Skip To Content
Opel Experimental

Hayallerin Gücü
Yeni Opel'i keşfet.
 
Geleceğe gerçekten hazır olmak için baştan sona bir değişimden geçmek gerektiğine inanıyoruz. 2028'e kadar tüm modellerimizin elektrikli versiyonunu sunacağız! Yeni şeyler denemekten yılmayan ruhumuzun bize kattığı güce "Hayallerin Gücü" diyoruz. Bu ruh; sunduğumuz her araçta, her özellikte ve detayda yaşıyor. Yeni logomuzun özü de yine bu ruhtan geliyor. Yeni Opel'i yakından tanımaya hazır mısın?

Opel Experimental
Peki ya geleceğin otomobilini bugünden tasarladıysak?

Tüm hayallerimiz, tek bir modelde bir araya geldi. Opel Experimental, kararlılığımızın ve irademizin vücut bulmuş hâli. Opel Experimental yalnızca yeni bir konsept araç değil, Opel'in geleceğe dönük tüm vizyonunu ortaya koyuyor. Geleceğe dönük, "detoks" adını verdiğimiz yaklaşımımızla çevre dostu teknolojileri ve modern Alman tasarımını bir araya getirdik. Böylece hem çevreci, hem güvenli, hem de keyifli bir sürüş deneyimi şimdi mümkün! Konsept aracımız, Opel olarak tüm enerjimizin adeta bir sembolü.
Opel Experimental
Peki ya geleceğin otomobilini bugünden tasarladıysak?

 

Tüm hayallerimiz: Tek bir model. Kalıpları zorlamaya karşı kararlılığımızın ve irademizin vücut bulmuş hâli. Opel Experimental yalnızca yeni araç değil, Opel'in geleceğe dönük tüm vizyonunu ortaya koyuyor. Geleceğe dönük, "detoks" adını verdiğimiz yaklaşımımızla çevre dostu teknolojileri ve modern Alman tasarımını bir araya getirdik. Böylece hem çevreci, hem güvenli, hem de keyifli bir sürüş deneyimi şimdi mümkün! Konsept aracımız, Opel olarak tüm enerjimizin adeta bir sembolü.


Peki ya tüm enerjimizi bir hayale odaklarsak?
İşte karşında Opel Experimental.


Peki ya bir araç yola odaklanmanıza yardımcı oluyorsa?

Detoks konseptimiz tam olarak bu anlama geliyor.

 

Daha odaklı, güvenli ve güçlü bir sürüş deneyimine "detoks" diyoruz. İç tasarım, sürücünün tamamen odaklanmasına yardımcı olan net ve kişiselleştirilebilir özelliklerle modern bir sürüş deneyimi için özenle hazırlandı. Pure Panel'imiz en ilgili ve önemli bilgileri göstermek üzere tasarlandı. Ne eksik, ne fazla. Ayrıca mekanik direksiyon elementleri kaldırılarak daha fazla yer ve rahatlık sunuldu. Üç boyutlu örgü teknolojili kumaşların kullanıldığı ultra hafif koltuklar, olağanüstü bir sürüş deneyimi için özenle üretildi.
Peki ya bir araç daha aydınlık bir geleceği vaadediyorsa?

İşte biz bu buna çevreci inovasyon diyoruz.

 

Çevreci inovasyon bizim için sürdürülebilirlik demek. Yanlızca yeni bir model çıkarmak değil, yarın için gereken her şeyi yeniden düşünmek anlamına geliyor. Tamamen elektrikli Opel Experimental, geri dönüştürülmüş materyellerden oluşuyor. Krom tasarım elementlerini canlı ve modern aydınlatma teknolojileriyle değiştirdik. Üstelik bu model, günümüzde ve gelecekte en iyi sürüş deneyimini sunmak için aktif özelliklerle daha fazla aerodinamik verimlilik sunacak şekilde tasarlandı.
Peki ya tasarımı yeniden şekillendirdiysek?

İşte bu bizim modern Alman tasarımı yaklaşımımız.

 

Her ayrıntısı cesur ve yalın. Ön taraftaki 4D vizör ve göz alıcı pusula aydınlatmamız Opel Experimental’ın yeni yüzünü oluşturuyor. Şık siluetiyle modern dış tasarım, öncü ruhumuzu yansıtıyor. Son teknoloji dış aydınlatma, otomobilin modern karakterini yansıtarak ve geleceğin otomobil modellerine ilham verecek temeller atıyor.

Peki ya logomuz bir logodan daha fazlasını ifade ediyorsa?
Yeni Şimşek. Aynı enerji.
 
Opel logosu bizimle artık her zamankinden daha fazla özdeşleşiyor. Kim olduğumuzu ve nereye gitmek istediğimizi ifade ediyor. Herkes için yenilik ve hareket özgürlüğü sözümüzü temsil ediyor. İkonik şimşeğimiz gücünü elektrikten alan bir geleceğe selam veriyor. Bu nedenle logomuzu daha cesur, daha net ve özgüvenli bir görünüm sunacak şekilde yeniden tasarladık.