Skip To Content
Özellikler

Opel Astra

Tasarım

Dinamik dış tasarım
Keskin hatlar, gereksiz unsurlardan arındırılmış çizgiler ve Opel Vizör® ile Astra, daha önce hiç olmadığı kadar cesur bir tasarıma sahip.   
Benzersiz iç tasarım
Yalın ve tamamen dijital Pure Panel® kokpit, standart 10 ̋ + 10 ̋ HD ekranları ile sürüş bilgilerine erişimi kolaylaştırırken minimalist yapısı ile sürüş odağını artırıyor. 
Tüm dikkatler üzerinde
Sıradan olanı takip etmekten vazgeç. Siyah tavan ve panoramik açılır cam tavan1 gibi ögelerle tarzını yansıt. 

1 Sadece belirli donanım seviyelerinde sunulmaktadır.

İyi işlenmiş detaylar
Astra'nın özel hafif alaşım jantlarının görsel dinamizmi ile özgünlüğünü ortaya çıkar. Sportif, cesur ve yalın bir stil sunan jantlar, Astra'nın sürüşü kadar tasarımının da heyecan verici olmasını sağlıyor.  
Her açıdan göz kamaştırıcı
Opel Astra'da ince işlenmiş detayları her yerde görmek mümkün. Cesur ve yalın Alman tasarımı, enerji tasarruflu LED lambalarıyla mükemmel bir uyum sağlıyor. 
Gelecekle tanış
Astra’nın ön yüzünde yer alan Opel Vizör®; Intelli-Lux LED®Pixel Farlar1, radarlar ve sensörler gibi teknolojileri bünyesinde kusursuzca bir araya getiriyor. 

1 Sadece belirli donanım seviyelerinde sunulmaktadır.

Güvenlik ve Yenilikler

Intelli-Lux LED® Pixel Farlar
Adaptif 168 LED hücresine ve 10 farklı aydınlatma moduna sahip Intelli-Lux LED® Pixel Farlar1, trafikteki diğer sürücülerin gözlerinin kamaşmasını engellerken her hava ve yol koşulunda optimum aydınlatma sağlıyor. 

1 Sadece belirli donanım seviyelerinde sunulmaktadır.

Intelli-Drive

Bu sistem, yolculuklarınızda güvenli bir sürüş deneyimi sağlamak için Astra'nın gelişmiş üç özelliğini bir araya getirmiştir. Intelli-Drive1; Şerit Ortalama Özellikli Aktif Şerit Takip Sistemi ile güvenli bir seyir imkanı sağlar.


Gelişmiş Kör Nokta Uyarı Sistemi ile daha uzak mesafelerden ve daha hızlı bir şekilde yaklaşan araçlara karşı sürücüyü uyarır. Arka Çapraz Trafik Uyarısı ile geri manevra sırasında 40 metre mesafeye kadar; bisikletliler veya yayalar gibi yaklaşan nesneler hakkında seni uyarır.

 

1 Sadece belirli donanım seviyelerinde sunulmaktadır.

Intelli-Vision 360° Çevre Görüş Kamerası
Intelli-Vision1, 4 adet HD kamera ile gerçek zamanlı 360° görüş sağlayarak park etmeyi kolaylaştırıyor. 

1 Sadece belirli donanım seviyelerinde sunulmaktadır.

Anahtarsız giriş ve çalıştırma
Akıllı kapı kollarıyla eşleştirilmiş Astra'nın anahtarsız giriş ve çalıştırma özelliği1 ile otomobiline bin, başlat düğmesine bas ve yolculuğuna başla. 

1 Sadece belirli donanım seviyelerinde sunulmaktadır.

Üstün Konfor

Ergonomik koltuklar
AGR sertifikalı, elektrikli, hafızalı ve ısıtmalı ergonomik koltuklar; kabin konforunu ve yolculuk kalitesini arttırıyor. 

Belirli donanımlarda sunulmaktadır.

Isıtma fonksiyonları
ThermaTec® ısıtmalı ön cam1 ile hızlı ve verimli bir şekilde buzları çöz ve buğuları gider. Isıtmalı ön koltuklar ile soğuk sabahlarda sıcak ve rahat bir sürüşün keyfini çıkar. 

1 Sadece belirli donanım seviyelerinde sunulmaktadır.

Panoramik açılır cam tavan
Panoramik açılır cam tavan1, Opel Astra'nın geniş iç mekanını aydınlatır; sürücülere ve yolculara havadar bir sürüş deneyimi sunar. Kısmen veya tamamen açılabilmektedir. 

1 Sadece belirli donanım seviyelerinde sunulmaktadır.

Bağlantı Seçenekleri

Multimedya
Yalın ve tamamen dijital Pure Panel® kokpit, standart 10 ̋ + 10 ̋ HD ekranları ile sürüş bilgilerine erişimi kolaylaştırırken minimalist yapısı ile sürüş odağını artırıyor. Yeni arayüze sahip akıllı bilgi-eğlence sistemi, telefonunuzu Apple CarPlayTM1 veya Android AutoTM2 üzerinden kablosuz olarak bağlıyor ve sesli komutlara yanıt veriyor, yüklenebilir kişiselleştirme olanakları sunuyor. 

1 Apple CarPlayTM, Apple Inc.‘in ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı tescilli ticari markasıdır.

2Android AutoTM, Google Inc.‘in tescilli ticari markasıdır.

 

Pure Panel Pro
Pure Panel Pro® ile uçtan uca cam uygulaması Astra’nın kokpitini daha da çekici hale getiriyor. 
Kablosuz şarj
Opel Astra kabinine dijital detoks yapılarak tüm dağınıklık giderilmiş ve kablo karmaşası olmadan temiz ve huzurlu bir ortama sahip olmana yardımcı olacak yenilikçi özellikler dahil edilmiştir. Entegre kablosuz şarj cihazını kullanarak uyumlu cihazlarını şarj edebilirsin. Dahili güvenlik sistemi sayesinde engebeli yüzeylerde sürerken, cihazının pilinde kablosuz şarj kaynaklı aşırı yük hasarı oluşması önlenir. 

Opsiyonel olarak sunulmaktadır.

OpelConnect hizmetleri

Seni güvende tutmak ve heyecan verici, verimli bir yolculuk sağlamak için bağlantı ve modern yenilikler sunan akıllı teknolojiler ile tanış.
 

E-Call ile acil durumlarda yetkili mercilere hızla ve kolaylıkla erişebilirsin.

 

Sürüş dinamikleri

Güçlü ve verimli motor
Turbo beslemeli benzinli motor, hızlı ve sarsıntısız vites geçişlerine sahip otomatik şanzıman sayesinde akıcı ve keyifli bir sürüş sunuyor. 
Sürüş modları
Opel Astra, yol koşullarına ve ruh haline mükemmel şekilde uyan sürüş modunu1 seçme olanağı sunuyor. “Normal” her zaman ideal olarak dengeli menzil ve güç sağlarken, “Eko” verimliliği optimize etmektedir. Tabii ki, maksimum eğlence istediğinde, her sürüşü heyecan verici bir performansa dönüştürmek için “Spor” modu seçebilirsin. 

1 Sürüş Modu özelliği sadece otomatik viteste mevcuttur.

 

Sırada ne var?

Daha fazlasını keşfetmek 
ister misin?
Opel’i̇ni̇ oluştur
Daha fazlasını keşfetmek 
ister misin?
Yetki̇li̇ satıcı arama
Daha fazlasını keşfetmek 
ister misin?
Fi̇yat tekli̇fi̇ al
Daha fazlasını keşfetmek 
ister misin?
Randevu talebi̇