Skip To Content
Özellikler

Opel Grandland

Tasarım

Yalın ve cesur
Grandland ile sıradanın devri bitti. Opel’in cesur ve yalın tasarım felsefesi, Grandland’i benzersiz bir SUV’a dönüştürdü. Grandland, ikonik Opel Vizörü, çarpıcı ve sportif tasarımı ve keskin Alman hatlarıyla sıradan bir SUV’un çok ötesinde.  
Yeni̇li̇kçi̇ ve davetkar
Grandland’in dijital detoks sunan Pure Panel kokpiti seni bekliyor. Sürüş deneyiminin bu yeniden tasarımı, onu herkesten benzersiz şekilde ayrıştırıyor. Grandland’in yepyeni iç mekân deneyiminde ihtiyacın olan tüm özellikler var, karmaşa ve dikkat dağıtıcı öğeler yok! 
Di̇kkat çeken detaylar
Grandland’de sıradan hiçbir şeye yer yok. Cesur ve yalın Opel ailesinin en yeni üyesindeki her şey, en ince ayrıntısına kadar özenle düşünüldü.  Mesela 18” ve 19” seçeneklerle sunulan hafif alaşımlı jantların sportif ve çarpıcı hatları ne kadar etkileyici değil mi? 
Doğuştan di̇kkat çeki̇ci̇
Her yolculuğunda bakışları üzerine toplayan Grandland’in çift renk gövde ve tavan bileşimlerini keşfederken sıra dışı olmanın keyfini çıkar.  
Bi̇r i̇si̇mden fazlası
Grandland’in yenilenen imzası, Opel’in saf ve yalın yeni dünyasını yansıtıyor. Grandland, sürüş deneyiminde yepyeni bir çağ başlatmaya hazır. 
Gelecekle tanışın
Grandland, her açıdan etkileyici tasarımıyla diğerleri arasından sıyrılıyor. Üstelik Grandland; cesur tasarım detayları, geleceğe dönük özellikler ve bunları güvenle gerçekleştirecek yenilikçi teknolojilerle zenginleştirildi. İkonik Opel Vizörü’nden LED arka farlarına kadar Grandland’de keşfedilmeyi bekleyen çok şey var. 

Yeni̇li̇kler

IntelliLux LED® Pixel Farlar


Aydınlatma teknolojisinde çığır açan IntelliLux LED® Pixel Farlar ile tanışın. Grandland, karşıdan gelen sürücülerin gözünü almayan uzun farları ile konforlu bir gece görüşü sunar. Her bir far, otomatik olarak açılıp kapanarak trafik koşullarına uyum sağlayan 84 LED far hücresinden oluşur. 

 

 
Akti̇f aci̇l fren si̇stemi̇* 
Grandland, tehlikeli durumlar hakkında sürücüyü sesli olarak uyarır. Başka bir araç ya da yayanın fazla yakına gelmesi halinde aracı yavaşlatır.  
* Yaya tespiti ile otomatik acil fren 5 km/s üstünde ve 140 km/s altında çalışır. 5 ila 30 km/s aralığında yavaşlatma, çarpışmanın etki hızını 0,9 g’ye düşürecek şekilde çalışır. 30 ila 140 km/s aralığında ise sistem hızı en fazla 50 km/s azaltır. Bu eşiğin üzerinde hızı daha fazla düşürmek için sürücü kendisi fren yapmalıdır. Yaya tespiti ile otomatik acil fren operasyonel hız aralığı, tespit edilen engele bağlıdır (hareketli engel: 5 ila 140 km/s; sabit engel: 5 ila 80 km/s; yaya: 5 ila 60 km/s). Opel sürücü yardım sistemleri sürücüye, sistemin içsel sınırları içerisinde yardımcı olur. Sürme görevinden hala sürücü sorumludur.
360o çevre görüş kamerası

En dar alanlarda bile 360o görüş deneyimi Grandland’de. Sana, aracın etrafındaki nesneleri anlık olarak gösteren gelişmiş 360o çevre görüş kamerası ile geri manevra ve park etmek artık çok daha kolay.
 
