel / Vauxhall İK Direktörü olarak görev yaptı.

 

Ralph Wangemann 2 Nisan 1970'de doğdu ve Würzburg'daki Julius Maximilians Üniversitesi'nde hukuk eğitimi aldı.

Bizimle ilgili daha fazla bilgi.