Skip To Content
easyWallbox

EasyWallbox

 
 
Yenilikçi ve kullanıma hazır easyWallbox ile aracını şarj etmek daha kolay.

 

Tak çalıştır modu 

AC şarj aleti ile artık çok kolay easyWallbox , tak ve çalıştır modu sayesinde şarj deneyimini basitleştirir. 

 

Duvar tipi şarj cihazları

2'si 1 arada çözüm easyWallbox cihaz değişimi gerektirmeden , daha hızlı şarj imkanı sunacak şekilde yükseltilebilir. 
Gövdesine entegre kablo
easyWallbox yalnızca araca bağlanması gereken gövdesine entegre kablosu ile şarj etmeye her zaman hazırdır. 

 

Özel uygulama

Özel uygulama easyWallbox bluetooth ile bağlantı kurduğu özel uygulaması aracılığıyla yönetilebilir. 

*Kampanya, 2024 model Corsa Elektrik, Mokka Elektrik ve Astra Elektrik modelleri ile birlikte easyWallbox şarj istasyonunu kampanyaya katılım sağlayan bayilerden satın alan bireysel müşteriler için 17 Mayıs – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Kurulum hizmeti, E-şarj tarafından gerçekleştirilecektir ve kampanya yalnızca kurulum hizmetini kapsamaktadır. Firmanın verdiği zararlardan Stellantis herhangi bir şekilde sorumlu değildir. Keşif sırasında ortaya çıkabilecek ek ekipman ihtiyacının (kablo, kablo kanalı, devre koruyucu ekipmanlar, yüzey, altyapı vb.) bedeli kuruluma dahil değildir ve ek ekipmanların maliyetleri müşteriye aittir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve başka kampanyalarla birleştirilemez. Opel'in Türkiye distribütörü Stellantis Otomotiv Pazarlama Anonim Şirketi, kampanyanın şartlarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye Opel Yetkili Bayilerinden ulaşabilirsiniz.

easyWallbox

 

Tak & çalıştır modu ile basitleştirilmiş şarj deneyimi

 

  • easyWallbox, tak & çalıştır modunda (Mod 2) 2,3 kW’a kadar güç sağlayabiliyor ve kolay kurulum özelliği sayesinde şarj işlemini daha da kolaylaştırıyor.

 

 

Mod 3 seçeneğiyle daha hızlı şarj imkanı

 

  • easyWallbox’ın şarj gücü, bir teknisyen tarafından kolaylıkla 7,4 kW’a kadar artırılabiliyor.

Mobil uygulama ve Bluetooth bağlantısı

 

  • easyWallbox, Google Play® ve App Store®’da bulunan Free 2 Charge mobil uygulaması ile şarj işlemi başlatılabilir, durdurulabilir, ertelenebilir ve önceki işlemlerle ilgili bilgi ve rapor alınabilir.

 

  • Kullanıcının, diğer ev aletlerinde olduğu gibi, easyWallbox'ı duvara sabitlemesi ve normal bir elektrik prizine takması yeterlidir.

Hava koşullarına karşı dayanıklı

 

  • easyWallbox, yangın riskini azaltan polikarbon malzemeyle üretilmiş IP54 ile iç ve dış mekana uygun olarak tasarlanmıştır. Böylece easyWallbox, farklı sıcaklık aralıklarında güvenle kullanılabilir.

 

Elektrik kesintilerini önlemek için Dinamik Güç Yönetimi

 

  • easyWallbox, şarj gücünün kaynaktan sağlanan enerji miktarına göre ayarlanmasını sağlayan Dinamik Güç Yönetimi (DPM) özelliğine sahiptir. Bu akıllı özellik sayesinde diğer ev aletleri kapatıldığında easyWallbox maksimum gücü kullanarak şarj eder.
  • Dinamik Güç Yönetimi’nin akım sensörü easyWallbox ile birlike sunulur ve bir profesyonel tarafından kurulması gerekir ancak cihaz DPM kurulmadan da çalışabilir.

 

Renkli LED kodlu HMI arayüz

 

  • easyWallbox, kullanıcıya mevcut şarj durumunu (bekleme / şarj oluyor / alarm) gösteren bir LED durum göstergesi içerir.

easyWallbox, karmaşık kurulum aşamaları gerektirmeyen kolay ve esnek bir şarj deneyiminin sağlanması için tasarlanmıştır.

 

B2C

  • easyWallbox, esnek bir çözüm arayan B2C müşterileri için idealdir. Konut ihtiyaçlarına en uygun çözüm olarak hem bir garaja hem de dış mekanlara kurulabilir.

 

Küçük B2B

 

  • easyWallbox, küçük işletmelerin şarj ihtiyaçlarına kolayca uyarlanabilir. Özel bir park alanına kurulabilir ve hem şirket araçlarını hem de küçük ticari araçları şarj edebilir.

 


Install your wallbox in 4 steps

A professional service from advice to aftersales

Choose
Call to define the relevant charging solution for you.
 
Home check
The Free2Move eSolutions technical expert define with you how to install your wall box.
 
Quotation
You receive the quotation for the wall box and the installation.
 
Installation
Delivery, installation and hand over of your wallbox.
 

Aradığın bilgiyi henüz bulamadın mı?

Elektrikli otomobiller ve evde şarj
Daha fazla bi̇lgi̇
Duvar tipi şarj cihazları
Daha fazla bi̇lgi̇
Elektrikli otomobillerin şarj süreleri
Daha fazla bi̇lgi̇