Şeri̇t koruma özelli̇ği̇ i̇le akti̇f şeri̇t taki̇p si̇stemi̇
Sürüş sırasında güvenlik ve farkındalık düzeyinde üst seviyede olmanın tadını çıkar. Şerit değiştirme uyarı sistemi (LDP) araç şeritten istemsizce çıktığında seni uyararak kazalara karşı önlem almanı sağlar. Şerit takip sistemi (LKA) ise tehlikeli sürüşlere aktif tepki vererek aracı şeride geri döndürür. 
Adapti̇f hız sabi̇tleyi̇ci̇
Adaptif hız sabitleyici, öndeki araca göre otomatik hızlanma ve fren sağlayarak uzun yolları daha konforlu hale getirir. Sistem, 30-180 km/s arası hızlarda aktiftir ve gerekli gördüğü takdirde otomobili tamamen durdurabilir. 

Premi̇um konfor

Ergonomik AGR koltuklar
Ergonomik ön koltuklar, sürücü ve ön koltuktaki yolcunun sırt ağrılarını önler, sürüş konforunu artırır.  
Isıtma özelli̇kleri̇
Isıtmalı ön ve arka koltuklar, ısıtmalı ön cam ile soğuk kış günleri çok daha sıcak ve konforlu geçecek.   
Elektri̇kli̇ bagaj kapağı
Hareket sensörlü, otomatik açılır elektrikli bagaj kapağını, arka tamponun altına ayağınızı uzatarak veya düğmeye basarak hızlı ve kolay bir şekilde açıp kapatabilirsiniz.  

Bağlantı seçenekleri̇

Bi̇lgi̇-eğlence si̇stemleri̇

Grandland, Opel'in tümüyle dijital en yeni Pure Panel sistemini sunar.  10" multimedya ekranı ile bağlantılı kalmak çok kolay.. Apple CarPlay™1,3 ya da Android Auto™ 2,3 üzerindeki haritalar, mesaj servisleri ve altı hoparlörden ses yayını sana akıllı telefonun kadar yakın.

 

• Bluetooth®4 ile ses yayını ve eller serbest arama 

• USB üzerinden müzik çalma

• Bağlı akıllı telefon üzerinden sesle kontrol

 

1AppleCarPlay™ ve Apple Siri™ ABD ve diğer ülkelerde tescilli Apple Inc. tescilli markalarıdır.

2AndroidAuto™ Google INC. tescilli markasıdır.

3Uyumluluk ve çeşitli işlevler, cihaz tipine ve işletim sisteminin sürümüne göre değişiklik gösterebilir. Cihazınızın uygunluğunu kontrol etmek için www.apple.com ya da www.android.com adreslerini ziyaret edin ya da Opel bayinizle görüşün.

4Bluetooth® Bluetooth SIG Inc. tescilli markasıdır.

 

Navi̇gasyon

Grandland ile yol hep açık. 10” dokunmatik ekranlı Multimedia Navi Pro kullanan bütünleşik 3B harita ile her yer parmağının ucunda.

• Opel’in son teknolojiyle donatılan 10” Multimedya NaviPro'da yer alan 3 boyutlu navigasyonuyla, istediğin yere gitmek şimdi çok daha kolay!

 

 

 

 
Kablosuz şarj
Grandland’in kablosuz şarj ünitesi ile artık kabloya ihtiyacın yok. Tek yapman gereken akıllı telefonunu şarj alanına yerleştirmek. 

Sürüş di̇nami̇kleri̇

Motorlar

Dizel ve benzinli motor seçenekleri ile ihtiyaçlarına uygun motoru Grandland'de bulabilirsin.


Motor seçenekleri:

1.2 Turbo Benzin - 130 HP / 230 NM

1.5 Turbo Dizel - 130 HP / 300 NM

 

 
Şanzıman ve veri̇mli̇li̇k
Grandland’in yüksek verimli motor yelpazesi; Start/Stop yakıt tasarruflu aktarma aksamı içeren 8 ileri otomatik şanzıman seçeneği sunar. Tüm dizel motorlar, yeni nesil emisyon kontrol teknolojisi içerir. 

Sırada ne var?

Opel’i̇ni̇ oluştur
Tıkla
Yetki̇li̇ satıcı arama
Tıkla
Fiyat teklif talebi
Tıkla
Randevu talebi̇
Tıkla