Özellikler

YENİ MOKKA-E

NORMALİ UNUT, ARTIK MOKKA VAR!

DAHA ÇOK YENİLİK

SAFLIK VE MÜKEMMEL ORANLAR
Yeni Mokka-e çığır açan tasarımıyla geleceğin Opel’ine ışık tutuyor. Yeni Opel Mokka-e özgün tasarımı, SUV silüeti, güçlü kimliği ve kavisli çizgileriyle her yolculukta güven verir. Mokka-e kalabakların arasında özel hissetmeni sağlayan ve tarzını tamamlayan bir tasarım sunar.  
FARKLI OLMAYA CESARET ET
Mokka-e ile modern Alman tasarımında yepyeni bir yön keşfet. Öne çıkan iç mekan tasarımıyla dijital detoksu merkeze alan Mokka-e, sürüş deneyimini bambaşka bir seviyede hissetmeni sağlar. Tarzını tamamlayacak benzersiz kumaşlar, dekorlar ve tavan döşemeleriyle ruhunu daha çok yansıtır. 
HER AÇIDAN CESUR
Hangi açıdan bakarsan bak, Yeni Mokka-e’de cüretkâr bir tasarım ve geleceğe ışık tutan bir duruş bulacaksın. Opel imzalı yeni vizör tasarımından LED arka stop farlarına kadar uzanan estetiğiyle Mokka-e’de keşfedilecek daha çok şey var. 
CESUR JANT TASARIMLARI
Yeni Mokka-e, sıra dışı ve benzersiz tasarımıyla hayatına girmeye hazır. 18” cesur ve dikkat çeken jantlarıyla öne çıkan yeni Mokka ile dikkat çekiciliğini bir sonraki seviyeye taşı. 
KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ STİL
Farklı kişiselleştirme seçenekleriyle kalabalıklar arasından kolayca sıyrıl! Siyah, beyaz veya kırmızı renkte tavan seçeneği ve siyah renkte kaput opsiyonuyla tarzını ifade et. 
YENİ BİR İKON
Opel’in ikonik imza vizörü Mokka-e’de yeniden yorumlandı. Yenilenen Opel imza vizörü Mokka-e’nin kusursuz görünmesini kolaylaştırmak için özenle tasarlandı. 

DAHA ÇOK GÜVENLİK

LED® MATRIX FARLAR
IntelliLux LED® Matrix Farlar, farklı aydınlatma modları ile her durumda mükemmel görüş sunar. Uzun far asistanı sayesinde diğer sürücüleri rahatsız etmeden en iyi şekilde aydınlatma sağlar. 
ADAPTİF HIZ SABİTLEYİCİ

Adaptif hız sabitleyici öndeki araca göre otomatik hızlanma ve fren sağlayarak uzun yollarda daha konforlu bir yolculuk sunar. 30 - 180 km/s hızda kullanılırken aktifleşen bu sistem, gerekli gördüğü zamanlarda yeni Mokka-e’ni tamamen durdurur ve kaza riskini en aza indirir.

 

 

 
AKTİF ACİL FRENLEME SİSTEMİ
Ön Çarpışma İkazı ve Aktif Acil Frenleme Sistemi tehlikeli koşullar fark ettiğinde seni sesli olarak uyarır. Üstelik sistem bir yayanın ya da farklı bir aracın sana çok yaklaşması durumunda aracı yavaşlatabilir ve tamamen durdurabilir. Böylelikle yeni Mokka-e kaza riskinin en aza inmesini sağlar. 
PURE PANEL
Yeni Mokka-e’nin sofistike sadeliğinin sırrı Opel Pure Panel’de saklı. Kişiselleştirilebilir 12” dijital gösterge paneli ve 10” multimedya ekran ile tamamen dijital bir kokpit deneyimi yaşamaya hazır mısın? 
PANORAMİK GERİ GÖRÜŞ KAMERASI
Yüksek çözünürlüklü panoramik geri görüş kamerası 180°’lik görüntüleme imkanı sunar. Böylelikle geri manevralarını rahatça yapabilir, olası engellerden kolaylıkla kaçınabilirsin. 
GELİŞMİŞ PARK PİLOTU
Mükemmel bir park yeni Mokka-e ile hiç olmadığı kadar kolay. Gelişmiş park pilotu boş yerleri belirler ve Mokka-e’yi kendi kendine park eder. Ayrıca bu sistem park alanlarından direksiyona dokunmadan çıkmanı da sağlar. 

DAHA ÇOK KONFOR

KONFORU HİSSET
Yeni Mokka-e'nin ergonomik koltukları ve Alcantara döşemeleriyle her yolculukta üst seviye bir konfor sunar. Yeni Mokka ile şimdi tüm yolculukların konforlu ve rahat. 
ISITMALI KOLTUKLAR
Soğuk bir günde, sıcacık bir koltuk Yeni Mokka-e’de! İstediğin sıcaklık seviyesine göre ayarlayabileceğin ısıtmalı ön koltuklarla yolculuğunun keyfini daha çok çıkar. 
ÇOK YÖNLÜLÜK
Yeni Mokka-e’nin geniş kabini ve dikkat çekici saklama alanları; ister büyük bir yükle, istersen de tüm ailenle seyahat etmen için hep hazır. 

DAHA ÇOK TEKNOLOJİ

NAVİGASYON
Opel’in son teknolojiyle donatılan 10” Multimedya NaviPro'da yer alan 3 boyutlu navigasyonuyla, istediğin yere gitmek şimdi çok daha kolay! 
BİLGİ VE EĞLENCE SİSTEMİ
Apple CarPlay*, Android Auto**, Bluetooth ve USB gibi bağlantı seçenekleriyle olmak istediğin yerdesin. Ayrıca yeni Mokka ile tüm yolculukları daha keyifli hale getirmek için 6 hoparlörlü müzik sisteminin sesini biraz daha açmayı da unutma. 

*iOS ve Apple Apple Inc. firmasının ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı tescilli markasıdır.

**Android, Google Inc. firmasının tescilli markasıdır.